0 oy
191 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (942 puan) tarafından
Sarımsağı ezip zeytinyağı döküp 4-5 saat beklettikten sonra çocukların ayaklarinin altına suruyomussun gece öksürüğü kesiyomus deneyen oldu mu acaba 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kullandım bekletmene gerek yok 4 5 saat canım yapıp direkt bile kullanabilirsin ben faydasını gördüm YouTubeye video bile çektim herkes görsün diye valla çok faydalı dene mutlaka
(1,175 puan) tarafından
Kuzum yan etki falan olmaz değil mi kaç gündür bebem öksürüyor burnu akıyor
(942 puan) tarafından
Bende bugün denedim bakalım bir etkisini görmedim daha
tarafından
Sarımsakları iyice dövün kızlar macun kıvamında üzerini geçecek kadar zeytinyağı koyun ve sürün. Tahriş olmasın dikkat edin sadece yağından süzdürüp sürebilirsiniz hassassa cildi. Poşet geçirmeyin sera etkisi yapar fayda sağlamaz
tarafından
Kurudukça sürün bol bol ve tüm ayağa
tarafından
Ayak altına yani ayağa derken :))
-Reklam-
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Valla 5 aylık kızım çok hastaydı sürdüm öksürük göğsü burnu tıkalı gibi sürdüm çok kötü kokuyor diye 2 saat sonra çıkarttım bekletemedim ama o 2 saat bile yetmiş olacakki maşallah geçti resmen iyi geldi
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Daha dün denedim faydasını gördüm evet
(912 puan) tarafından
Nasıl yapılıyo nerelere süruluyor biraz aciklarmisiniz
(1,006 puan) tarafından
Yarım çay bardağı zeytinyağına 4 dis sarımsak rendeledim ayaklarının altına masaj yaparak sürdüm ve çorabını giydirdim herhangi bir yan etkisi yok canım korkma
(912 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Canım nasıl yapılıyor ya bana da soylesene
0 oy
(2,978 puan) tarafından
Hep yapiyorum resmen şifa deposu
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Öksürük yok hırıltısı var bugün gündüz sırtına ayak altına sürdüm biraz geçti yatarken yine sırtına göğsüne ve ayak altına sürüp çorap giydirdim hırıltısı gerçekten geçti sırtına sürdükten sonra da bez koydum sıcak tutsun diye 
(1,175 puan) tarafından
Kuzum sarimsakla birlikte mi sürülüyor
0 oy
(882 puan) tarafından
Ben denedim ama öksürük iicn deqil balgam için iki gece sürdüm sabaha kadr rahat uyudu snrasi zaten bol sıvı verdim bir şekilde iyilesti
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Evet denedim çok iyiiiiii

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
19 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra2551 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 92 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (524 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 72 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...