+1 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (770 puan) tarafından
Kizlar 1 hafta evvel dogum yaptim sukur sutum var ama gogus ucum cok kucuk bebek birturlu ememiyor. Silikon baslik aldim onla denicem bide. Simdiye kadar sagip verdim hep ama gercekten cok ugrastirici. Silikonla emziren oldumu aranizda ? Silikon baslikla sutum kesilmez dimi bundan korkuyorum 

9 Cevaplar

0 oy
(11,505 puan) tarafından

Kesilmiyor canım ben emziriyorum öyle 

(770 puan) tarafından
Oh be rahatladim canim sagmak derdi ortadan kalkti sukur
-Reklam-
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Hayır kesilmez canım sütün emzirebilirsin rahatlıkla 
(770 puan) tarafından
Sagol canim artik silikon baslikla devam edicem o zaman
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ben silikon uçla emzirdim 2 ay ilk silikon uçla tutturup gögüs ucum çıkınca hemen göğsümü veriyordum 
(770 puan) tarafından
Olmazsa bende yaparim canim yeterki simdilik bi faydasi olsunda. Sagip vermek beni cok yordu daha simdiden
(4,698 puan) tarafından
Benim işime çok yaradı canım çok rahattı yara bile olmadı
0 oy
(592 puan) tarafından
Emzirebilirsin canim bende yaradan dolayı vermistim o sekil ya benimde gogus ucum yoktu siringayla cikardim onu bi dene istersen
(770 puan) tarafından
Canim dun saglik odağından bir ebe siringayla cikartmaya calisti gogus ucumu kanatti hep o derece çektirdi. Ama bebek tutmadi yine :( son care silikon baslik
(592 puan) tarafından
Kuzum o zaten bi anda cikmazku bebeginin uyudu vakitler crktir sırıngayla pompa yapar gibi yap hafif hafif biraz yaptiktan sonra cikacaktir emin ol
0 oy
(34 puan) tarafından
Ben 1 sene emzirdim canm
(770 puan) tarafından
Oooo baya iyimis canim sonra noldu biraktirmak zorundami kaldın
(34 puan) tarafından
Emmeyi birakti
0 oy
(628 puan) tarafından
Ben emziriyorum 23 günlük bebeğim
0 oy
(3,419 puan) tarafından
34 gün sağdım sonra silikon ucla taniştim 3 gün kullandım sonra memeyi tuttu benim de sizin gibi meme ucu yoktu tam slikonls emerken hemen çıkarıp slıkonu memeyi veriyordum agzına öle öle alıştı canm önemli olan meme ucunu değil koyu renk olan yeri bebek kavlamssı lazımmiş

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 72 göst.
0 oy
3 cevap 74 göst.
11 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 3434 (44 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 409 göst.
7 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Efsun88 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
22 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu

378,318 soru

11,323,498 cevap

34,775 kullanıcı

...