0 oy
285 göst.
Diğer kategorisinde (723 puan) tarafından
Aslında inanın kötü insan değilim kendime öz eleştiri yapıyorum ve gayet sıcak davranmaya clsyom insanlara neden böyle oluyo anlamiyom arkdslarm var ama eşimle gidip gelmek istiyom. Esimin arkadaşları var oturuyolsr bizi csgirmiyolar sebebini cidden anlamadım.. bazen inanın csnim çok skliyo normal de sosyal biriydim aslında evlenmeden önce şimdi pek kimseyle gidip gelmiyoruz davet edende olmuyor.. sizce nasıl arkds edineblrm neden böyle oluyor olablr lütfen onerilrtnzi bekliyorum

20 Cevaplar

+3 oy
(7,654 puan) tarafından
Ağrısız basını ağrıtma
(723 puan) tarafından
Kuzum cidden ya bisi de demek etmem kimseye be bileyim bazen insan oturup kalkmak istiyo canı skliyo walla sıcak kanliyimdir ya kendime özeleştiri yapiyom eşimde bizde bi sorun yok ki diyo ne bileyim uzaktan vok mu soğuk duruyom bi anlamadim
(7,654 puan) tarafından
Cokta önemli değil boşver arkadas olursa olur olmazsa olmaz
-Reklam-
+2 oy
(1,414 puan) tarafından

Aynı dertten müzdaribim ama ben hep böyleydim kolay kolay samimi olamam kimseyle olduklarımda hep ayrı şehirlerde olur nedense.. eğer ayrı şehire düşmüyorsakta illa ki kazığını yiyorum.. Arkadaş hem büyük eksiklik hemde büyük başağrısı demek.. Boşver kafanı dinleee :)

Bak burdan da çoğu kişiyi bilirim ama hiç biri beni bilmez öyle uzaktan onların sohbetini izlerim yazacağım zmn yazarım ama aktif olmadığım için görülmez bile.. Normal hayatta da kabuğuma çekildim sıkılıyorum ama kazık atanım yok çok şükür..

+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Bazı kaliteli insanların arkadaşı olmaz ister ama bir türlü olmaz;)
tarafından
Ne ister mesela seho hanim skskjsjd
(1,862 puan) tarafından
Samimiyet ister olgun sevecen oturaklı bir bacı ister onla dostluk kurar :)
tarafından
Vay beee :)
(1,862 puan) tarafından
Ondan mesaj gelince 32 dişini göstercek şekilde bi kendisi güler:)burda başka kimse bu kadar sevinmiyordur ondan mesaj geldiğinde:)
tarafından
Oda sansliymis ozaman senin gibi bi kardes buldugu icin  ❤️
0 oy
(4,494 puan) tarafından
Belkide kotu insan olmadığın icin dislamislardir seni oyle arkadaslik yapacaklarsa zaten uzak dursunlar canim
(723 puan) tarafından
Ya bilmiyom ki kuzu ya.esimun bi arkdsi vardı onlarla tanıştık eşiyle falan işte kız sürekli ovunp yediğini içtiğini anlattı bide benle sohbet etmekten çok esinle sohbet etti hiç kanım almadı onu ya..
(4,494 puan) tarafından
Bencede almasin zaten boyle olacaksa uzak dursunlar
0 oy
(7,431 puan) tarafından
en ıyısı tek olmak bosver arkadas bılan boş
(723 puan) tarafından
Galiba öyle dicem bende nu gidişle kuzu
0 oy
(2,620 puan) tarafından
Birtane komşum Birtane dostum var fazlasına gerek yok nerde çokluk orda b.o.k.l.u.k
(723 puan) tarafından
Benimde arada gidip kalkcak kadsr varda onlarda işine geldiği gibi dostum yok walla
0 oy
(25,224 puan) tarafından
2 tane var canım ailecek ve devamlı görüştüğümüz fazlasına ne gerek var ki hele ki bu devirde 
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Biz varık ya kız

.

.
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Ben hic yabancilari sevmem ama beni taniyan cok sever genelde ben uzak davranirim cevreme  yalnizlik iyidir bence 
0 oy
(999 puan) tarafından
Ben mahallemdeki yaşitlarimla arkadaşim yaşitim olan cok kişiyle anlasiyorum senin etrafinda yok mu
0 oy
(35 puan) tarafından

Ya boşver sıkıldığın şey de bu olsun.Bak Ben çok arkadaş canlısı samimi hemen adapte olan bir insanimdir. Memlekette iken vardı arayıp sorup konuştuğum gidip geldiğim.. evlendim  7 aydır Ankara'dayim bir tane komşu tanıdık kimsem yok eşim de zaten işi dolayısıyla kimseyle görüştürmüyor. Sadece bir tane 8 yıllık üniversite arkadaşım var haftada bir iki defa onla konuşuruz telefonda. Onun dışında kimseyle konuşmuyorum bile ne bilim uyuyorum dizi izliyorum kitap okuyorum yürüyüş yapıyorum ev işleri derken kimseyi aramak bile istemiyorum :) 

Hem şöyle düşün hayatın ne kadar sade olursa o kadar rahat olur kafan.

