0 oy
555 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Burda birisi post açmıştı hatırlamıyorum hangi gün yazmış ki emzirirken bebeğime süt kaçtı boğuluyordu sokaklara çıktım hemen yardım istedim vs.. yarım yamalak okudum tam hatırlamıyorum buna rağmen öyle etkilenmişim ki gece bebegimi emzirirken korku içindeydim ikide bir bebeğin ağzından çektim memeyi :(

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende çok etkileniyorum öyle yazılardan, sürekli bebeğimi kontrol ediyorum.
-Reklam-
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Cnm herkesin başına gelecek diğe bir şey yok endişelenme ama sakin aklında olsun emzirirken sakin bir şey teme içme   
tarafından
Insan evhamlanio
(2,564 puan) tarafından
Elbette olur öyle şeh ama her seg kader kısmet benimde kaç defa başıma geldi boğazında kalıyor ama o kadar kötü değdi sırtına vurunca bitiyor bizler bile birşey yiyip içtiğinizde boğazımızda bir seyler kalıyor  endişelenme büyüdükçe bir seyler öğreneceksin ben oğlumu yetiştirme kadar neler çektim neler öğrendim daha da öğreneceğim
tarafından
Doğru diyosun acemilik zor valla yolun basndayim
(2,564 puan) tarafından
Allah yardım ediyor cnm ya ya sabır de geçer elbet
0 oy
(816 puan) tarafından
Cekme memeyi canim yanlis yapiyorsun bu seferde damagi duser derler farkli zarar veririsin uygun pozisyonda tut dikkat et yeterli.
0 oy
tarafından
Bende o postu okudum o ladar karmasikti ki olaylar inanasim gelmedi
tarafından
Bilmem ki tam okumadım başları aklımda kalmış
0 oy
tarafından
ben de cok etkilendim canim Allah yavrularimizi korusun bize bağışlasın insaAllah
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Yemin ederim sana kaç gündür psikolojim o kadar bozuldu ki emzirirken 20 kere ağzından memeyi kontrol ediyorum
tarafından
Aynen ya benim de öyle
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Sayiden yaaa noldu bebege?bende etkilenmiwdim cok korkmuwdum 
tarafından
Bebek iyiydi sanırım
0 oy
tarafından
Evet onun postonu bemde okumustum ama hatirlayamadm kim oldgnu bu yuzdn bende cok korkuyorum emzirirken deglde daha cok yatarken arada kusuyor bogazina kacacak diye bu yuzdn yan yatiriyorum geceleri sık uyanmiyorum kizim gece surekli kalkip bakiyorum 
0 oy
(271 puan) tarafından
Evet bende okumuştum zor bisey Allah kimseye vermesin ama ağzından çekme damağı düşer 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 687 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 664 göst.
26 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ecrinsu (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 315 göst.