+2 oy
1,276 göst.
Aile kategorisinde (1,216 puan) tarafından
Kızlar dün gece yakaladım sabah erken işe gitti bend ekran resmi almıştım eşime attım kızdan resim istemiş kız atmış buda off yakıyorsun falan yazmış neys bend bu ekran resimlerin hepsini eşim ablaları yeğenlerinin olduğu aile grubuna attım rezil oldu ablaları hepsi ona utanmıyomusun yazdı ablası yanıma geldi bana destek için artık bıktım bu sadakatsiz adamdan

37 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay sen anlatırken içim eridi çok iyi yapmışsın 
(1,216 puan) tarafından
Keşke yapmak zorunda kalmasaydım canm ama böyleleri hak ediyor
-Reklam-
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Düşük de yapmışsın boşa gitsin ne duruyorsun kuzum sen ayakları üzerinde durabilen harika bir kadınsın kendi değerini bu adam ile belirleme lütfen 
(1,216 puan) tarafından
Zaten o köp.eğe ihtiyacım yok benm bakıcam düzeldi düzeldi yoksa yolvercem sikti.rsin gitsin
0 oy
tarafından
Çok iyi yapmışsın bacı eline sağlık
(1,216 puan) tarafından
Sağol canm da keşke böyle olmasaydı
0 oy
(2,138 puan) tarafından
Eğer boşanmayacaksan ekran resmini gruba atman doğru olmamış.Affedersen herkes sana gurursuz gözüyle bakacak.

Ben olsam önce sakın bı kafayla düşünürdüm eğer boşanmayı istiyorsam böyle bir şey yapardım.

Boşanmak istemiyorsan kimsenin beni gurursuz görmesini kabul edemezdim.Kendime konduramazdim.
(1,216 puan) tarafından
Benim yüzüme vurulcak bişey yok kardeşinin şerefsizliği herkes önce kendi önündeki çöpü süpürsün
(2,138 puan) tarafından
Öyle tabi canım senlik bir şey yok ama boşanmadigin için yadirgayabilirler.
(1,216 puan) tarafından
İnsanların yadırgamasını önemsersem o zaman boşanamamda insanlar umrumda değil ölüm yok ucunda allah bu canı bana kocam beni aldatsın bend üzülüp kahrolayım diye vermedi evlilik sünnet boşanma hak
(2,138 puan) tarafından
Yorumda demişsin ya o kadar kolay değil bizim doğu tarafında o yüzden dedim canım.
Tabiki Allah'ın verdiği cani kimsenin üzmeye sıkmaya hakkı yok.
(1,216 puan) tarafından
Evet zor ama kimseyi takmıycam benm hayatım onların değil
0 oy
(788 puan) tarafından
Ooohh az bile yapmışsın
(1,216 puan) tarafından
Az bile bu şerefsizlere
0 oy
tarafından
Aldatilan icin doğusu batısı  yok bu işin  aldatildıysan eğer  dogudada olsa insanlar bosaniyor sende rezil.ettin madem ayrilacaksan etseydin simdi nasil bosanmadilar hâlâ der herkes gururu yok mu bu kadinin derler  hakkinda hayırlısı  ALLAH bildiği  gibi yapsın  sapık  kocanida
(1,216 puan) tarafından
Söylediğim insanlae benm ablalarım gibiler bi aile gibiyiz söyledim çünkü bidahakine bırakıcam bilsinlerki önceden de vardı
0 oy
(35 puan) tarafından
Kalırsan gurursuz olırsun falan diyenler ne alaka.. Gurursuz onursuz olan eşin bence gayette iyi yapmışsın sen değil o utansın ayağını denk alsın..bazı adamlar için çevre itibarı herşeyden önce geliuo onlardan biriyle evliyim.canımı sıkan şeylerde herkesin duymasıyla tehdit ediyorum pısıyo, hee böyle evlilik olurmu diyenler çolukçocuk için mecbur oluyo işte, ne kadar evlilik denirse.. 
(1,216 puan) tarafından
Her evlilik aşkla başlayıp öyle devam etmiyor malesef bazen ama ayrılığı göze aldm adam olmasa bırakıcam dünyanın sonu değil böyle şerefsizlerlede ömür çürütmiycem
0 oy
tarafından
Kader arkadasim hos geldin :(((
(1,216 puan) tarafından
Ah canm valla şöyle kocaman sarılıp bağırarak ağlayasım var Allah yardımcın olsun seninde
tarafından
Gel sarilalim canim
0 oy
(2,498 puan) tarafından
Bi yıldız kadar yapamasanda iyi yapmışsın canım 
(1,216 puan) tarafından
Allah seni ya yıldız idolüm :)
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ee  bu kadar rezillikten sonra  o adamla aynı  yastığa  nasıl baş  koyacaksın  ki  herkes  öğrendi  eşinin  şerefsizliginiii 

