0 oy
669 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından

Sosyal medyada hamileliginiizi paylasim yaptinjzmi hic kacinci ayda yaptiniz? Nazardan korkuyomusunz

23 Cevaplar

0 oy
(1,690 puan) tarafından

5 haftalıktı öğrendiğimde öğrenir öğrenmez yapmıştım :)

-Reklam-
0 oy
(410 puan) tarafından
Ben 3 aylıkken paylaştım canım minnik bir patik paylaşmıştım yeni evimizin yeni üyesi diye
0 oy
tarafından

Bende paylasim yapmamistim hoc bugune kdr ama akrabalar bilyo zatn ama sagolsun esim dün dogum günümu kutlarken beebegimzdende bahsetmis  yani bilmeyende ogrenmistr bence

0 oy
(69 puan) tarafından

Hiç paylaşmadım doguma 1 ay kaldi  duygusunu safca temizce paylaşana birsey dememde bazıları nispet yapip paylasr ozellikle eltim ben hamile degilken meyve tabağı paylasrdi kociskom aldi filan sonra bebeğini kaybetti bende dedim insanlarin gözüne çok soktnz  hamile olmak isteyip olamayani dusunmednz dedim haklisn dedi en iyisi cok paylaşmamak kötü gozede inanirim 

(454 puan) tarafından
Aynen canim benim eltimde bu gun hamile oldugunu oyrendi sabahsi gunu 5 kat hamile kiyafeti aldi karni cikmasada giyip gostermeye calisti ..benim 6 sene olmadi cocugum simdi 7 aylik hamileyim ..tup bebekle ..komsumda bir kiz var 12"yildir cocugu olmuyor ..ben onun yaninda karnimi sakliyorum ..uzulur diye Allahtan tek dileyim KIMSENIN KUCAGINI BOS BIRAKMASIN zalim insanlarada insaf versin
(69 puan) tarafından
Aminn  o çok zor oluyor  bende çok üzülürdüm
Oyle insanlari Allah ıslah etsin
(1,114 puan) tarafından
Bende 1 buçuk yıllik evliydim ve evlendigimden beri çocuk istiyorduk olmuyodu eltim hamile kaldı ve ne kıyafet aldıysa hepsini watsaptan yolladı benim üzüldüğümü bile bile
(69 puan) tarafından
Görgüsüz işte
0 oy
(638 puan) tarafından

Ben watsap durumu yapmıştım ikinci kez anne olucam diye hemen art niyetli birsürü mesaj geldi hemen kaldırdım bende

(8,284 puan) tarafından
Nasıl yani ne gıbı yorumlar
(638 puan) tarafından
Çok küçük bebegin ne acelesi var ayrilacakmisiniz da çocuk doguracan gençliğine yazık vs gibi yorumlar hepsi sacma
(8,284 puan) tarafından
Yerınde olsam o çöp poşetlerini cıkarırım hayatımdan.Acık acık soyluyorlar utanmadan.
(638 puan) tarafından
Hangi birini çıkarayım canim en iyisi gülüp geçmek aman
0 oy
(172 puan) tarafından

Bilmesi gereken herkes biliyor ztn bu tur seyleri millete yayinlamayi sevmiyorum iyi niyetli olan var olmayan var gerek gormuyorum 

0 oy
tarafından

sosyal medyada boyle paylaşım yapılmasını sevmem bende paylaşmadım nazardan da sakınırım elbet 

0 oy
tarafından

Hic bi sekilde atmadim atmamda iyi goz var kotu goz var

0 oy
(351 puan) tarafından

Benim sosyal medya hesabim  yok. Eşimin hesabını beraber kullanıyoruz ama hiç fotoğraf paylasmadik. Bunun sebebi de biz cok bebek istedik ve olmadı. O donemde hamile olanların paylaşımları bizi uzerdi. Yani keşke bizimde olsa diye icerlerdik. Bu yüzden eşim paylaşmak istemedi. Bizim gibi hayali olan ve üzülen insanlar olabilir dedi. 

0 oy
(905 puan) tarafından

Dis cekim.yaptgimda   herkes öğrendi    7 aylik ken paylasim yaptım 

0 oy
(454 puan) tarafından

Hayir canim oyle paylasnadim ama kimler sevinir bildigim icin hepsine ..misal ..hala oluyosun dayi oluyosun gibisinden paylastim kuzenlerime filan

0 oy
tarafından

Paylaşım yapmadm hic ama nazardan korktugum icin degil. Herkes biliyo zaten. Ama sosyal medyada takiplesip hic konusmadigim insan da bilse nolur bilmese nolur. Bana yakin olan insan bizzat benden duyar zaten

0 oy
(1,350 puan) tarafından

3 aydan sonra yaptim :)  sureklide paylasiyorum valla 

0 oy
(8,284 puan) tarafından

Canım ben 10 haftalıkken yenı yılın ılk gunu paylastım.Hatta eşimle bı gezıye katılmıstık o fotoyu cekerken belkı bu fotoda 3 kısıyızdır demiştim :) ınsallah demıstık o fotoyu paylasarak duyurdum bı cok kısı yazdı ama arada sadece begenıp yorum yapmayanlardan tırsıyo ınsan kı bunlarda ne tesadufse akrabalar :) ama 3 ayı gecsın oyle paylas etrafında varsa oylelerı ben yenı yılın ılk paylasımı bebek haberım olsun dıe paylastıydım :) 

0 oy
tarafından

Sadece Bir kere biberon emojisi paylasmistim :) 2 aylikti :) nazar degilde kemgözden korkuyorum 

0 oy
tarafından

Sadece Bir kere biberon emojisi paylasmistim :) 2 aylikti :) nazar degilde kemgözden korkuyorum ))

0 oy
(2,865 puan) tarafından

Eşim öğrenir öğrenmez her yerden duyurmuştu bana hiç gerek kalmadı :) sağır sultana kadar gitti haberimiz. Sonrasında ben 14 haftalık olduğum da belirginleşen karnımla poz verip story yapmıştım daha da paylaşmadım 19 olduk bakalım her haftayı çekiyorum ilerleyen zaman   da kolaj yapıp paylaşırım :) biz de eşim bu konularda sabırsız oluyor genelde 

0 oy
tarafından

hic yapma geregi duymadim 

0 oy
(774 puan) tarafından

Ben facebook instagram hesaplarımı sildim. Watsaptan da paylasmıyorum canım. Kimsenin hayatı umrumda degil :)) bebegimi de ailecek bilsek yeter. Dışarısı bilmese de olur

0 oy
(12,854 puan) tarafından
Uzun süredir sosyal medya kullanmıyorum arada Whatsapp durum yapıyorum 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 189 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
5 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde bglm_ftma (5,430 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 676 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde SnurT (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 378 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu

378,920 soru

11,342,060 cevap

34,809 kullanıcı

...