0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar ilişki sırasında prezervatif yırtılmış eşim içime boşalmış 4 aylık kızım var bebek düşünmüyorum neler yapabilirim hap falan fikir verin lütfen
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(14,036 puan) tarafından
Ertesi gün hapı alabilirsin
(73 puan) tarafından
Kaç saat içinde almam lazım
(14,036 puan) tarafından
72 saat içinde icmen gerekiyor sanırım. Ama ne kadar erken içersen o kadar yükselir etkisi eğer emzriyorsan bir kaç saat emziremiyorsun diye biliyorum eczaneyle bı konuş net bilgi verir sana
(73 puan) tarafından
Tamam cnm sağol
-Reklam-
0 oy
(629 puan) tarafından
Emziriyorsan hap yutamassın cnm ve hemen olucak birsey degil 1 kerede olmayabliyir dikkat et birdakine ve basligi degstr 
0 oy
tarafından
Emziriyormusun? Ertesi gun haplari var bizimde basimiza gelmisti eczaneden alabilirsin ama emziriyorsan bir sor canim
(73 puan) tarafından
Evet emziriyorum içemem mi ya
tarafından
Canim hemen eczaneye sor bi sanirsan 45 saat icinde falan icmen gerekir diye biliyorum
0 oy
tarafından

Dua et olmasın...

Adet olmışmuydun
tarafından
Büyük ihtimalle dedim canıö adet de olmamış henüz
tarafından
Vallah öyle bir kalınıyor ki bende emziriyorum yüreğim ağzımda kalırsam 3. Olacak:/
tarafından
Dikkat rt canım ne önlem varsa al. Ben de emziriyorum da 7 ay öncr doğum yaptım adet olmadığımdan rahatım kprunmıyorum diyebilirim
tarafından
Hamile kalabilirsin:))) bir bakmışız post açmışsın
tarafından
Hahahah olursa da olsun kız allaha emanet devam :Dd
0 oy
tarafından
Hemen ertesi günü hapı iç kız nasıl yırtılmış Allah aşkına bizde prezervatif ile korunuyoruz ödüm kopuyor :( 
0 oy
tarafından
Ben de aynı sorundan muzdarip tim :) 

Canm ertesi gün hapı al.  Bazıları için 8 saat emzirmeyin bazıları için 24 saat bazıları için de 72 saat deniliyor . Ben 8 saat olanı aldım . 8 saat emzirmedim sütümü sagdim sonra emzirdim 
(73 puan) tarafından
Canım işe yarıyor demi  offf bugünde yolculuk yapacaktım şansa bak
tarafından
Yarıyor canm idareten mama ver . Erken kullanmaya bak

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 69 göst.
27 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 50 göst.
2 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 157 göst.
24 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 168 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Niloyaa12 (203 puan) tarafından soruldu

381,295 soru

11,414,472 cevap

34,962 kullanıcı

...