0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (87 puan) tarafından
Kızlar 14 aylik bi bebeğim var yemek yemiyor sadece kahvaltıda bizimle beraberken yiyor çorba pek içmez sadece yoğurtlu çorbalar pilavı makarnayı da eliyle yiyor ona nasıl yemek yemeyi sevdirebilirim zorlamak istemiyorum zorlayinca sinirlenip herseyi dağıtıyor 

4 Cevaplar

0 oy
(3,147 puan) tarafından
Acıktığı zaman hemen verme biraz beklet yarım saat falan sonra verdiğinde iyice acıkmış olduğu için hemen yiyor canım aynısından bende de var ama Benimki 12 aylık ben öyle yapıyorum birde kukuli in şarkısı varya arkandan ağlar diye arada dinliyor onu izlemeden söyleye söyle yiyoruz oyunla eğlenceyle yemek istemediği zaman tamam yeme diyorum biraz daha geçince tekrar deniyoruz ve yiyor kesinlikle zorlama ama bırkmada 
(87 puan) tarafından
Deniycem canım çok teşekkür ederim umarım sever yemek yerken şarkı söylemeyi deniycem
(3,147 puan) tarafından
Her yolu denedim artık ağlıyordum ben çünkü hem uyukuzluk hem sürekli emzirmek çok zor oluyordu ilk baş çok zorladım ağlaya ağlaya yemek yedi sonra dedim ki napıyorum ya o da bir birey ve istekleri var isteniyorsa yemez ölmez ya açlıktan diye kendimi topladım o günden sonra annecim yemek istiyormusun diyorum ağzını açarsa veriyorum yemek istemediği zaman hayır diyo açmıyo son iki kaşığı da şarkı türkü yediriyorum şimdi şükür düzeldi biraz inşallah seninkide düzelir de bebişler yemek yerler
-Reklam-
0 oy
tarafından

image

image

böyle şekiller yaparak sevdirebilirsin
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Ben buna bi cozum bukamadimherseyi denedim yok 4 uasina gircek hala yemiyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 64 göst.
4 Nisan 2024 Aile kategorisinde Mrvgul (3,086 puan) tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 220 göst.
1 Ekim 2023 Diğer kategorisinde "Çekilin~Ben~Geldim" (2,749 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 154 göst.
14 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azranur12 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 172 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,293 soru

11,386,202 cevap

34,887 kullanıcı

...