0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim 4 aylık hiç emmedi şimdiye kadar sagdim verdim ama göğüste ister istemez süt kalıyor bebek gibi çekmeyince yani size soracağım göğüste kalan süt ilerde ne gibi sorun yaratır sütüm kesilmek üzere zaten 

4 Cevaplar

0 oy
(1,084 puan) tarafından
Benim bebeğimde emmedi doğru düzgün mama takviyesi veriyorum 8 aylık oldu şuan günde anca 2 kez falan emiyor oda zorla bi süre sonra ister istemez kesiliyor azalıyor süt 
tarafından
Şuan kesilmek üzere canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mastit oluyor süt kalınca benimde oğlum doğru düzgün hiç emmedi biraz emzirdim biraz sağdım sonunda sagdigim sutude içmedi göğsümde kalan süt sancı vermeye başladı banyoda sıcak su ve sabunla ovalayıp rahatlardım çıkınca da iyice sağdım sonrada kesildi zaten 
tarafından
Şuan zaten kesiliyor ağrı falan yok ama bazıları diyor kansere yol açar ondan sordum canjm
tarafından
Bilmiyorum canım bende şimdiye kadar öyle bir şey olmadı üç çocuk emzirip sütten kestim şükür öyle bir şey başıma gelmedi Suan da da sütüm yok gitti
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Benim çok yakin arkadaşım 13 aya kadar sagarak verdi hep çünkü kuvezde yattı emmegi bilmiyordu sağdı sağdı verdi hep şuan 18aylik anca azaldı bitti sütü bence sağ dur süt yapıcı çaylar iç daha minicik annesi kalan süt biz emzirenlerde de kalıyor duyuyor bırakıyor ben doktora danıştım sorun yaratacak bir problem değil bu istersen elinle yada ponponyla sağ boşalt ama illa boşalt zararlı diyemem dedi
tarafından
Anladım canım teşekür ederim ❤️
0 oy
(3,282 puan) tarafından
3 ay çabaladım emmesi için bi türlü doğru  düzgün emmedi sağıyodum 25 ml çıkmıyo du bende bıraktım 9.5 aylık oldu bazen göğüsümü sıkıyorum süt geliyo ama bi sorun yaşamadım daha

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 399 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 393 göst.
16 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Dln (2,591 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 41 göst.
22 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Meleniko (675 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.