0 oy
313 göst.
Diğer kategorisinde (373 puan) tarafından
5 dk bir sanci gelip  duryor yurincede sanci oluyor bide 3 gündür  pembesi sümüksu aknti  geliyor  yarin doktorum gel dedi ama hangi durumda gidim daha cok uzun sürerse sanci  1 dk bi gelirsemi gidim

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Suyun falan geldi mi canım sen yine de git hastaneye yarın bekleme 
(373 puan) tarafından
yok  sadce 3 gündür nisan geliyor  bugüne  5 el bi sanci geliyor
tarafından
Bekleme canım yarın sabahtan git nişan doğum belirtisi hatta şimdi bile acile git bence
-Reklam-
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Kaç haftalıksın sen canım, nişan gelmiş galiba senin istersen bi acile git 5 dkda bir geliyorsa sancın dayanmıyorsan.
(10,046 puan) tarafından
Haftanda çok olmuş bence sen yarını bekleme bi git acile için rahat etsin.
(373 puan) tarafından
yarını beklemeyim diosunuz
(10,046 puan) tarafından
Sancıların dayanılmayacak şekildeyse belinden mi vuruyor sancılar karnına doğru sertleşiyor mu karnın
(373 puan) tarafından
Ewt karinim  çok sert oluyor özel bolgemdem sanki birsey cikcak gibi oluyor oturamiyroum bile
(10,046 puan) tarafından
Durma o zaman kuzum git acile
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Yatınca uzanınca ağrı geçiyor mu 
(373 puan) tarafından
yok 5 dk bi geliyor
(3,149 puan) tarafından
Zaten nisanın gelmiş git canım bence bekleme
0 oy
tarafından
Sen hastaneye git canim bekleme
0 oy
(242 puan) tarafından
Kemiklerin birbirine girer gibi acıtıyor mu sancıların. Eger oyleyse hemen git nisanin gelmis zaten. Ama oyle degilse oyle olana kadar hazir ol bekle evinde. Cunku erken gidince hastanede suni sancı veriyorlar. 
(373 puan) tarafından
vala çok agri yapioyo bu sanci teyzem dio evde çek sancini sabh git napcam bilmiyorum canimi  çok actiyor
(242 puan) tarafından
Dikkatli ol iyi kontrol etmen lazim sancılarını. Cok sık gelmeye başlarsa hemen git. Yoksa evde bekle çünkü dogumunun heken gerceklesmesi icin suni sanci veriyorlar ve o suan cektiginde daha aci verici . Yaninda biri olsun arttiysa sancin hemen git bekleme

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 86 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Yoruldum bu hayatan (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ugurbicegim (307 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 37 göst.
9 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umayyyy (3,348 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 133 göst.

379,173 soru

11,349,945 cevap

34,817 kullanıcı

...