0 oy
254 göst.
Aile kategorisinde (1,233 puan) tarafından
Kızlar çevremdekiler hep hiç bıkmıyonmu 3 cocugum kucuk nasıl bakıyorsun diyorlar biz Bi taneye bakamıyz diyorlar bnde diyorum şukur rabbim sabrını veriyor biri 6 biri 4 yaşında küçüğüm 11 aylık zorlanıyorum tabikide ama iyiki anne olmuşum saclarının tek teline ölürüm kurban olurum rabbim gönülden isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu demem oki evlat canımın ote parcası 

8 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benimde biri 8 biri 4 biri üç aylik zor ama harika 
(2,291 puan) tarafından
:D diyorum 4 aylik bebegi varsa 3 aylik nasil olur ikiz olmalari gerekmiyor mi jsjsj
(1,862 puan) tarafından
Mihri nerde kız yine yok
(1,233 puan) tarafından
Hay Allah ya :)
tarafından
Masallah Maşallah:) doğurgan kadın beee dhdh
(1,862 puan) tarafından
Yok artık kısır numarası yapmalıyım:)
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Rabbim  isteyen herkeze tattirsin ins gercekten cok guzel bir duygu 
(1,233 puan) tarafından
Aminn canm amin
0 oy
(333 puan) tarafından
Rabbim evlatlarını sana bağışlasın ve bu verdiğin zorlu emeklerinin karşılığını ileri ki zamanda inşallah alırsın. Sana hayırlı evlatlar olur inşallah
(1,233 puan) tarafından
Amin kuzum amin
0 oy
tarafından
Annelik tamda böyle kadinlarin hakkı işte çocuğunu sokağa atanların değil diri diri göçmenlerin çöpe atanların değil 
(1,233 puan) tarafından
Ynen öyle canm
0 oy
(146 puan) tarafından
Allah güç kuvvet versin inş. Yavrularımıza sağlık sıhhat güzel bir ömür versin Rabbim. Öyle güzel bir duygu ki bu annelik.  Gözümün içine bakıp gülüyor ya böyle ciğerime sokup hep orda dursun istiyorum :) bazen diyorum sadece ben seveyim ben öpeyim kimse dokunmasın ona. Bazen de ya ona bir şey olursa diye bütün günüm perişan geçer bu düşünceyle. Allah korusun. Hiçbir evlada hiçbir anneye yaşatmasın kötü şeyler.  
(1,233 puan) tarafından
Amin canm rabbim bağışlasın
0 oy
(3,399 puan) tarafından
4 yavrum var hepside iyikilerim tabiki öncelikle esim iyikimmm
(1,233 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
(407 puan) tarafından
Bu hayatta katlandığım herşey 3 çocuğum için onlardan değerli hiçbir şey yok hayatta pişman olmadığım tek şey anne olmak 
(1,233 puan) tarafından
Aynn canm bnm
0 oy
tarafından
İki tane kızım var. Onların bir gülüşü için herşeyi yaparım. Zorlaniyoruz ama sağlıkları yerinde çok şükür. Evlat için herşey yapilir

İlgili sorular

+2 oy
15 cevap 320 göst.
13 Eylül 2021 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 541 göst.
0 oy
5 cevap 224 göst.
20 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Emine S (15,992 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 287 göst.
10 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu