+2 oy
1,266 göst.
Aile kategorisinde (1,217 puan) tarafından
Kızlar dün gece yakaladım sabah erken işe gitti bend ekran resmi almıştım eşime attım kızdan resim istemiş kız atmış buda off yakıyorsun falan yazmış neys bend bu ekran resimlerin hepsini eşim ablaları yeğenlerinin olduğu aile grubuna attım rezil oldu ablaları hepsi ona utanmıyomusun yazdı ablası yanıma geldi bana destek için artık bıktım bu sadakatsiz adamdan

37 Cevaplar

0 oy
(64 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
En güzelini yapmışsın fakat bundan sonra ne yapacağın önemli. Bir insan aldatıyor sa zaten eşini kaybetmeyi göze almıştır bence. Bundan sonra hiç bişey eskisi gibi olmaz istesenizde olmaz en ufak bir şeyde hep bir güvensizlik ve acaba lar kemirir aklınızı. Biri yapan bir daha yapar. Ben affetmeyin derim ama tabiki bu dışarıdan yapılan bir değerlendirmem. Bir şans vermeyi düşünürsenızde yenıden deneyin fakat güvenin olmadığı yerde artık ne sevgi ne saygı ne de aile ortamı kalır. Hakkınızda inşallah hayırlısı olur. 
(1,217 puan) tarafından
Bende deniycem düzelmesi için çabalıycam zaten bana dedi ben seni asla bırakmam dedim benim kocam olarak kalmak istiyosan adam olacaksın tamm dedi bakalım ben ayrılığı göze aldım ama şans vericem
(64 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah. Ama ben ayrıldım ilk Eşimden aldatma yüzünden. Düzeleceğini düşündüm düzelmedi. Kavga gürültü oldu en sonunda da kovdu bende ayrıldım
(1,217 puan) tarafından
Ben kavga gürültüyü beklemem daha da onu rezilde etmem tek bi lafımda olmaz devam ederse ben yoluma sen yoluna şuan bile bitirdim kafamda
(64 puan) tarafından
Ne deyim canım inşallah en doğru kararı verirsin
(1,217 puan) tarafından
Sağol canm inşallah
-Reklam-
+3 oy
tarafından
 Bu kadar olaydan sonra karı koca nasıl kalınacak ben oraya daha çok takıldım kendi içinde belki affederdin ama şimdi herkes duydu öğrendi hala onunla evli kalırsan dokunmayacakmi zaten utanacak olan adam yapmazdı 
(1,862 puan) tarafından
Arkadaş orda başkalarının lafını önemsediği için söylemedi sanırım bunları başkaları duymasaydı daha iyi olurdu cidden niye hemen yaygara yapıyorsun ki bu kadına sor asıl şimdi nasıl karı koca olacaksınız kısmına gelince olmasın çok zor sa
(305 puan) tarafından
Kadın aldatsa suclu rezil aldatilsa suçlu rezil bunu yapan kadin olsa adam kirk kere rezil etmisti döve söve kocası yapmasa ailesi yapardı ama yapan adam olunca kari koca nasil kalcaksin belki affederdin oluyo evet yuva kolay kurulmuyo ama bunu yapan adam olunca neden toparlamak kadına düşüyo anlamadim aileyi iki kişi kuruyosa bunu yıkmamak icin adam da elinden geleni yapacak al dat ma ya cak bu kadar. Aldatiyosa zaten ortada bi aile kalmamistir bosanmasa bile o aile sadakati birbirine güven olmadiktan sonra ne ailesi zemin sakat.
(1,217 puan) tarafından
Ben kafamda bitirdim kızlar zerre umrumda değil insanlar ne demiş ne yapmış sadece keşke dememek için son bi şans verdim ki verdiğimi kendi bile bilmiyor şuan konuşmuyorum hareketlerini düzeltir adam olursa devam yok olmasa sikti.r çekicem ben ömrümü bu şerefsizlere veremem
(1,862 puan) tarafından
Işte cano kafada bitirmek le olmuyor o işler kalbinde bitmemiş
(1,217 puan) tarafından
Tatlım kafamda da kesin bitti kalbimden şuan istemiyorum ama bunu şuan sinirli oldugum için öyle hissediyorum bu yüzden bekliyorum sonradan pişman olmamak için
+2 oy
tarafından
Ayrılmaya kararlıysan böyle bir şey yapmalıydın şimdi akşam adam eve geldiğinde ne yapacaksın böyle bir adamı kabul etsen gurursuz kadın konumuna düşeceksin Allah yardımcın olsun canım zor işin vallahi Allah o eşine de hidayet versin
(1,217 puan) tarafından
