0 oy
322 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Anestol aldım bana mısın demiyor vallaha ya ne alabilirim etkisi neyin olur bı yardımcı olur musunuz bacilar

8 Cevaplar

+1 oy
(13,702 puan) tarafından
Emla miydi neydi kuşum çok memnun kalan vardı isminden tam emin deglm  
tarafından
Bacı yorumlara bakarak anestol aldım hiç biseye yaradığı yok şimdide emla diyorlar alicam ama ya uyusmazsa diye korkuyorum
(200 puan) tarafından
Emlayı ben kullandım agda yapacaktım gram etki etmiyor inan
-Reklam-
0 oy
(470 puan) tarafından
Bende ağda yaparken kullanıyodum onu bı ise yaramıyor emlayi duymuştum bende ama bilmiyorum etkili mi biraz pahalıydı anestole gore
tarafından
Bı arkadaşım var kuaför yarın ona sorucam bakalım o ne dicek
(470 puan) tarafından
Ama kisiden kişiye değişiyor hissetme oranı  acı eşiğinden dolayı yani oda var çok canin tatlıysa oda ise yaramayabilir
tarafından
Bacım sezaryenden sonra bile hemen ayaklandim şükür acı eşiğim yuksejtir ama aşağıda baya düşük heralde
0 oy
tarafından
Canim 

Emla yi bende aldım ağdaicin  ilk başlarda yaptiramiuordum 

Ama etkili degildi çok bir uyuşturucu özelliği yok veya ben hissetmedim.  O kadar para verip etki etmezse birde ne için kullanacağını eczane belir onlar belki ikili.karisim onerirler 
tarafından
Doktoruma sordum o anestol al dedj ise yarar dedi vallaha dediğin hibi hiç ise yaramadj
tarafından
Anestol çok etkili değil.
Basur veya çocuklarda kabızlık için etkili ama ağda için etkili değil:(
tarafından
Onların derisi bize göre daha hassas ya heralde ondan
0 oy
(4,236 puan) tarafından
Lazere giderken bi cok tavsiye uzerine emla aldim ve hic bi ise yaramadi :( tavsiye etmiyorum, bi de eczaci ozellikle tavsiye etmisti :(
tarafından
Hadiii yaa
(4,236 puan) tarafından
Evet ya kac kezde denedim yok yani, benim lazer baya agrili gecmisti :(
0 oy
(940 puan) tarafından
Ne icin canimm
tarafından
Epilasyon canim
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Anestos yerine sogutucular ondan kullanabilirsin emla filan bunlar pek etki etmiyor zaten daha etkili kremlerde satilmiyor satisi yasak ama sogutucu sprey belki isini gorur
tarafından
Bildiğin var mı peji
(1,763 puan) tarafından
Ya isim olarak hatirlamiyorum ama lacivert beyaz kutulu sprey vardi kapagida lacivertti kremlerden daha etkili sogutucu sprey lazer icin soruyorsan lazer yapan kisiye veriyorsun atis atacagi yere onu skip oyle atis yapiyr
0 oy
tarafından
Kız ağda için mi dyon 
tarafından
Evett
tarafından
Pudra sur pudrada güzel ben öyle yapıyorum
0 oy
(162 puan) tarafından
Emla krem canım 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 186 göst.
0 oy
10 cevap 243 göst.
23 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dmraysegul (583 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 215 göst.
16 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Mklc00 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 129 göst.
31 Ekim 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,375 puan) tarafından soruldu

380,355 soru

11,388,468 cevap

34,894 kullanıcı

...