0 oy
284 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (774 puan) tarafından
5.5 aylık kızım oynuyordu. sırt üstü dönerken arkasındaki sert oyuncaga kafasını vurdu.üzerinde yuvarlak halkalar olan bir cıngırak. 5-10 dakika agladı. Kafasının arkasında kuzarıklık ve hafif çökme var gibi. Çöküntü daha önce var mıydı bilmiyorum. 

Babasına doktora gidelim defim. Bir sey olmaz abartma diyor. Korkuyorum yaa

3 Cevaplar

+1 oy
(413 puan) tarafından
Bisey olmaz bencede canim caninin acisina aglamistir gecince susmustur zaten nolcak ondan 
(774 puan) tarafından
Evet sonra sustu zaten güldü falan. O çöküntü korkuttu beni insallah bir sey olmaz
-Reklam-
+1 oy
(368 puan) tarafından
Canim korkma artik 5 bucuk aylik olmusya birak duse kalka buyusun cok onemli bisey olsa aglar kusar atesi cikar gozleri kanlanir sen onlara dikkat et bisey olmaz allahin izniyle melekler korur onu insallah canim 
(368 puan) tarafından
Canim oncedem varmistir bi oyuncak icin ole olmaz aciyinca sen farketmissindir biraz buyusun daha dolar saglam olur  canim merak etme dusen kalkan bebek daha bi cevikli kuvvetli olur fazlada hastaliga yakalanmaz canim ama icim rahat deil dersende gotur sen bilirsin bunlar benim dusuncem  ben ole buyuttum oglusumu
(774 puan) tarafından
İnsallah dediğin gibidir hayatım. Babasına 4-5 defa söyledim. Kızdı artık ne kadar evhamlısın bıktım senin bu hallerinden falan.. hamileyken her hafta hastaneye giderdim de :))
(368 puan) tarafından
Canim anneyiz  endiseleniyoruz telas yaoiyoruz anne baba olmak zor senide anliyorumm  insallah bisey olmaz canim  esinede sole sen babaysan bende anneyim hemde kiz cocugu erkek cocuklari biraz onlardan guclude olabiliyolar kizlar daha nazik kibar olurlar ondan iste normal bu ama birak dussun acitsin aglasin yorulsun allahin izniyle bisey olmaz canim melekleride korur onu insallah
(774 puan) tarafından
İnsallah kuzum insallah tesekkür ederim ❤
(368 puan) tarafından
Ne demek bisey deil canim sagsalim buyut insallah bebegini
+1 oy
(816 puan) tarafından
O kadar birsey olacagini sanmiyorum emekleyim koltuklardan tutunup yurumeye basladiginda o kadar cok dusuyorlarki bu dustugu pamuk gibi gelir
(774 puan) tarafından
Haklısın kuzum hani daha küçük ya ondan korkuyorum. Bir de bunların kaasının arkasında da bıngıldak var malum
(816 puan) tarafından
Allahin izniyle birsey olmaz canim sen yinede takip edersin bi degisiklik gorursen hemn gotur. Belli eder zaten kndini
(774 puan) tarafından
Tamam kuzum çok tesekkür ederim ❤
tarafından
evet gercekten emeklerken cok kötü dusuyorlar sabah düştü nasoly cani acisidiysa hic aglamayan kizim sabahtan beri bizik bizik

İlgili bir soru bulunamadı

379,736 soru

11,367,556 cevap

34,850 kullanıcı

...