0 oy
164 göst.
Aile kategorisinde (2,427 puan) tarafından

Şu an tek çocuğum var. Yaşımız itibariyle çok yıllar uzatmadan 2.yi istiyoruz. Aralarında 3 yaş olsun istiyorum. Eşime kalsa hemen ama büyüğün elinden o ilgiyi almak istemiyorum. Çok küçük daha.

Neyse sorum bu aralıklarda doğum yapmış olanlara:D İlki kız. Hadi kardeşine aşırı bi kıskançlık yapmadı diyelim bir de. Kim nasıl etkileniyor? Kim daha çok kendi başına takılmak zorunda kalıyor? İkisi bir araya gelip yine oynanacak bi oyunlar bulunacak ama mesela 2.kolik çıktı. Anne uykusuz. Büyüğü çok mu huzursuz oluyor bundan? İçe kapanma veya hırçınlaşma oluyor mu? Ya da küçüğü fazla problemli değil, ilgi büyüğe kayıyor diyelim sürekli bişeyler talep eden olduğu için, o zaman küçüğü motor dil gelişimi vs bunlarda geri kalır mı?
Havada kaldı biraz yaşayanlar bilenler anlatabilir mi?

2 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Her cocuk ve her anne bir değil bu tamamen senin elinde :) 
(1,862 puan) tarafından
Yok sen her sözün çok kiymeyli gerçekten benim için burdaki çoğu anne senin tırnağın olamaz
(2,427 puan) tarafından
Ben şu an çok ilgilenmeye çalışıyorum. Gelişimi iyi olsun diye uğraşıyorum bilmem o yüzden nasıl olur:D Bu bebeğim baya gazlıydı ağlaması boldu. Allah nasip ederse 2.yi, inşallah bu kadar gazı olmaz:)
(25,224 puan) tarafından
Kızzz kuzeyi mm estağfurullah canım sağolasın sadece içimden geleni yazıyom gerçekleri valla :D ❤️
Çıtıpıtı bişey olmaz kız yap gitsin yaş gidiyorsa ilerde daha zorlanırsın
(2,427 puan) tarafından
Öyle mi dersin, tek seferde yamulayım gitsin?:D
(25,224 puan) tarafından
He kız çıksın aradan :D
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Sana bisey deyimmi bak benim üç çocuğum var üçünün arasında da üç yaş var şimdiye kadar iyi yapın diyordum sizde böyle falan ama sakın üç yaş varken yapma 6 yas falan olsun 
(2,427 puan) tarafından
Yok daha gelen bişey yok:) Ama yaşım çok küçük değil, o yüzden. Merak ettim ileriyi
(1,862 puan) tarafından
Haa ozaman söyle yap 25 yaşındayım ben üç çocuğunda bu yasa sigdirdim ilerde kilo derdim falan olmasın dedim ben kırk yaşımdayken ilk çocuğum 23 ikinci 20 işte üçüncü 17 oluyor sende biran önce yap düşünme yaş geçer
(2,427 puan) tarafından
Maşallah. Torunları erken göreceksin:)
(1,862 puan) tarafından
Evlendirmeyeceğim  onları ahahha
(2,427 puan) tarafından
:))))))))))))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 353 göst.
22 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 156 göst.
10 Haziran 2021 Aile kategorisinde Kardelen.kardelen (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 123 göst.
6 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
7 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,404 soru

11,356,783 cevap

34,833 kullanıcı

...