0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde (319 puan) tarafından
Kızlar saçım siyah hangi açıcı açar saçımı önemli olan açıcı yoksa asla boya tutmaz palette iyi diyorlar bilmiyorum

9 Cevaplar

0 oy
(8,895 puan) tarafından
Bence kuaföre git. Gri evde çok zor olur 
-Reklam-
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kuaföre  git  kendin yaparsan  rezil  edersin  saçını  
0 oy
tarafından
Açıcı olmasan yapamazsın 
(319 puan) tarafından
Evet bende açıcı tavsiyesi için post açmıştım
tarafından
Bence evde uğraşma ya yeşillik olursa mahvolur saçın
(319 puan) tarafından
Kızımla asla gidemem kuaföre bırakacak kimsede yok
tarafından
Gri çok zor bi renk ama çok zor evde yapman
(319 puan) tarafından
Anladım teşekkürler
0 oy
(256 puan) tarafından
Ben palette aldim.Geneldeonu tavsiye ettiler.
(319 puan) tarafından
Iyi actimi peki
(256 puan) tarafından
Daha kullanmadim bn
0 oy
tarafından
Siyah saçı gri yapamassın saçı gri yapmak için o saçın platin rengine neredeyse beyaza yakın olacak şekilde açılması lazım siyah saçta bu mümkün değil hele boyalı ise asla olmaz saç poetakal kabuğu rengine kadar açılır 4 5 dakika da kuzum halk arasındaki tabirle çingene rengi olur açılan siyah saç. Tekrar açıcı vurursan saçın kopar yanar elinde kalır. O portakal renginin üstüne de gri tutmaz. Griyi çok iyi kuaförler bile zor tutturuyor. 

Saçım mavi siyah benim aralarına gri istedim kuaförüm yapmadı. Açalım iki ay porakal kabuğu renginde dursun saç dinlenince tekrar açar boyarım dedi ama o renkle iki ay duramam ben 
tarafından
Ahahahahhaah saçını açıcıyla portakal rengi yapan ben bunu beğendi :Ddd iki kere açıcı yaptım hemde kısa aralıkla evde bakır kafalı geziyodum. sonra pes edip kestane tarzı renge boyadım oda aktı şimdi mal gibiyim saçımda kazık gibi oldu öyle olunca çıtıllaştı dolaştı baya kısalttım dolaşan yeri kestim hhahshah napıcam bilmiyorum şimdi bekliyorum böyle zaten dökülüyodu hepten beter oldu
tarafından
Kuzum beyaz sirke al duştan 15 dakika önce saçına sık sonra yıka saçı yumuşatıyor

Bide duştan çıkarken nemli saçına duşta sürdüğün saç kreminden sür fındık tanesi kadar uçlarına ama onu yıkama saçları 5 yılda 8 kere yanan ve kel kalmak üzere olan biri olarak söylüyorum shshhahshs
tarafından
Aa ikisini de denicem sagol beybi :Dd sende baya tecrubeliymissin sac yanigi konusunda hadi ben bi kere hata dustum sen 8 kere nasil dustun
tarafından
Ben ilk sşyah hint kınasını kendim açmaya çalıştım kuzum yandı uçlarını kestirdim kızıla boyadım 4 ay sonra renk öirkin oldu yine bu sefer aççam dedim olmayınca kocam dalga geçmesin diye gizliden sim siyah yaptım siayh biraz akınca kuaföre kendi rengim böyle aç sen saçımı dedim boyalı deyince siyahı açmıyor çünkü gene kafam yandı çingene rengi oldu anladı öyle olunca karamele boyadı hemen orda da yandı karamelin üstüne ben sarı boya vurmaya çalıştım kolestonun onun içinde meğer açıcı varmış 4 tona kadar saçı açıyor muş en son saçlarım bildiğin elimde kaldı resmen kağıt kopar gibi koptu 1 senedir siyah bir yıldır hiç boyamadım iki ay önce yine denedim açmayı bu sefer kökten koptu saçım keratin bakım yaptırdım daha tövvvbeeee ki aslaaaaa aslaaa aslaaaa yapmam
tarafından
Ahahahah yazik ya ne cekmis saclarin senden :Dd siyah sac coook zor belli
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Ben aldım açıcı yaptım siyahtı bin pişman oldum başka renge boyamak için ve şuan saçımın rengi aktikca bi tuhaf renk oluyor tekrar siyaha boyadım bence hiç risk alma
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Evde yapamazsin yanar
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Siyah saci acip griye evde cok zorr boyarsin rengarenk bisey olur bide market boyalarida acmaz saci kolay kolay kuafore git 
0 oy
tarafından
Eğer tesettürlü değilsen evde sakın deneme açmayı 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde &.ma!..5 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 943 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 196 göst.