0 oy
95 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Oglum 7 aylık gece uykusuna normalde 10.30da yatar sabah 7.30 veya 8de kalkardı gec olduğu icin 9 da uyutuyorum gunduz uykusunuda azalttım ama bu seferde 4te kalkıyor uykusunu almıs olarak bu durumu nasıl duzeltebilirim

3 Cevaplar

0 oy
(1,098 puan) tarafından
Bizim stabil uyku düzenimiz var-dı. Dı diyorum çünkü her diş çıkarmasında ya da her hastalandığında uyku düzeni vs hiçbirşey kalmıyor. Sil baştan yapmak zorunda kalıyorum bende. Bu gece gram uyumadı mesela. Bir hafta böyle düzensizlik gidecek   sonra tam toparladım düzene soktum derken kesin yine diş çıkar.. Düzensizliğine alıştım artık.. 
(2 puan) tarafından
Ben kendim duzene sokmaya çalışıyorum erken yatiriyorum 4te uykusunu almis uyaniyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
7 aylık bebekte de uyku düzeni olur mu bilmiyorum 

Benim kız 8 aylık düzen nedir bilmem 
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Çok uyuyan bebek gece az uyur diye bişi yok canım. Bebek ne kadar çok uyursa gece de o kadar güzel uyurmjş.doktorlsr öyle söylüyor. Akşam da erken yatınca sabaha kadar uyurmul. Bak mesela. Benim oğlum hiç uyumadı bende uyumadım. Oturuyoruz öyle. :D 
(2 puan) tarafından
Ay hicmi uyumadi gercekten Allah yardımcınız olsun :) erken uyutunca kalkiyo bu saatte cok gecte yatirmak istemiyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 180 göst.
0 oy
4 cevap 147 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mina (2,630 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 100 göst.
29 Eylül 2023 Aile kategorisinde Can_su (220 puan) tarafından soruldu