0 oy
656 göst.
Aile kategorisinde (698 puan) tarafından
Kaynım bizimle yaşıyor. Eşimle aile yerinde çalışıyorlar. İşleri bu sıralar yok eşimde işleri gelene kadar başka yere gidecem diyo bir iki kerede gitti. O gidince kaynım evde kaliyo sat onbir on ikiye kadar uyuyo kahvaltısını hazırlıyorum yiyip cikiyo. Ama ben eşime işe gitme sonuçta abin bana namahrem başbaşa kalmak istemiyorum mu desem diye düşünüyorum. Siz olsanız napardiniz. Eşimin nas tepki vereceğini bilmiyorum. Senin için fesat faln der diye kararsız kaldım. Abisi benimde abim gibi ama ama sonuçta abim değil vede günah olan bişey.

31 Cevaplar

0 oy
(425 puan) tarafından
Kocan yok kayninla birlikte yasiycan aynı evde ne alaka
-Reklam-
0 oy
(60 puan) tarafından
Günah canim bence böyle bi yerden okumu yap nur suresini göster esine mesela orda kimlere haram degil söylüyor ben kaynimin yaninda oturmus bile degilim asla yalnız kalmayız esim müsade etmez güvenmedigibdeb degil günah oldugundan
0 oy
(4,639 puan) tarafından
Dini yönünü geçtim kendin de rahat edemezsin. Söyle bence.  
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Neden sizle kalıyo evi yokmu anne babası yokmu ne tuhaf. Bunu eşinin zaten düşünmesi gerekliydi söylesen evet yanlış anlar 
0 oy
tarafından
Tabiki doğru değil kalması eşinle bu durumu konuş.. 
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Hiç doğru değil nikah düşüyor haram kaynin bir kere sana eşinle konuş canım 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Belli bi sure icin neyse de hep sizinle yasiyor ise bu basli basina bi hata zaten eşinin düşünmesi lazımdı.. 
0 oy
tarafından
Benim kayinlarim hayatta eşim evde olmadan tek gelmezler eve anlayış bambaşka bir sey
0 oy
(5,342 puan) tarafından
Peygamber efendimiz in hadisi şerifini söyle sana sen fesatdın dediğinde Kaynın namahrem dir  ben şahsen öyle söylerdim 
0 oy
tarafından
Fesatlikla ne alakasi var ben de rahatsiz olurdum ve istemezdim esin nasil bunu dusunmemis hayret
0 oy
(1,415 puan) tarafından
1 yıllık evliyken eşimin amcaoğlu bizde kalmaya başladı 29 yaşında bende 32 yim babası eve almadığı için adam gidecek yeri yok diye bizde kalıyordu eşim erkenden kalkıp işe gidiyor amcaoğlu da bazen ben uyanmadan çıkıyordu bazen yemeğini yiyip çıkıyordu aklen biraz saf biri ama bu onun yetişkin bir erkek olduğu gerçeğini değiştirmez 1 haftaya yakın kaldı eşime dayanamadım artık söyledim aşkım tamam kalsın sorun değil ama senle girip senle çıksın evden dedim biri laf eder dedikodu çıkar sinek pis değil miğde bulandırır diye bi laf var dedim neyse eşim 1 hafta yanında çanta gibi taşıdı kuzenini beraber girip beraber çıktılar evden sonra baktı olacağı yok gitti amcasıyla konuştu barıştırdı ikisini eve geldi ohh garı gel otur yamacıma dedi karımla oynaşamaz olduydum dedi :))) 

Velhasılı toplamda 2 hafta kadar kaldı amcaoğlu bizde ben çekinmeden söyledim sende söylemelisin kardeşi de aynını yapsa ona da derdim aynısını abileriyle girip abileriyle çıkacaklarsa evden amenna buyursun istedikleri kadar kalsınlar..

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 423 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde .._ (1,270 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,089 göst.
26 Ekim 2021 Aile kategorisinde Dilan28999 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 658 göst.
0 oy
6 cevap 193 göst.
27 Ocak 2024 Aile kategorisinde Zuhalll (735 puan) tarafından soruldu