0 oy
166 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,944 puan) tarafından
Eşime b12 iğnesi yaptım onun zoruyla ilacın birazıni tam sokamadan sıktım galiba derisi birazcik kabardı bişey olurmu bundan 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Değilim.ama birsey olmaz kendime hergun iğne yapiyorum göbekten bende birtwnesini oyle yaptim birsey olmaz dedi hemsire
(1,944 puan) tarafından
Ay iyi bbari ya cokk korktum geçmiş olsun. Canım sanada ssen ne için vuuruyorsun
tarafından
Tup bebek tedavisi canim sürekli ignelerleyim bu aralar göbekten kendime yapıyorum tecrübeliyim:)
(1,944 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah karnıni kucağını doldursun hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
tarafından
Insallah canim umutla bekliyoruz transferim oldu 10 gun sonra belli olcak Rabbım insallah nasip eder
-Reklam-
0 oy
(868 puan) tarafından
ben hemşireyim normalde ama.isimi yapmıyorum ne kadar kabardi ve kaşınıyor mu
(163 puan) tarafından
Sadece IM yazması gerekiyor IV damardan verilir Intramuskuler kaş içine yapılır
(868 puan) tarafından
beheptalin cesitleri var ondan sordum
(1,944 puan) tarafından
Sağol canım eşim beni zorladı bende vurmazdim yoksa bidaha vurmam ben zaten
(163 puan) tarafından
Sizin için söyledim canım yanlışlıkla kasa değilde damara gelse o anda felç kalabilir bidaha sağlık ocağına gitsin en azından
(1,944 puan) tarafından
Haklısın canım bida asla yapmam zaten
0 oy
(2,799 puan) tarafından
Sen neden iğne yaptın ki :D ben ambulansta çalışıyorum vitamin ilaçları d vitamini de özellikle böyle oluyor ilaç geri çıkıyor falan.. en iyisi ilacı enjektöre çektikten sonra çok az da hava çekmek öyle enjekte etmek böylece ilacın tamamı gitmiş olur.. Google a hava kilidi tekniği yazıp bakabilirsiniz.. deri altına giden ilaç bir işe yaramaz bişey de olmaz zamanla geçer 
(1,944 puan) tarafından
Ay sağol canım nolcak tembel sağlık ocağına geç gitti iğne vurmamislr oda bana ssenn vur dedi zorladı savcım. Dökülüyor vuurmayincaa dedi daha vurmam zaten ya
tarafından
Bu hava kilidi tekniğini hemşirelere bende sordum dedi bunların uçları zaten küçük geri çekme yapmadan yapabilirsiniz zararı yok demislerdi
(1,944 puan) tarafından
Bida yapmicam zaten ya

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 593 göst.
31 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nrtb (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 166 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Beytnurrr2727277 (1,730 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 454 göst.

374,682 soru

11,207,437 cevap

34,510 kullanıcı

...