Ayrılmak o kadar kolay değilki canm helede bizim tarafta doğuluyuz
tarafından
Tabii ki de ayrılmak kolay değil bazen burada diyorlar ufacık bir şey de ayrıl kurtul diyorlar da ben senin için dedim ileride başına kakarlar diye inşallah huzurlu olursunuz mutlu olursunuz yani kimse yuvasını dağıtmak için yuva kurmuyor sonuçta
(1,217 puan) tarafından
Bakıcam canm hal hareketlerine eğer düzelmese bırakıcam en azından demesinler yarın niye ayrıldınız diye arkamda olsunlar
+2 oy
(7,118 puan) tarafından
Eğer boşanmayacaksan gereksiz bir hareket yapmışsın. Affedersen aynı evin için de yaşayıp, aynı yatağı paylaşacaksın. Herkes sana zavallı gözüyle bile bakabilir. Birilerinden "gurursuz"damgasını yemen muhtemel. Böyle durumlar da kararlarınız net olmadan hareket etmeyin. 
(1,217 puan) tarafından
Ben utanıcak bişey yapmadım alnım ak ha laf söylenecek biri varsa önce kardeşlerine baksınlar ki demezler kimin ne dediğine bakan biri olsaydım ne boşanamazdımda brn kafama koydum bidaha olursa boşıycam kim ne derse desin
+1 oy
(119,343 puan) tarafından
bi akrabda ss alip wp durum yapmisti adami ne zaman gorsek basi yerde az bile boylelerine iyi yapmissin
(1,217 puan) tarafından
Aynen ******** ya daha bi hafta oldu düşük yapalı
+1 oy
tarafından
Peki şimdi ne yapacaksın eve alacak mısın hala evli kalmaya devam mı edeceksin. Eğer öyleyse atmasaydın keşke gruba tamam rezil oldu ama yarın bi gün seninde arkandan o kadar olaydan sonra nasıl hala aynı yastığa baş koyuyor diye konuşurlar 
(1,217 puan) tarafından
Kimin ne dediği umrumda değil ve onlar öyle insanlar değil benm ablalarım gibiler
tarafından
Bilemiyorum valla hakkınızda hayırlısı
+1 oy
(9,626 puan) tarafından
Boşanmiyicaksan keske öyle bise yapmasaydin çünkü bu sefer de ne midesizsin diyicekler
(1,217 puan) tarafından
Onlar öyle insanlar değil benm arkamdalar
(9,626 puan) tarafından
Canim senin qrkandalar ama akrabaları veya senin akrabaların tarafından duyulsa bence onlar gibi düşünmezler hatta yarın öbürgün disardan duyulsa eşinin ailesi bile söylenir madem affedicektin niye rezil ettin diye yani demedi deme yaparlar
(1,217 puan) tarafından
Onlar kimseye söylemez asla bana bile kimse duymasın biz arkandayız dediler zaten akrabayız
(9,626 puan) tarafından
Iyi bari en azından duyulmaz ama sen nasil bu durumda aynı evde yaşayabiliceksin yani katlanabilicekmisin
(1,217 puan) tarafından
Bakıcam bilmiyorum şuan
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Ayyy ne güzel yapmışsın eline sağlıklı o eşin naptiysa fotoları gorunce
(1,217 puan) tarafından
Ablaları hepsi aramış ohh bissürü laf söyledi
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Ailesi gene iyi sana arka çıkmış öyle aileler varki oğlunu savunup seni ezebilirlerdi 
(1,217 puan) tarafından
Ben haklıyım ondan canm daha bi hafta oldu düşük yaptım
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Peki ne yapmayı düşünüyorsunuz bundan sonrası için 
(1,217 puan) tarafından
Bilmiyorum
0 oy
(2,282 puan) tarafından
Eşin naptı resimleri görünce çok iyi yapmisjn ellerine sağlık 
(1,217 puan) tarafından
Nasıl savunacağını şaşırdı diyorki grupta kıza çirkin demişler buda özelden yazmış bakaym çirkinmisin diye falan yalan tabi
0 oy
tarafından
Vlla böyle bişey yapmazdm yapmaya utanmayan bundanmı utancak canm
(1,217 puan) tarafından
Ben utanacak bişey yapmadım o utansın başka çare bırakmadı bana
tarafından
Ben sana sen utanılcak bişey yaptn demedimki canm aldatmaya utanmayan insan whatsaptan attığın mesajamı utanıcak dedim
(1,217 puan) tarafından
Olsun ablalarına rezil oldu annesine babasına yeğenlerine
0 oy
(962 puan) tarafından
Ya neden neden neden