0 oy
(7,687 puan) tarafından
Bizde kafa uyuşan kişilerle görüşmeye devam ediyoruz. Mesela eşimin 2 iş arkadaşı geldi ailecek biriyle birden fazla görüştük kafa yapımız uydu diğeriyle bir daha görüşmeme kararı aldık. Kafalar uyunca devamı geliyor
(7,687 puan) tarafından
Çocuğuna gözümün önünde şiddet uyguladı bir daha görülebileceğim insanlar değiller. Davet ettiler ama gitmem önce insanlık öğrensinler
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Sizde çekemedikleri birşey vardır o yüzden sizi cagirmazlar siz yokken dedikodunuzu yaparlar anca.. 
0 oy
tarafından
Benim de.hic yok..eskiden dostum dediğim kişiler vardı liseden..sonra teker teker hepsi gitti uzaklaştı..bir arkadaşımda dostum dediğim.herseyimi.anlattigim halamın.ogluyla evlendi..daha yakın oluruz dedik koptuk..kendime.suan.sasiriyorum.nasil.anlatiyomusum dertlerimi smdi.kimseye güvenemiyorum anlatamiyorum
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Yaa Ben ilk geldigimde o kadar com kisiyle tanistim ki artik bunalmistim hepsini cikarttim hayatimdan simdi 2 nisi var gorustugum kafam rahat cok kisinin oldugu yerde cok dusunce oluyor farkli farkli insanlara ayak uyduramiyorsun dusunce yapilariniz ters geliyor dedikodu donuyor bu sever dusunuyorsun ya o kalkinxa onun arkasindan atiyorlar Ben kalkinca da benim arkamdan atiyorlardir kesin diye simdi o kadar rahatim ki biri briyle kotu olunca seninde onunla kotu olmani istiyor snra sense tavir aliyorsun bid bakmissin geri onlar iyi olmus send kotu olmussun en iyisi mi hic bulasma derim 
0 oy
tarafından
Benimde kimsem yok gurbetteyim bir küçük minik paşam bir ben akşama kadar tekim yine esin eve akşam geliyordur eşim bazen akşam 9 kadar gelmediği bazı günler nöbeti var. Komşular ilk başta iyiydiler şimdi de kötü değiller ama ben samimiyet verince herseye tavsiye vermeye başladılar kendileri aniden bilirkişi ilan ettiler bende mesafe koydum. Onlarda öyle soğukluk girdi gibi oldu ama suda var hersey insanla güzel ama eskinin saf temiz masum insanı yok. Herkes en iyi ben yerim, en iyi ben gezerim, en iyi giyerim, en iyi ben s..rim modundalar bak illaki hatam var söylediklerini sakın kafayla düşününce evet doğruydu söyledikleri ben sadece eşimle olan sorunlarıma kanalize olmuşum neyse ama bunu tepeden söyleme hakkını da kendinde görmemeli insan Müslüman kardeşini iyi. Olmasını isteyerek naçizane tavsiye verse okey kendini ovmeler falan filan sonuçta bir haftadır kopuş oldu. Bazen iyi oldu bazen kötü oldu diye düşünüyorum bilmiyorum 
0 oy
tarafından

Bende aynı durumdayım yapmacık değilim vıcık vıcık konuşamam kimseyle çok güler yüzlüyüm ama kimseyle arkadaşlık kuramıyorum arkadaşım çok du eskiden ama şimdi varla yok arasındalar çıkıp geziyolardı benide çağırıyolardı eşim hiç izin vermiyordu onlarda aramaz sormaz oldular yani ayda yılda bi öyle konuşuyoz artık ve bende bi iki tane filan can ciğer dost arıyorum harbi ve özü sözü bir olan hem eğlenceli hemde ağır başlı birileri sjsjsj

0 oy
(1,363 puan) tarafından
Çokmu lazim??? Sonra başliyolar esimin arkadasinin karisi eşime bakti, esimin arkadasi beni süzdu. Gereksiz insan kalabalikligi. Eşinle gez dolaş, varsa cocugun onunla ilgilen, bos vakitlerinde kendine hobi edin. Ben yalnizliktan mutlu olan bir insan oldugum icin bana ters geliyo boyle şeyler. Samimiyeti de sevmem zaten. Ne o öyle miç miç.

İlgili sorular

0 oy
84 cevap 765 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Eslemmhatununannesi (340 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde Busradrgt (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 282 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mertalican (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu

380,363 soru

11,388,627 cevap

34,894 kullanıcı