+1 oy
562 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar evdeki gereksiz eşyalar her ne olursa işte onları ihtiyaç sahibine mi veriyorsunuz atıyormusunuz 

27 Cevaplar

+3 oy
(3,794 puan) tarafından

Gereksiz esyam yokta gereksiz insan çok etrafımda onları da elden çıkarmanın bi yolu yok:ermm:

(1,850 puan) tarafından
Ay artiladim :)
(3,794 puan) tarafından
Gereksiz o kadar cok insan varki sadece can sıkmaktan başka işe yaramiyolar
tarafından
++++++
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Gereksiz eşyâ almıyorum o kadar param yok zaten ndndmd
(1,862 puan) tarafından
Ahahaha
0 oy
tarafından
Hic gereksiz eşyamı.yok almamda değişim yaparsam tabiki ihtayici olana veririm
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Evimde gereksiz hiç eşyam yok hep kullandıklarım var
tarafından
Benimde yok ama idim bitmiyor hiç mesela sabah altıda kalkıyorum kahvaltı hazırlıyorum eşimi ise yolluyorum bebeğime kahvaltı hazırlıyorum yemiyor sonra ev süpür sil toz al kapı mutfak dolabı he rfta mutlaka yaparım sürekli davlumbaz temizliği fırın temizliği yaparım buzdolabı temizliği sanki yetişemiyorum çok yıpranıyor um  evdeki üç olan herşeyi dağıttım ihtiyacı olanlara ama yinede bitiremiyorum gitmek bilmeyen çamaşır var evde
tarafından
As kurut katla dolaba yerleştir ya ben çok takıntı yaptım bu temizlik olayını anahtarlar kadar siliyorum sanki biri gelse pis diyecekmis gibi geliyor bana
(1,601 puan) tarafından
Bende öyleyim temizliği Çok seviyorum hergun dip köşe yapıyorum ikide çocuğum var özellikle hava güneşli olursa hiç durmuyorum sürekli birşeyler yıkıyorum çocuk varsa hep dağılıyor
0 oy
tarafından
Kiyafet kutusuna atıyorum fazla olan şeyleri. 
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Genelde veriyordum bi bayana baktim oda satıyormuş bende artık kırıyorum yırtıyorum çöpe atıyorum 
tarafından
Çok ayıp etmiş onlar yüzünden gerçek ihtiyac sahıbı insanları göremiyoruz bilemiyoruz
(1,314 puan) tarafından
Gerçekten öyle bu tarz insanlar yüzünden kimseye güvenemiyoruz inanmıyoruz acaba hep kafamızda oluyor mallesef
0 oy
tarafından

Anneme ablama kaybabama teyzeme falan soruyorum kullanırnisiniz diye illa ki birisi istiyor ona veriyorum :D

0 oy
(119,343 puan) tarafından
son 1 aydir en gereksizi kocam
(391 puan) tarafından
Annesine iade et, 'bozulmuş bu' de :D
(119,343 puan) tarafından
annesi bizim icin öldü
(391 puan) tarafından
Ne diyeceğimi bilemedim şimdi, herkes hak ettiğini yaşıyor demek ki
0 oy
tarafından
Gereksiz eşyam yok cnn 
0 oy
tarafından
Bizde genelde gereksiz şeyler kıyafetler oluyor çokta hor kullanmam kıyafet leri küçüldükçe seçer im muhakkak bir ihtiyacı olan çıkar diye saklarım çok fazla ev eşyam yok eşyanın kölesi olmaktan haz etmem ") 
0 oy
tarafından
Şu an gereksiz eşyan yok hiç hatta eksiğim çok. Bana göre hem yemek odası hem mutfağa masa olması gereksiz hem salon hem oturma odası takımı gereksiz çeşit çeşit fincan takımı yemek takımı olması gereksiz ben her şeyden sadece kullanılacak kadar olması taraftarıyım mesela şu an hiç yemek masam yok alırsam sadece mutfağa alıcam oturma odası yok sadece salon takımı var bi tane fincan takımı var bi tane yemek takımı var her şeyden ihtiyacım kadar var fazlası zarar 
0 oy
(7,734 puan) tarafından
Gereksiz eşya olarak süs eşyaları var birkaç kıyafet var ama ben giymiyorum ya başkasına da vermek doğru değil diye düşünüp öylece kenarda tutuyorum. Kullanmadığım çantalar var onları giysi kumbarasına atmayı düşünüyorum ama yeniler çünkü. Ayakkabı var giymediğim bot onları da vermek istiyorum. Bazı mutfak eşyalarını ayırdım mesela onları köyde ev yaptırıyor annemler. Oraya götüreceğim
0 oy
tarafından
Evimde kullanmadığım eşya yok o kadar zengin değilim:,-)
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Bnm gereksiz bi tek olmayan veya kullnmadigim  kiyafet ve ayakkabilarim oluyor onlari da cevremde tanidik olmadığı için belediyenin yardım kutularina bırakıyorum.
0 oy
(940 puan) tarafından
Giymedigim kullandigim butun esyalri ayiriyom verebilcegim  insan bulabilirsem veriyom olmadi copun kenarina koyuyom ihtiyac sahibi aliyor zaten ordan
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Evdeki en gereksiz eşyam?  Hımmm... kocam tabiki 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Tamda akşm aklıma bu postu açmak gelmişti snra evdeki gerksz eşya ne diye bulamynca açmamştım :) 
0 oy
tarafından
Kıyafetleri ihtiyacı olanlara veriyorum yada kıyafet kutusuna. Oyuncakları ikinci elden satmaya yüklüyorum. Bebek ürünlerinin çoğunu saklıyorum bı daha olursa diye. Mutfak malzemelerinden arkadaşlarıma yada komsularima gösteriyorum almak isterseniz vereyim diye. Önceden atamıyodum bebekten sonra ev bı kat daha doldu bende baktım bikac yıldır kullanmadiklarim var dağıtmaya başladım. Kutulu, etiketli olanları da hediye götürüyorum. Mesela 4 yıldır duran kına tepsim ve sepetim vardı komşuya gösterdim oğlanların sünnetinde kullanırız dedi hemen verdim alnsenin olsun istemiyom diye. Ama gene kalabalığın çok malesef dağıt dağıt bitiremedim
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Yemek masası almıştım teyzemin çatıya koyduk taşınınca sığmadı boşa almışım o kadar para bi de sırf mutfak masası yeterli şimdiki aklım olsa almazdım yemek takımı almazdım günlük tabak yeterli perdelerimi mesela fon almazdım store almazdım yıkanmıyo çünkü gıcık oluyorum oturma grubu berjer flb almazdım 2 tane 3 lü kanepe yeterdi kıscası ben baya pişmanım değiştirmek nasip olursa süs için değil sadece kullanılacak eşya alırım artık mesela komidin makyaj aynası fln da saçma geliyo bana iyiki onları almamışım yatak başlığı desen kocaman bşy ayy hep yanlış seçim yapmışım ya şimdi sapsade bi evim olsun istiyorum :/
0 oy
tarafından
Gereksiz birşey tutmam kullanılcak durumdakikeri verir gerisini atarım

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 304 göst.
22 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Birdirbir (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 263 göst.
22 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde _Reyhan-0 (1,703 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Rabia_68 (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.

380,177 soru

11,381,230 cevap

34,874 kullanıcı

...