0 oy
438 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar biz 3 sene öncesine kadar büyük bir şehirde yaşıyorduk cok da mutlu gecinip gidiyorduk. Çevremizde olmustu baya. Kaynanamlardan baya uzkta Bnm ailemden de 2 saatlik uzakta bi yerdi. Eşimin ailesi illa yanımıza gelin iş bulduk rahat edersiniz destek Oluruz size orda kimseniz yok dediler eşimin beynini yıkadılar erkek kardeşi de aynı şekilde ille gel abi beraber oluruz fln dedi. Bi şekilde ikna ettiler yıkadılar beynini. Ben bi gram istemedim ağladim gitmeyelim diye ama kimse bni tınlamadı. Geldik bu küçücük yere. Şimdide eşimin erkek kardeşi burayı sevmiyorum küçük yer diyo sosyal yaşam yok diyo. Kız arkadaşının yaşadıgı yerden iş bulmus Oraya gitmeye çalişiyo tüm sülalede destekçi. Bağırmak istiyorum artk madem bizi nie Getirttiniz ordan diye ben sizn istediğiniz hayati yaşamak zorunda mıyım diye. Hepsinden nefret ediyorum burda mahvolduk iyice maddi olarak bnm psikolojimde bozuldu gidecek hiç kapım yok. Sizce bağımı koparayimmi onlarla 

6 Cevaplar

0 oy
(342 puan) tarafından
Kötü olmuş gerçekten. Alıştığın bir yerden başka bir yere gitmek gerçekten çok zor. O düzeni bir daha oturtamıyorsun Malesef 
tarafından
Ne yapmaya çalışıyorlar anlamiyorum amaçlari ne:( bizi buraya getirp diğer cocuklarını yollamaya çalısıyolar
-Reklam-
0 oy
(446 puan) tarafından
Harbiden ya madem eşinin kardeşi de gitmesin onunda kimsesi olmicak çünkü kaynanan bişey demiyo mu eşinin senin de rizani almasi lazimdi ortak karar vermeliydiniz ona soyle burada yaşamak istemiyorum de
tarafından
Kaynanam bişi demiyo git diyo oğluna. Eşimle defalarca tartıştk bu konu yüzünden burayi istemiyorum diye, boşanma noktasına bile geldik. Şimdide bunlar böyle yapınca fıttırıyorum
(446 puan) tarafından
Ee haklısın şaka mı hadi desek butun aile bir arada olmak istiyorlar ee tamam guzel ama büyük oğlanin olan duzenini boz küçuk oğlani da oo iş buldun ne guzel git olmaz canim kendine psikolojine yazık firsat buldukça aç bu konuyu eşine
tarafından
Eşime de ailesine de açıcam canım bizim düzenimizi bozup digerine düzen kuruyorsunuz dicem bnm ne günahım vardi
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Off ne diyelim ki? Hayatının hatasını yaptığının zaten farkındasın. Gerçi senin elinde değilmiş. Ben de artık bulunduğum yerden çok çok uzaklara gitmek istiyorum ama olmuyor işte! 
tarafından
Annen baban yanında ise gitme derim. Bnm burda gidecek tek bi kapım yok hep dua ediyorum bi mucize olsn da aileme yakın olayım diye
(1,060 puan) tarafından
Ailem de eşimin ailesi de aynı şehirdeyiz. Ama ben eşimin ailesinden okadar bıktım ki kendi ailemi bile gözden çıkardım artık. İnşallah hakkımızda hayırlısı olsun. Buna katlanmaya devam edicem çünkü başka bir yere gidebilmemiz imkansız şuanda.
tarafından
Anlıyorum canım bazen öyle bıktırıyolar ki insan karartıyor artk gözünü. Hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Destek olacaktiniz zor durumdayiz olun yada geri gidelim de.hep Boyle evlatlari ayiriyorlar ya Ben fitil oluyorum ona git otekine gel.duzen kurmak cok kolaymis gibi
tarafından
Söylicem artk her şeyi yeter cok bunaldim onlara muhtacız sanıyorlar buraya geldigimden beri
0 oy
(539 puan) tarafından
Allah sabır versin hepimize aynı durumu bende yaşıyorum seni çok iyi anlıyorum ama elden birşey gelmiyor iste
tarafından
Aminnn. Bazen geceleri uykum kaçıyo ağlıyorum ailemi özlüyorum dua ediyorum. Çok zormuş. Allah yardımcımız olsun
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Beni de diplerinden ev alip oturttular esim istemiyordu kaynana olacak kadin bir sekilde ikna etti annen olmam hakkimi helal etmem vs diye simdi de kaynima uzaktan ev bakiyorlar benimde kanayan yarsm bu :(
tarafından
Sizde yaptıgı hataları diğernde yspmk istemiyo heralde ondan uzak tutuyo evi. Bizimkilerde dubleks ev tutup beraber oturalım demişti ben aynı şehirde Olmaya bile katlanamıyorum
(2,351 puan) tarafından
Yok canim oğlu istemiyormus bugün yine geldi beni çıldırttı allaha havale ediyorum
tarafından
Aynn Allah bildiği gibi yapsın canim bu kötü kaynanaları

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 541 göst.
12 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Deniz1995 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 441 göst.
19 Ocak 2023 Aile kategorisinde smyraksmz (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 289 göst.
17 Aralık 2022 Aile kategorisinde 20002003 (196 puan) tarafından soruldu