0 oy
368 göst.
Moda kategorisinde (66 puan) tarafından
Kızlar ferace bakıyorum Trendyoldan falan baktım ama pek içine sinen olmadı onerebilc3hiniz site var mı 

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Giyim konusunda internete güvenmiyorum canım  en iyisi deneyerek alacaksın 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Elle dokunup alcan:) 
(66 puan) tarafından
Yaa evet aslında pek sevmiyorum giyim konusunda internet alışverişini ama çıkmaya korkuyorum kalabalığa
tarafından
Bende bu hafta içi alışverişe cikicam çocuklara bana annem her akşam arıyoruz birbirimizi görüntülü çıkma vaka çok arttı diyip duruyor napcam bilmiyorum
tarafından
Vakalar gercekten çok arttı kızlar ama ne zaman azaldı ki zaten.  Ben pozitifim su anda ve evde yakalandık kizimla eşimle birlikte  . Eşimin ailesi yüzünden.  Hic dışarı çıkmadığımiz hafta içinde virüsü evime getirip kizima bulastirdilar.  Devamında bize bulaşması kısa sürdü
tarafından
Oyy bacm geçmiş olsun Rabbim tez zamanda şifasını versin inşallah sana da kızına da
tarafından
Sagol canım amin bütün Müminlere inşallah.
0 oy
(371 puan) tarafından
Modaselvim sultan butik buralardan bakabilirsin canım
(66 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,601 puan) tarafından
İnternet üzerinden hiç birşey almadım bugüne kadar bilmiyorum canım güvenmiyorum ya
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Canım fiziğin nasıl bilmiyorum ama ben yapılı olduğum için denemeden almıyorum. Aşağıya doğru dümdüz iniyor, kalçaya oturabiliyor. Fotoğraftaki gibi olmuyor yani 
(66 puan) tarafından
Evet aklımda oda var aslında bikac tane feracem var ama kilo almaya başladım sıkıyor  bı bebeğimi covidden kaybettim dışarı çıkmaya korkuyorum ya
(2,132 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım :( eğer mecbur alman gerekiyorsa en sakin saatlerde maskenle git istersen. Pazar gibi kalabalık yerler değil de sabah erkenden mağazalara gidebilirsin. Daha sakin olur diye düşünüyorum. Rabbim yardımcın olsun
(66 puan) tarafından
Sağolun Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Canim moda sena ve eliza modaya bakmani tavsiye ederim ben hep ordan aldim ferace giyinirken bide instagram da tuba mutioglu diye bi sayfa var orda da harika feraceler var benim 20 ye yakin feracem var artik kullanmiyorum hepsini bu 3 sayfadan aldim
0 oy
(985 puan) tarafından
Eminos butik çok güzel feraceler var.
(66 puan) tarafından
Instagramda mi bu sayfa
(985 puan) tarafından
Googlede de var
(66 puan) tarafından
Ayy bayıldım çok güzel gözüküyor kumaşlarda elbiseler falan çok guzel
(985 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(5,590 puan) tarafından
Moda selvim den aldım ben Bi tane geçen sene cok kaliteli cıktı tavsiye ederim canım 
(66 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Modaselvimden aldım ben hala giyiyorum
0 oy
(1,971 puan) tarafından
Modaselvimden yazlık ferace almıştım com güzeldi ordan herzaman alışveriş yapiyorum güvenilir 
(66 puan) tarafından
Aynn fena da gözükmüyolar ya baktım da siteye
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Geçen aldım 260 tl ye . Modeli çok hoşuma gitti ama tek sıkıntı dikiş yerlerinde ki fazlalık olan ipler temizlenmemisti.  Onları ben temizledim giyiyorum memnunum.  Site adı evde faturaydi bakarim adi ne 
(66 puan) tarafından
Sevinirim valla
(3,794 puan) tarafından
Suhneva site adı
(3,794 puan) tarafından
Ben huma sultan klos modelini almıştım bakarsan ona da bi göz at derim modeli güzel şuan giyiyorum çok hoşuma gitti.  Dediğim gibi sadece dikiş yerlerinde ki fazlalık bi kaç ip vardı onları çektim başka bi sorun yaşamadım 2 günde sorunsuz geldi
(66 puan) tarafından
Peki teşekkür ederim
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ben en son aldigimda instagramdan iletisime gecip diktirmistim güzel gelmisti ama hatrlamiyorm ismini Instagram kullnmiyorum artk..
0 oy
(15 puan) tarafından
Tesettür official dye bi sayfadan aldm instagramdan. Memnunum 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 497 göst.
13 Kasım 2022 Moda kategorisinde Grc136513 (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 459 göst.
1 Haziran 2021 Moda kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 469 göst.