0 oy
138 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (516 puan) tarafından
Gecen hafta cumartesi başladı kahverengi akinti 4 gun kadar surdu bugun regl günümdü normalde olmadim ve günü gününe olurdum ilk defa boyle bir sekilde oldu bu bir belirtimi

4 Cevaplar

0 oy
(224 puan) tarafından
Hava degisimi kuzum  korunuyorsan eger benimde basima geldi iki defa bi hafta onceden kahverengi leke kendinden eminseniz bisey yoktur
(224 puan) tarafından
canim bizde ayni sekilde korunuyoeuz ve ilkdefa benimde adetimden bi hafta once lekelenmem olmustu eger adetin bi hafta daha gecikirse tesr yap eger hamileysen istiyormusun bebis
(516 puan) tarafından
2bucuk yasinda oglum var ya olursa asla üzülmem sevinirim hatta ama isteyerekte yapmam suan :)
(224 puan) tarafından
hayirlisi canim benim❤️
(1,368 puan) tarafından
Biz de oyle korunuyoduk simdi 21 gunluk kizim var
(224 puan) tarafından
eşle alakali olabilirmi kdndini bildikten sonrada risk varmi kalma?
-Reklam-
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Canım muhtemelen hamilesin yarın test al yap varsa kesin çıkar benimde oğlumda böyle lekelenmem olmuştu daha doğrusu yerleşme kanaması
(516 puan) tarafından
Gerçektenmi canim ama başka hıc belirti yok sadece kahverengi lekelenmem oldu 4 gun sürdü bitti okadar reglde olmadim
(2,054 puan) tarafından
Benimkisi bir iki gün oldu arkadaşımında birkaç gün oldu geçti sen eğer korunmuyorum diyorsan test al birde öyle aman aman gelmiyorsa yani
(516 puan) tarafından
Hayir aman aman gelmedi lekenme gibi kahverengi geldi. Arkadasinda hamilemi çıktı
(2,054 puan) tarafından
Evet canım 1 yaşında oglu var
0 oy
tarafından

Bende de bi ara öyle oldu ama hamilelik değil di sadece gecikme yaşandı ve regl olunca kısa sürdü 

0 oy
(398 puan) tarafından
Benimde öyle oldu canım sonra adet oldum hamilelikte sürekli kahverengi akıntı olmuyorki sadece bi defa yerleşme kanaması denilen koyu renkte oluyo o kadar yani benim öyleydi 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 55 göst.
14 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysehuma (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 229 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
20 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 38 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu

376,814 soru

11,277,006 cevap

34,669 kullanıcı

...