Ayrilmayacasan  keşke  yapmasaydın  şimdi  gurursuz bir kadın  olarak  senin hakkında  konuşacaklar 
(1,216 puan) tarafından
Benim hakkımda konuşacak insanlar değiller canm merak etme
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Allah sana sabır versin canım gerçekten zor bı durum önemli olan bu saatten sonra napicaksin
(1,216 puan) tarafından
Duruma göre bakıcam düzeldi düzeldi yoksa annemin evine dönücem evlilik sünnet boşanma hak
0 oy
(612 puan) tarafından
Valla tüm aile aldatıldığımı bilecek ve ben o adamın karısı olarak kalmaya devam etcem.. Gururuma yedirmem. Kalacaksam da kimse bilmez aldatıldığımı. 
(1,216 puan) tarafından
Tatlım neden önce aldatılana bakılıyor aldatan yav.şağa niye laf yok onun b.ok yemesi banane bidaha yapsın bırakıcam
(612 puan) tarafından
Onunla konuşsak ona da ona söylememiz gerekeni söylerdik kuzum emin ol. Ama şu an muhatabımız sensin.
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Ohh çok iyi yapmışsın. Rezil olsun. 
(1,216 puan) tarafından
İnsanlarda ayy şimdi seni gurursuz görücekler yazmış kim ne derse desin umrumda değil onun şerefsizliği oh iyi yaptım
(1,060 puan) tarafından
Ne gurursuzluğuymuş? Pisliği yapan kocan gurursuz olan sen mi olacakmışsın. Boşver herkes bilsin ne mal olduğunu.
(1,216 puan) tarafından
Aynen ben yaptıklarımdan pişman değilim iyi yaptım
0 oy
tarafından
Erkekleri anladım kanları bozuk tamam ama kızlar nasıl korkmadan Resim atiyor onu anlamıyorum hiçmi korkuyorlar resmimizle feyk hesap açarlar yada başka sitelerde kullanırlar diye 
(1,216 puan) tarafından
Yazık valla canm
(1,216 puan) tarafından
Kecakurda sen nerelisin
tarafından
Ağrılıyım cnm
(1,216 puan) tarafından
Tatvanlıyım canm bende memnun oldum
tarafından
Bende memnun oldum cnm
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Yani şimdi bu yaptığın terste tepebilir. İnşallah akıllanır ama sana kızıp nede olsa herkes öğrendi diye daha rahat olup aynı şeyleri yapma ihtimalide yüksek. Allah yardımcın olsun.
(1,216 puan) tarafından
Aynı şeyi yaparsa beni kaybeder ters tepmesi umrumda değil ben boşamayı göze aldım
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sürekli mi böyle ilk defa mı? 
(1,216 puan) tarafından
İkinci defa canm son bi şansı kaldı
(13,202 puan) tarafından
Keşke onu da vermesen gidişat belli çünkü
(1,216 puan) tarafından
Sonradan keşke demek istemiyorum sinirle boşanıp aşk acısı çeken insanlar var belki düzelirdi demek istemiyorum
(13,202 puan) tarafından
Tövbe yarabbim aşk kalmış da ortada başım platoniğe doğru gidiyor bence
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Neler yapabileceğini görmüş eşin . Umarım bir daha yapmaz . Belki bir şans verilebilir inşallah aklını başına almıştır. 
(1,216 puan) tarafından
İnşallah canm bidaha olursa kılımı bile kıpırdatmam direk boşarım
(1,465 puan) tarafından
Aynen öyle gereğini yaparsınız zaten yapmicak olsanız ailesine duyurmazsiniz zaten
(1,216 puan) tarafından
Tabi canm ben söyledimki yarın demesinler hemen bi olayda gitti

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,045 göst.
17 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Beden dili (4,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 514 göst.
26 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Ayanuogivufych (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 627 göst.
29 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Limonlukek (3,093 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 542 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,313 soru

11,472,010 cevap

35,076 kullanıcı

...