0 oy
439 göst.
Diğer kategorisinde (2,352 puan) tarafından
Kizlar nasilsiniz bizim ust komsumuz kendisi diş hekimi eside ogretmen cocuklari var 5 yasinda bu aksam baktim tak tuk sesler geliyodu ciktim baktim cocugun esyalarini atiyolar çöpe bide mama sandalyesi vardi yepyeni kizlar ya sadece minder tarafi biraz yirtik olsun bende onu diktim guzelce aldim ben allah razi olsun insanlardan guzelce sildim heryerini kizim kullaniyo esim bu aksam isten geldi gordu mama sandalyesini dedi insanlardan istemisindir kesin evet istedim çöpe atilcakti yazik gunah utanmamda isterken cocuguma sifir alamadim belki ama baskasininda olsa sevinerek mutlu buyumesini isterim kucuk kalan kiyafetleride aldim ogluma 1 kere giyilmis seyler belli 

13 Cevaplar

+1 oy
(12,264 puan) tarafından
İyi yaptın kuzum valla 

İyi yaptın keşke atmayip birine vermek isteseler mis ama sen nasiplendin güle güle kullansın minnak ♥️
(2,352 puan) tarafından
Sagol canim benim
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Güle güle kullan canım yani çöpe atılan bişeyi istemek ayıp değil sonuçta çöpe gidicekti iyi yaptın
(2,352 puan) tarafından
Sagol canim benim ayip degil tabi ya
0 oy
(27,342 puan) tarafından

İyi yapmışsın ayıp birşey değil çocuk çabuk büyüyor neden onca şey ziyan olsunki 

(2,352 puan) tarafından
Evet aynen benim adamin gururu sarsildi
0 oy
tarafından
Olsun canım ne olacak sanki kadın dir erkeği ev eden eskisi olmayanın yenisi olmazmış bende gorumcemin eltimin ablamgilin bebeklerinin kıyafetlerini giydiriyorum
tarafından
Alamadığımız dan mi ikimizinde alıyoruz bizde veriyoruz başkalarına
(2,352 puan) tarafından
Bende ayni canim bizde oyle büyümüşük
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Asansörün yanına bırakmışlardı mama sandalyesini ihtiyacı olan alsın diye bende almıştım 
(2,352 puan) tarafından
En iyisini yapmissin
0 oy
(485 puan) tarafından
Ben belki isteyemezdim ama verseler di kullanırdım n'olacak sanki
(2,352 puan) tarafından
Ben istedim vaLla cunku istemesem onlar vermezdi
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Onların da yaptığı çok ayıp ihtiyacı olan onca insan varken neden çöpe atıyorlar yazık ya iyki almışsın kadına da söyle benim ihtiyacım var bebek eşyalarını atma bana ver de belki daha dikkatli olur cnm
(1,897 puan) tarafından
Senin gözün onların üstünde olsun kız daha çok atarlar onlar eşyalarını :D
(2,352 puan) tarafından
Kiz allahtan bu aksam kapi deliginden bakmisim :-D
(4,198 puan) tarafından
Canim bende atilmasina karsiyim ama yasadigimiz yeri gorseniz verecek kimse yok versek bile kabul etmezler, eskiden koye gonderiyodum artik onlarda begenmiyomus, bende copun kenarina koyuyorum temiz bi posette ya da belediyenin kiyafet kutularina falan denk gelince
(1,897 puan) tarafından
Doğrudrur canm burnu havada olanlar da var başkasının eşyasını begenmeyen ihtiyacı olduğu halde inadına geri çeviren veya akılida atan yani gözümle gördüm
(4,198 puan) tarafından
Cok zengin bi mahalle, ben isime yakin diye oturuyorum, pek havali degiller ama cok zenginler ihtiyaclari yok, annemin komsusu vardi bi ara kizlarina verelim dedik ihtiyaclarida olan bi aile, biz eski kiyafet giymiyoruz dediler , herkese de verilmiyo iste, millet ilginc olmus eskiden birisi bisey verince sevinirdik
0 oy
(676 puan) tarafından
Bizim dukkanin orda da atilcakto ben aldim oglum dahs doğmamıştı simdi kullaniyoruz iyikide almisim
(2,352 puan) tarafından
Kiz valla kullanilmis bile olsa iş goruyomu goruyo
(676 puan) tarafından
Aynrn oyle oyun halisi kangury falan hep aldim kotu mu ettim mis gibi kullaniyo bebegim para verip almaya ne gerek var bebekler onun kullanılmış veya kullanılmamış olduğunu nerden bilsin
0 oy
(119,170 puan) tarafından
guzel gunlerde kullan
(2,352 puan) tarafından
Amin canim sagol
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Güle güle kullan☺️
0 oy
tarafından
Boyle seyler cope mi atilir en azindan temizler koyarsin bi ortak alana ihtiyaci olan isteyen alsin. Yazik gunah... İyi yapmissin gule gule kullanin walla
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Keşke çöpe atacaklarını ihtiyaç sahiplerine verseler dünya daha az çöplük yeri olurdu ...
0 oy
tarafından
Keşke çöpe atana kadar yardıma ihtiyacı olan birisine verseler bu durumu iyi olanlar neden bu kadar düşüncesiz anlamıyorum ya

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 36 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde eylul_ (1,308 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 244 göst.
0 oy
5 cevap 80 göst.
8 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nur.06 (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.

378,460 soru