0 oy
328 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar bugün kayinvalidemle yaşadığımız bir olayı anlatmak istiyorum. Yeni doğum yaptım. Kayinvalideme geldik vs. 

Onunda gorjmcesinin gelini doğum yaptı Neyse hediye almış kayni doğum yapan yengesine görümcesi foto atmış amcası neler almış diye.

Bebek bezi, bebek arabası puset ve altın kaynanam sadece altın yakmıştır dedi bende hayir iddiaya var misin dedim o da işte ne istersen dedi benimde aklımdan 50 100 TL geçiyor ya da çikolata..

Ona dedim sen söyle o da direkt 25 gram bileziğin var ya  1 tanesini alırım. Dedi ciddi ciddi bende refleks olarak gözün mu vardı inanmıyorum dedim:) Bi anda.. Bozuldu.. Bu arada bileşikleri 8 tane düğünde taktılar 1 kere gördüm kendisi muhafaza eder biz caldirirmisiz zaten 3 yıldır evliyim onun evinde duruyor içinden birini istiyor. Ciddi olmasına şaşırdım neden ilk aklına o geldi ki sizce gerçekten gözü mu vardı 

Bu arada hediyelerin fazlalığı ı inkar etme sebebi benim kaynim henüz bırsey almadı almasında onu her zaman çok seviyoruz :)  

7 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Başlık hatalı canım değiştir emeğin yazık olmasın 
(15 puan) tarafından
Tamam teşekkür ne iyisjn
(13,202 puan) tarafından
Bana da beşibiyerde yap deseydin
(13,202 puan) tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından

zaten sende ya derdim :D:D

(15 puan) tarafından
Annemde öyle deseydin dedi:)
0 oy
tarafından
Bulmaca gibi ya hiçbir şey anlamadım kim kime ne almış ne olmuş 
tarafından
Anlat kız merak ettim sen diyince :))
tarafından
bak şimdi arkadaşın  kaynanasının görümcesinin gelini de doğum yapmış onun oda demiş oğlum yengesine bi sürü şey almış
bunun kaynanası da demiş ki sadece altın almıştır fln o kadar şey almamıştır iddaya girelim bana 25 gr lik bileziğini vereceksin demiş
kız anlatırken ben anlamadım ayyy sen nasıl anlayacaksın ahahahah
tarafından
yani geliniyle iddaya girelim bana bileziği vereceksin demiş
gelin de aaa altınlarda gözün mu var demiş şakasına kaynana da alınmış

sjsjsjsk
tarafından
İnanır misin başını yengesine hediye alan adam kim  yine anlamadım amaan ay kafam yerinde değil bugün pek  :)) neyse kaynana başkalarini bahane edip kızın bilezigini ima etmiş galiba özetle
tarafından
Aynn öyle fırsattan istifade  ahahaj
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Eeeh madem ne aldığını biliyordun keşke girseydddin iddia ya. Ayrıca o bileziklerini git bankaya at al ordan canım maazallah girmez ya girdi der. Harb olur darp olur. Bankada emniyette dursun. :D. Gözü de varmış bak. 
(15 puan) tarafından
Ayıp olur diye düşündüm istenmez ki öyle bırsey çok saçma geldi
0 oy
tarafından
Acaba kaynanan bileziği bozdurup kullandıda mı şimdi istiyormuş gibi yapıyor :D
0 oy
(119,744 puan) tarafından
eee sen kazanirsan bilezik sayin 9 a cikar
(2,581 puan) tarafından
Ya bisey sorcam cevaplarınız nasıl böyle çok puanlı oluyor merak ettim
(119,744 puan) tarafından
bilmem ☺