0 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde (1,148 puan) tarafından
Şuan su geçirmez bant var üstünde ama sarı akıntı olmuş orda başına gelen var mı enfeksiyon mu acaba normal midir

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim bende sezaryen doğum.yaptim.ama böyle bir sorun yaşamadım. 

Ağrın birseyin oluyor mu ? Veya en kısa sürede dr görün derim . Apse birsey yaptı ise ihmal etme veya normal birseydir bunda öğrenmiş olursun için rahat etmiş olur 

Çok geçmiş olsun . 
-Reklam-
0 oy
(341 puan) tarafından
Bende böyle sivilce gibi toplanıyordu patliyorduda doktor yaraya baktı temiz dedi bundan 2 bucuk sene önceydi tabi 
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Dikişin acilmis olabilir cnm bnimkide delinmisti oyle sari su aktiginda
(1,148 puan) tarafından
Nasıl bir tedavi uygulandı acaba bir sorun gelişt mi
(1,251 puan) tarafından
Yok hayır sorun olmadi dokrorun antibiyotik ve antibiyotikli krem verdi. Kullanim geçti sukur sizede geçmiş olsun
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Aynısı benim de oldu. Enfeksiyon kapmışım. Bekletme mutlaka doktora git
(1,148 puan) tarafından
Gidicem canım yarın sabah. Ne tedavi uygulandı ne kadar sğrede geçti bir sorun oldu mu sizin
(2,493 puan) tarafından
Kendi doktoruma gittim. Şırınga ile kırmızı bı ilaç verdi canım toplu iğne başı kadar açılan bir yer olmuş. Düşün ama pijamami ıslattı sarı akıntı. Geçmedi genel cerraha gittim. Sıktı önce sonra oksijenli su ile temizledi. Bir defa da pansumana gittik. Sonra kendimiz yaptık pansumanı. Ama o ara duşa girmedim hiç
0 oy
(285 puan) tarafından
Canm öncelikle korkma bende de oldi şuan 6 aylık bebeğim. Resmen üzerim ıslanmıştı o sıvıdan zaten pansumana gidiodm doktr gördü dokular eriomus yani bildiğin yağ erioms bana güldü yağ aldırmak için ameliyt olmana gerek yok dedi skaa yaptı da yinede enfeksiyon riski vardı gittim vakum istedi o sıvı azalmadigi geçmediği icin. Vakum yptiramadm izlese doğum yaptım pahalydi herşey her pansumana gittigmde doktor oraya bastırıp o sıvıyı çıkarmaya çalıştı ama şükür dikişte patlama açılma falan yoktu iğne deliği kadr 2 yerden geliodu o sıvı korkma ama ihmal etme tabiki
(285 puan) tarafından
Sana cesaret veriodum korkma iyilesior biraz uzun sürdü yani 1 haftaya dikişler iyilesio zatende bu sıvı olduğu için 2 hafta sürdü iyileşmek sen yarın kontrole git enfeksiyon olmasında gerisi gecio sukur
0 oy
(940 puan) tarafından
Canim benim.olmadi ama oglum.ameliat oldu  dikisinde  sari sizinti  olursa enfeksyon oluyor yakin bir   saglik kurumuna gotur demisti doktor 
0 oy
tarafından
Sezeryan oldum öyle bişey yaşamadm cnm

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 265 göst.
14 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ☻ Bi_Bakıp_Çıkıcam ☻ (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 100 göst.
5 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek Batur (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 358 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Fx (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
7 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bosver (12 puan) tarafından soruldu

381,352 soru

11,416,671 cevap

34,968 kullanıcı

...