Neden böyle bişey yapar Bi insa.. Bu Bi eğlence anlayışı mı böyle eğlenmek mi olur ben anlam veremiyorum 
(1,217 puan) tarafından
Allah cezalarını versin hepsinin
0 oy
(3,156 puan) tarafından
İyi rezil etmişsin az bile böylelerine 
(1,217 puan) tarafından
Allahın cezaları
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Bide sen 2.çocuğu düşünüyodun sakın yapma öyle bi hata derim
(1,217 puan) tarafından
Aynen canm asla yapmam bileziklerimi istedi araba alalım diye verecektim ama aslaa vermem artık
0 oy
(12,856 puan) tarafından
İki gün sonra ablaları eşinin tarafını tutup san tavır almaz umarım canım 

Ne yapmayı düşünüyorsun
(1,217 puan) tarafından
Öyle insanlar değiller canm bilmiyorum ne yapacağımj
(12,856 puan) tarafından
Ayrılmaya niyetin var mı peki yoksa amacın sadece rezil edip ders vermek miydi canım
(1,217 puan) tarafından
Ayrılmaya niyetim var kafama koydum ben böyle şerefsizlerle ömür çürütmiycem ayrılmamdan korkar dedim kocam olarak kalmak istiyosan adam olacaksın tamm dedi bakalım olmasa bırakıcam kafama koydum ben
0 oy
tarafından
Bu en son adımın olmalıydı bence. Önce ayrilmak için yolunu çizip sonra adamı rezil ederdin. Şimdi atınca adam eve gelcek ne olcak ? 

Yüz yüze bakabilecek misiniz ?
(1,217 puan) tarafından
Bilmiyorum ne yapacağımı
0 oy
(387 puan) tarafından
Iyi yapmissin canim maymun istahina sahip cikamayani bole rezil ediceksin iste
(1,217 puan) tarafından
Oh olsun iyi yaptım
(387 puan) tarafından
Esin ne dedi peki sana ne tepki verdi
(1,217 puan) tarafından
Hiçbişeyde diyemedi niye böyle yaptın falan dedi dinlemedim telefonu suratına kapattım açmıyorum telefonlarını
(387 puan) tarafından
Ne diyecek ki,iyi yapmissin canim belki akillanir
(1,217 puan) tarafından
İnşallah akıllanır yuva dağıtmak kolay değil
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Helal olsun kral hareket takdir ettim 
(1,217 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm ama keşke yapmak zorunda kalmasaydım
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Afferin giz iyi yapmışsın beter olsun

(1,217 puan) tarafından
Gebersin köp.ek

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,039 göst.
17 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Beden dili (4,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 623 göst.
29 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Limonlukek (3,097 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 538 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 623 göst.
16 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,181 soru

11,381,669 cevap

34,875 kullanıcı

...