0 oy
281 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar iki aylik bebegim gece sifir uyku :( simdi yeni uyudu ama coo terlemis sirti kafasi ustunu orttum terine soguk vurmssin diye teri kendiliginden kurusa hasta olur mu 

11 Cevaplar

+1 oy
(826 puan) tarafından
Bizim doktorumuz değiştirme demişti çünkü üstünü çıkartımızda o anda bile soğuk olur bebeğe sırtına havlu koy diyor hep. 
tarafından
Teşekkür ederim canım
(2,692 puan) tarafından
Hah aradığım yorum :) Burda da çevremde de herkes çıkar der, bana da mantık hatası var gibi geliyo. Çocuk terli vücut sıcakken komple soymak, ne kadar hızlı olursan ol, üşütmeye daha çok ortam hazırlıyor gibi geliyor bana. Bez koymak daha mantıklı gerçekten.
(826 puan) tarafından
Evet bide soğuk oluyo elbiseler çıkartırken bile ısıtmak grrekki bebek üşütmesin bizimle aynı tutmamak gerek.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet hasta olur tabi ki üzerini değiştirmen gerek veya sirtina bir havlu veya ter bezi koy en azindan
tarafından
Tamam canim teşekkür ederim ilk oldugu icin cok detayli seyleri bilmiyorum henuz
tarafından
Olabilir canm bilmemek ayıp değil ben de bilmediğim şeyleri soruyorum benim de ilk bebis
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Olur tabi ki. O şekilde uyumasına izin verme lütfen.
tarafından
Tamam canim hemen degisiyorum
0 oy
tarafından
Olur canım anında değiş 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Çok hasta olur hemde canım mutlaka değiştir yada bez koy sırtına
tarafından
Cikardim canim teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Terlediği zman üzerini değiştir ve her uykudan uyandığında üşümemesi için sırtına yelek giydir uyurken tekrar çıkar uyandıkça giydir 
tarafından
Tamam canim geceleri yelegini cikariyordum terlemesin diye ama uyandigi icin yanima aldim hem kendi battaniyesi hem bizimki ust uste gelince yazik cocuk su gibj olmustu cikardim sorduktan sonra teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım çocukla ilgili vs aklına takılan bişey olursa mesaj atabilirsin
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Ben anında değiştırıyorum valla asla bekletmem terli uyusa bile sende öyle yap 5 canm istersen
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım terliyse hemen ağız mendilinden sokuyorum göğsüne ve sırtına 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Valla nasıl alıştırırsan öyle gider. Kızımı hiç öyle büyütmedim.  Terden hasta olduğunu da görmedim çok şükür 
0 oy
(704 puan) tarafından
Benim başıma gelmişti çok zor uyumuştum sırtı bide onu terliydi normlde bi bez koyarm en azndn öle yatrdm üzerini örttüm 2 güne kalmadı çock baya kötü hasta olmuştu smdj akıllandım. Degistrmesen bile müslin Be parçaları bulundur evde önüne arkasna koy tabi çok su gibiyse oda fayda etmez 
0 oy
tarafından
Ben degistrym vala öyle içim el vermiyor banyo bile yaptryom bebiş ime

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 130 göst.
6 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 17 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Acvbn (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
30 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,962 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 100 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (923 puan) tarafından soruldu

380,876 soru

11,403,273 cevap

34,941 kullanıcı

...