0 oy
537 göst.
Aile kategorisinde tarafından
En büyük amcam eşinden yıllar önce ayrıldı rahat bi 15 16 senesi vardır hatta daha fazla tam hatırlamıyorum boşanma davası açıldı ama bir türlü boşanamadılar amcam polis olduğu için galiba bilmiyorum mahkeme bi türlü sonuçlanmadı neyse iki tane çocuğu vardı bunun ben bebekliğini bilirim çocukların ayrıldıkları için görmedim tabi bi daha kendisi de çocuklarını aramaz sormaz zaten çocuklar babasını tanımıyor bile neyse bu amcam denilen adam imam nikahıyla başka birini aldı kendine karı diye neyse bu kadınla evliyken küçük oğlu 15 yaşında karın ağrısı şikayetiyle okuldan eve gönderiyor annesi sağlık ocağına götürüyor sağlık ocağı ciddi bişey olabileceğini düşünüp devlet Hastanesi'ne yönlendiriyor ama çocuğu hastaneye götürmüyorlar iki gün evde karın ağrısı çekiyor en son dayanamayıp götürüyorlar çocuğun apandisti patlamış doktor acil ameliyat diyor ama aileden imza almaları lazım imza vermiyorlar bir türlü doktor dayanamıyor bağırıyor işte çocuk ölüyor siz neyi düşünüyorsunuz diye en sonunda imza atıyorlar ama malesef kana çoktan karışmış çocuk ölüyor amcam polis olduğu için başka bir şehirde biz İstanbul'dayız çocuğun ölüm kağıtlarını istiyor babamdan babam tabi gidiyor hastaneden alıyor o kağıtları amcama gönderiyor amcam ölen çocuğu üzerinden para alıyor ikinci karısına yediriyor ben duydum dünya başıma yıkıldı resmen şok oldum  şimdi emekli oldu imam nikahlı karısı bunu dolandırdı elinde avucunda ne varsa aldı aldattı sokağa attı bunu ilk karısının avukatına gidip işte benimle beraber dost hayatı yaşıyoruz diye avukatla görüşüyor kadın avukat şimdi ikinci bir dava açıcak olmuş çocukların rızkını başka kadınlara yediriyor diye nafaka yükselicekmiş galiba bilmiyorum avukatlarla uğraşıyor şimdi amcam Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın onu hiçbir şey demiyorum o kadar sinirliyim ki oturdum ağladım bebekliği hariç yüzünü bile görmediğim yanımdan geçse tanımam dediğim kuzenim için ben bu kadar üzülüyorsam o senin oğlun canın sen nasıl ölüm parasının peşine düşersin Allah seni bildiği gibi yapsın ne diyim kızlar uzun oldu farkındayım özür dilerim ama anlatmak istedim moralim çok bozuk 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin ne diyim 
tarafından
Diyecek başka birşey yok canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah islah etsin ne denir ki... 
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın yaa yazık çok üzüldüm 
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin yaa 
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Rabbim islah etsin inşallah.
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin yazık...
0 oy
(163 puan) tarafından
Allah'm resmen bu dünyada gerçekten vicdansız insan ne kadar çokmuş ölümü bile ciddiye almıyorlar kanım dondu ne diyeceğimi bilmiyorum 
tarafından
Babam o yüzden asla görüşmüyor onunla asla qramaz sormaz İstanbul'a gelicek oluyormuş kimin yanına gelicek bilmiyorum annem zaten çalışıyor babam evine kabul etmez ablamla ben varım sadece ablam da çalışıyor evinde kimse yok orda da duramaz ben zaten bu öğrendiklerimdrn sonra asla evime kabul etmem o insanı
0 oy
(1,043 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yanlış anlama ama baban da bı nevi parayı yemelerine vesile olmuş çocuğun ölüm raporunu çok istiyorsa kendi gelip alsaydı babandan istemeseydi belki kendi annesi daha acısını yaşarken bu para peşine düşmüş Allah beter etsin inşallah
tarafından
Canım babama emniyete vericem diye istemiş babamı da kandırmış babam diyor ben 8 saat doktorun ameliyattan çıkmasını bekledim para alacağını bilseydim asla gitmezdim dedi
(1,043 puan) tarafından
He o zaman tamam canım ben belki haberi var diye düşündüm Allah ıslah etsin canım ne dicen ki bunu yapan da insanın akrabası olunca daha çok üzülüyor
0 oy
tarafından
Böyle insanlara allah daha beter etsin denilir oğluna adam gibi sahip çıkmıyorsun öldükten  sonra  para içinmi biliyorsun yazık dünyada nankörler bitmesi 10 kişiden 6si nankör gelde  bak ya o ikinci karısı az yapmış dahada beter olsun sen evladını aramaz sormaz bakmazmışım al sana  az olmuş daha beterini gor
0 oy
tarafından
Kanım donddu ya Allah ıslah etsin
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bu en çok  annesinin  suçu  çocuğu  bile bile  ölüme  suruklemis  zaten ortada baba  yokmuş  anne de böyle  yapınca  olan  çocuğa  olmuş  bile  bile ewde  acı  çektirmiş  allah  islah  etsin ikisini de
0 oy
tarafından
İnsanların kanı çok bozuk gerçekten ya :(( bide böyle insanları polis diye başımıza dikiyolar. Onu geçtim çocuğu niye hastaneye götürmüyorlar ona takıldım. Amcam da o kazığı hak etmiş bence

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 174 göst.
0 oy
35 cevap 1,235 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 189 göst.
6 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seherkzll (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 493 göst.
21 Şubat 2023 Diğer kategorisinde gokcee05 (215 puan) tarafından soruldu

377,299 soru

11,291,213 cevap

34,706 kullanıcı

...