0 oy
319 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
Yeni doğan çekimi yaptırsam mı acaba kızlar 21 günlük bebeğim 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cektirmedim ben . 

Evde fotoğraflarıni çektim . Öyle cikarticam 
(2,529 puan) tarafından
Ya hatıra kalsin istiyorum ama çekilirken geçen sefer uyumadı ve iptal ettik çekimi. Bugün tekrar randevu aldım gitsem mi gitmesem mi bilemedim
tarafından
İstiyorsan git canm . Bebeğin huyuna göre bı bak
-Reklam-
0 oy
(592 puan) tarafından
İmkanın varsa yaptır bence ben com seviyorum o tarz seyleeri guzel bi hatira :)
(2,529 puan) tarafından
Geçen sefer uyumadı iptal ettik çekimi bugün tekrar randevu aldım gitsem mi gitmesem mi bilemedim
0 oy
tarafından
Ben gereksiz pahalı buluyorum çekim yaptırmadım kendim çekiyorum her fırsatta 
tarafından
Benim gözümde 300 TL de pahalı onun yerine çocuğumun ihtiyacını karşılarım tabi bu benim düşüncem :))
tarafından
Ayy valla ben her turlu yaptirmak isterim ama mâlum buyuk metropol şırnakta yasiyorum  ajsjjsjs
Burda yok .Ben antalyada sordum .orda boyleydi kubracim❤️
(2,529 puan) tarafından
Çektirdik bile canım :) şükür durumumuz var bebeğime hatıra kalsın :)
tarafından
Ay valla super olmus ❤️☺️
tarafından
Sevindim vallah bizimde durumumuz var ama ben onun yerine gelişim oyuncakları alıyorum yada ihtiyacını diyorum ya tercih meselesi :)
Güle güle sağlıkla büyüt yavrunu ömrü uzun bahtı güzel olsun inşallah
0 oy
(425 puan) tarafından
İmkanın varsa yaptır hatıra ben yaptırmadım pismanim
0 oy
(913 puan) tarafından
Benim hastnede olmuştu çekimim bida yaptrmadim sen bilirsin tabiki canım güzel bişi hatıra kalmasi
0 oy
(48,683 puan) tarafından
içinde hevesin vsr belli cektir
0 oy
tarafından
Ben 1 yaş çekimi yaptıracağım. 
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Hastanede kapidan girdigim andan itibaren, dogum,odaya gelisi, odada bizlerle her anımizın fotosu var. Album seklinde yaptirmistim, cd falan bayaği guzel hatira kaliyor. Simdi 2.ye 29 haftaligim nasip olursa yine yaptiricam
0 oy
(2,593 puan) tarafından
oğlum doğduğunda tam pandeminin alevli zamanıydı cesaret edemedim ama çok istemiştim 1 yaş çekimi yaptırdım çok güzel oluyor
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Çektirdim  canım  ben 9 günlükten  bir  anı  oluyur  imkanın  warsa  Çektir derim 
0 oy
tarafından
Ben çok istemiştim ama sarılık vardı 3 ay sürmüştü ondan yaptirmadim yaş çekimi yaptık sonra 
0 oy
(545 puan) tarafından
Ben yaptırmadım ama çok hoşuma gidiyor yaptırma imkanın varsa yaptır canım bir anı kalır 
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Zaten her anını çektiğim için yaptırmadım ben canım 
0 oy
tarafından
Pandemi yuzunden yapmadılar kac tane yerle gorustuysemde geven sene aralık dogumlu kızım. Keske yaptırabılseydm ama bız evde kndımz cekmstık bı kac tane .  Eger yapsalar yaptırrdm anı kalsn dıye
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Ben yaptırdım 4 günlüktü. Güzel bi hatıra kalıyor bence
0 oy
tarafından
Ben çektirdim ama maksimum 15 günlük olması gerekiyor geçmiş sizinki ama hala yapan yerler vardır bı bakin
0 oy
(59 puan) tarafından
Ben yaptırdım çokda güzel oldu yenidoğan en güzel çekim bence bir daha o kadar ozenilmiyo çokta uygunmuş fiyatı 500 e yaptırdım yine olsa yine yaptırırım
0 oy
tarafından
Ya ben bebek cekimindegikde bir yaşından sonra çektim kızımda oğlumda bir buçuk yasinda fotolarını çektim öyle dış çekimde değil gerek yok o kadar da ya benim düşüncem tabi :) 

Git stüdyoda çektir iki üç poz ver bı tane de aşın bebegin c sen çektir onuda çerçeve yaptır  :)
0 oy
tarafından
Eve fotograf makinesi alıp her anını kayıt etmek daha mantıklı bence :) 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 149 göst.
0 oy
13 cevap 534 göst.
7 Haziran 2022 Aile kategorisinde Beratcinar (2,475 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 461 göst.
13 Mart 2022 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 345 göst.
10 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selenyatkineymen (112 puan) tarafından soruldu

379,907 soru

11,372,666 cevap

34,855 kullanıcı

...