0 oy
403 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim memur ve çok dikbaşlı çok aksi bir insan bazen ben bile tahammül edemiyorum amiri ile tartışmış benden habersiz Onu şikayet etmiş o da mevzuat sebebiyle bizi çok ücra bir köye sürgün etmiş bana daha dün söyledi bunları bende gece boyu uyumadım hep ağladım çünkü kaldığımız lojmanı, komşularımı her şeyimi çok seviyordum işimde vardı ücretli öğretmenlik yapıyorum ondan da bugün istifa etmem gerekecek pazar günü taşınmam gerekiyor. Şuan ondan boşanmayı bile düşünüyorum çünkü onun hatalarının bedelini ödemekten bıktım:(

16 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Bunun için eşinden ayrılığı düşünüyorsan neden iyi ve kötü günde diye söz verdin? Herkes hata yapar kimse kusursuz değil önemli olan senin kocanın hatalarında bile yanında olup, destek vermen
-Reklam-
+1 oy
(3,822 puan) tarafından
Nereye sürgün olmuş canım biraz idare etsen tayin olacağı zaman istediğiniz yere gidersiniz belki

Hakında hayırlısı olsun 
tarafından
Amin , bakkalsız insansız uzak bir köy canım merkeze yakındık iyiydik... Allah razı olsun
(3,822 puan) tarafından
Olsun canım gönlün sığdığı yere beden de sığar
Eşine kız ama çokta kırmayın birbirinizi ben mesela 3 yıldır hiç adını duymadığım türkiyenin en doğusunda bir ilçede yaşıyorum ailem 15 saat uzakta kimsemiz yok ama Allah var sağlığımız yerinde huzurumuz yerinde
0 oy
tarafından
Başka ne hata yaptı bilmiyorum ama bu sinir anıyla herkesin yapabileceği bir şey o yüzden eşinin yaninda ol bence 
0 oy
(28,394 puan) tarafından

Ay kötü olmuş ya :(

0 oy
(1,585 puan) tarafından
Eşinin yaptığı yanlış sizi ailesini düşünmeden ama neden tartıştığını da sakın kafayla oturup sormak lazım sonuçta sen eşinin bu denli sinirli olduğunu bile bile evlendin o yüzden boşanmaya gerek yok tabi kendi kararın 
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Canım her şerde vardır bi hayır hep böyle düşün rahatla acaba hangi sebepten kavga etti, dik başlı insanlar anlaşılmadıkları için dik başlı briaz da belki de eşin haklı bazı amirler aşırı önyargılı hakkınızda hayırlısı olsun, vardır bi hayır 
0 oy
(30 puan) tarafından
Cnm bende memur eşiyim eşimin komutanı da öyleydi adam 1 ilde 4 yere sürgün gitti eşiyle tartışmalar yaşadı kusura bakma ama olan sana ve çocuklara oluyor ordar oraya sizi düşünse sabreder dişini sıkar aklını başına toplasın 1 2 3 ürgün ederler 4.ünde kapı önüne koyarlar 
tarafından
Haklısın canım Allah korusun
0 oy
(12,277 puan) tarafından
Her şeyde bir hayır vardır öyle düşün belki böyle bir yere gidince aklı başına gelir bir daha böyle bir hata yapmaz bu hayatta dik başlı olmak insana hep negatif sonuçlar verir kocan daha öğrenememiş mi bunu
0 oy
tarafından
Evet yanlış yapmış canım attığı adımları sizi düşünerek atması lazım ama bu sebepten de boşanma olmaz bence
0 oy
(8,040 puan) tarafından
Yani köye gidiyorsun diye neden üzülüyorsun ki? Orada da insanlar var sonuçta onlarla da tanışırsın. Sırf bu yüzden eşinden boşanmayı düşünüyorsan problem sende arkadaşım
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Eşinin  yaptığı iyi  olmamış  tabi ama  birde  neden  tartıştığı da önemli  sen yinede  Eşinin yanında ol  o da böyle  olsun  istemezdi  sonuçta  hakkınız da hayırlısı 
0 oy
(671 puan) tarafından
Canım köyde nasıl bir memurluk yapacak ki köyde memur olmaz. Bir ebe olabilir öğretmen olabilir ya da imam. Memursa o kadar küçük bir yer değildir bakkalı olmayacak kadar
0 oy
tarafından
Bnmm eşimde oyledir..haksızlığa adaletsizliğe  kabullnmex sürekli karşı çıkmaya calisiyo hak yiyolar diye. Mağaza mağaza dolasiyo  o yuzdn .eşinin mide boyle bisiyde bekki haklıdır. Bunun iciin.bosonma olmaz canım..
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah hakkınızda hayırlısini versin kuzum
0 oy
tarafından
Ya böyle bi durum da boşanma düşünülür mü yaa hani hastalıkta sağlıkta beraberdiniz eşini nasıl yarı yolda bırakacaksın o bunun huyu aksi olmasi inşallah huyundan vaz gecer ama senin böyle düşünmen bence çok yanlış canım

Belki de bu bi imtihandir Allah tarafından  sana verilen isyan etme eşinin yanın da ol 
0 oy
(120,765 puan) tarafından
bosanma cok agir olur yaa

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 107 göst.
13 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Ecrin-Busra (1,502 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 20 göst.
9 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Kastamonuluyuz37 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
26 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Huzur91 (1,495 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 22 göst.
31 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 152727 (91 puan) tarafından soruldu

397,104 soru

11,877,179 cevap

35,993 kullanıcı

...