0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
Hanımlar neyle sildiysem çıkaramadım yataktaki sarı lekeleri nasıl çıkarabilirim. Bir sürü şey denedim ama çıkmadı hatta sildiğim yerlerde sarardı. Kesin çözümü olan var mı? Ben bunu yapıyorum diyen?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Koltuk yıkamacı çağırıyoruz 
(41 puan) tarafından
Başka türlü çıkmaz mı ki?
tarafından
Yok cnm sen silfikce alttan başka lekeler ciksr
-Reklam-
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Yikatiyorum tertemiz oluyor 
(41 puan) tarafından
Kuzum köydeyim ve burada yıkamacı yok maalesef
0 oy
tarafından
Sarı olan yerlere domestos dök ellerine eldiven tak bi eski havlu ile  sil ama havluyu hafif ıslat bastıra bastıra sil  tertemiz oluyor canım bu arada yatak dediğin yataş demi beyaz olan
(41 puan) tarafından
Evet kuzum beyaz yatak
(41 puan) tarafından
Onu da deniycem kuzum
tarafından
He bende yatasim sararıyor ben öyle yapıyorum tertemiz oluyor sildikten sonra pencereyi açık bırak kurusun
(101 puan) tarafından
Yatağı yıkatmak için yıkamacıyı aradım, leke var mı dedi var çıkar mı dedim denemeden bilemeyiz çünkü kimyasal kullanmıyoruz buharla temizliyoruz dediler. Kimyasallar yatağın yapısını bozduğu için kullanmıyorlarmış aklınızda olsun
0 oy
(222 puan) tarafından
Çıkmaz bacım, ben yatak süngeri kalınlığında alez kullanıyorum, 1 gece suya bastım, 3 kez de makine de yıkadım anca çıktı, ter çok zor çıkar, silmeyle asla çıkmaz. Eğer ter değil başka bişeyin lekesiyse asla çıkmıyor zaten 10 kez de yıkasam, benim alezdekiler duruyor ne yazık ki, ne yaptıysam olmadı. 
tarafından
Benim yatak alezi de süngerli hafif kalın ve makineme sığmadı siz nasıl yikadinz acaba ben de yıkamak istiyorum
(222 puan) tarafından
Astımım olduğu için evde halım yok kilim kullanıyorum onları yıkayabilmek için 9 kilo aldım çamaşır makinesini, sığıyor bi problem yaşamadım. Sadece sıkma devrini düşük tutuyorum makineye zarar vermemesi için
0 oy
(3,913 puan) tarafından
Canim ayni seyi yaşadım  careyi yıkatmakta buldum mis gibi oldu ama yikarken arkadasim cok silmissin icine cok birikmis deterjan sabun vs dedi.
(41 puan) tarafından
Bende tüm temzilik ürünlerini denedim. Ama yıkamacı yok maalesef burada
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Aldıgım günden beri Alez var 6 yıl bitti çok şükür tertemiz hala :) 
0 oy
tarafından
Domestos suyla karıştırıp dök sil sadece Domestos dönersen daha cok sararır
(41 puan) tarafından
Aynen dediğin gibi oldu canım daha çok sarardı bende nevresimin içine soktum yatağı gözüm bari görmesin dedim㋡
tarafından
Çamaşır suyuyla silmeyi dene yarı yarıya ılık suyla karıştırıp sil birqz beklet ardından tekrar sil .. Domestos tek başına camasirlari daha çok sarartir

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 257 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Eda (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sezinn0 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 101 göst.