0 oy
160 göst.
Aile kategorisinde (142 puan) tarafından
Yarın akşama kadar cüz okuyabilecek varmı her.hafta hatim ediyoruz da bn regl oldum çevremde de okuyacak kimse yok alabilecek olan varmı hatim zamanı geldiğinde hatimime o kisinim de duasını katarım ne olur su zor zamanimda yanımda olun alabilecek kişi varmı kızlar bir cuz

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaçıncı cüz ?
(142 puan) tarafından
17 Ci cüz cnm napacam bilmiyorum regl olmasam sıkıntı yoktuda
-Reklam-
0 oy
(142 puan) tarafından
Niye kimse yazmadı yardım edecek yokmu ya 
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Okuyacak biri bulamazsan o cuzu temizlenince okuyabilirsin
(142 puan) tarafından
Günü cuma ya geçerse günah olmaz demi cnm cumadan cumaya 30 kişiden biri için hatim oluyor ya inşallah günah olmaz teşekkür ederim cevap verdiğin icin cnm alan olmazssa mecbur öyle yapacağım
0 oy
(328 puan) tarafından
İlk yarısını ben okuyum 5 yaprak tamamını bitiremem de 
(142 puan) tarafından
Allah çokça razı olsun cnm su zor zamanimda yanımda oldun ya Rabbim evini cennet bahcesine cevirsin inşallah emi
(328 puan) tarafından
Amin ecmain inşAllah :) ne güzel dualar ediyorsunuz Rabbim razı olsun
(142 puan) tarafından
O zmn ilk beş sayfa senin cnm Allah razı olsun senden hak edene dua edilir müminin mümine sebebsiz gönlünden geçerek ettiği dua çok makbul bnmde gönlümden bunlar geçti kuzum Allah senden çok ama çok razı olsun hatimde adın olmasa bile seni niyet edecem Rabbimde görüyor sen olduğunu anlar çok saol
(328 puan) tarafından
Gece gece bu yazdıklarınız beni o kadar mutlu etti ki :) Rabbim de sizi mutlu etsin inşAllah :) Allah razı olsun :)
(142 puan) tarafından
Walla sende beni çok mutlu ettin kuzum Allah razı olsun inşallah senden
0 oy
(303 puan) tarafından
Kalan 5 sayfayı da ben aldım inşAllah canım  Rabbim kabul etsin inşAllahh 
(142 puan) tarafından
Son beş sayfada senin o zmn kuzum çok ama çok teşekkür ederim cnm Rabbim gulen yüzünü hep güldürsün ağlatacak olduğunda ise sevinçten ağlatsin inşallah evinizin birliği mutluluğu daim olsun inşallah bnm zor zamanında yanında oldun saol ismin nedir yaz bnm hatmimde ismini geçireceğim cnm çok saol kuzum duanida niyetlen inşallah
(303 puan) tarafından
Erdal ailesi diye duana kat inşAllah kardeşimm tek bana değil evimin hatmi olsun inşAllahh
(142 puan) tarafından
Tamam kuzum Erdal ailesi olarak geçiririm inşallah Allah razı olsun inşallah kuzum
0 oy
(7,201 puan) tarafından
ben okuyuverem dıcem de bayadır okumuyom kuran sışırırsam dıye korkuyom 
(142 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum bunu demen bile beni mutlu etti demeniz zor zamanında yanında olmaniz bana mutluluk Allah razı olsun inşallah
(7,201 puan) tarafından
gene okuya bılırsem 2 cuz bılan ı ıyı olur yarın ısım yok ısallah senın vesılenle okumus olurum
(142 puan) tarafından
Rabbim çok razı olsun kuzum bu dünya heveslik cnm bnde bu gruba katıldım hatim için Allah için yaptığım tek iş bu Kur'an okumak inşallah kabul eder Rabbim yoksa dünya hayatına dalıyorum hep hiç ölmeyecek gibi bu bir hatırlatma bana:)sende oku kuran inşallah Rabbim sevindir ki oda seni sevindirsin
(7,201 puan) tarafından
ısallah bende baslıcem acaba kaldım yerden okusam bı sorun olur mu kı
(142 puan) tarafından
Hatim amaçlı baslayacaksan hicbirsey olmaz cnm baslayabilirsin
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kimse okumadı ise ben alayım cnm
(142 puan) tarafından
Verdim kuzum Aldılar Allah'ım razı olsun inşallah kuzum böyle kalbi güzel insanlar bitmediği ne çok sevindim Rabbim sana zor zaman yaşatmasın Rabbim evinize bolluk bereket versin inşallah kuzum çok saol
(5,311 puan) tarafından
Cemil cümlemize  cnm
0 oy
tarafından
Keske arapcam olsa bilsem de yardim edebilsem. Allah kabul etsin okudugunuz cuzleri.
(142 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah kuzum çok teşekkür ederim bunu demen bile zor zamanında yanında olduğunu belirtmen bile bana mutluluk çok saol Rabbim kalbinin muradını hayırlı kılıp nasip eylesin inşallah sana:)
tarafından
Allah razi olsun canim amin insallah hepimize :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 28 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Suna0106 (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 128 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde My Rose (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 54 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,721 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 27 göst.