0 oy
935 göst.
Aile kategorisinde (56 puan) tarafından
Yalvarıyorum bana  dua edin ölüp gideyim artık eşim gurbette burda kaynana görümce  bir eziyet kayinbabam  arkamda bir  yavrum var 10 aylik ya kurtulayım  ya öleyim  çok caresizim artık dua edin nolur 

14 Cevaplar

+3 oy
(122 puan) tarafından
Asagida cevaplari da okudum cok sacma hiç mi ailene ziyarete gitmiyosun bebeginle gittigin bi gun anlat ve donme buraya yazmayi biliyosunuz elinizde android telefonlar ama hic mi arastirmiyosunuz haklarinizi cocugumu vermezler ne demek ya sen istemezsen cocugunu gorme haklari bile yok velayet davalari bile anne baba arasinda oluyor yani kaynana vs *** yemis ailenin yanina gittiginde donme bir daha esin gelene kadar esine de tepkini ozaman goster kuklamisin sen eziyet gor bekle oldu canim esin seni sevmiyor arkanda durmuyor sanirim. Oyleyse de ona gore bi yol ciz ... 
(2,484 puan) tarafından
Ne guzel yazmissin
Arkadan bastan ben yapamam edemem diye basliyo zaten
(122 puan) tarafından
Valla uzuluyorum boyle seyler okudukca kadinlarimiz bu kadar mi aciz bu kadar mi haklarini bilmiyolar google a yazsinlar haklarim ne diye sayfa sayfa yazi cikar. Yol bilmem iz bilmem yazmis orduda  koydeymis arasin jandarmayi gelip alirlar biletine kadar alip yollarlar ailesine mucadele yapip ayaklarini yere basip dik durmak yerine cocuklu bebekli anneler burada yok öleyim ben Allah beni alsin yok dayanamiyorum vs yazik yaa...
(56 puan) tarafından
Ailemin yanına gitmedim hiç onlarda gelmedi maalesef araştırma  yapmadim hiç.  Etrafimda olanlardan görüyorum kadın çocuğunu aldı adam bir kere görmek istedi çocuğu kaçırdı 1 yıl oldu hala habet yok  bu durumları düşünmek zorundayım  ben oğlum olmadan yapamam
(154 puan) tarafından
Sen kocanı falan sevmiyorsun korkudan başka his yok içinde tedaviye ihtiyacın var kendine güvenin hiç kalmamış mantıklı düşünemiyorsun durum senin sandığın kadar kötü değil hapistw değilsin kendi kendini zora sokuyorsun çok eziksin bi silkelen lütfen kendine gel artık krndi kendine vesvese yapıyorsun böyle yaşayacağına böyle korkak anne olacağına git ananın evine kaderini yaşa emin ol daha güzel olacak herşey. Allahada mı güvenmiyorsun
-Reklam-
+1 oy
(1,232 puan) tarafından
Ben bebeğim dogdudundan beri ben ölürsem onu kim avutacak ona kim bakacak diye düşünüp üzülüyorum çok şükür sağlık sorununda yok.senin mis gibi bir evladın var tadını çıkart ölmek nedir .hayat zor evet ama Allah büyük bol bol İnşirah oku. Ve dinle
(56 puan) tarafından
Herşeyi yapıyorum ama yaşadığım hayatı bilmiyorsun  dövmeye  kalktılar  beni kayinpeder olmasa bittim demedigim lafları dedi diyorlar
(1,232 puan) tarafından
Benimde dovnye kalktılar eski postlarimi oku neler yapmadılar bana anneme herkes ettiğini çeker
(56 puan) tarafından
Inşallah çekerler rabbimden isteğim bu herkes beni haklı buluyor ama yok öldürseler ölüme  bile işkence yaparlar
+1 oy
(2,102 puan) tarafından
Öncelikle şunu söylemeliyim. Madem ailesi kötü bu kadar neden ölmek istiyorsun ki ölüpte o bebeğini böyle insanların eline bırakmayı mi düşünüyorsun. O çocuğun ne hale gelicek bunları düşünmelisin sen ölüp gidersen o bebeğin nasıl acılarla büyüyecek. Kimse biz eziyet ettikte öldü demiyecekler. Belkide iftira atıp bu yüzden kendini öldürdü diyecekler. O çocuğun geleceğini düşünmelisin. O böyle bir ailede nasıl büyür önce evladını düşünüceksin. Ölüm bir çare değil. Bi yorumda yazmışsın aileme gidersem cocugumu elimden alırlar. Peki ölürsen almayacaklar mi önce bunları düşün ve ölmeyi aklından çıkar. Eşime söylüyorum ama degismicek hiç birşey diyosun. Yaşamadan bilemezsin belki degisicek belki seni güzel bi hayat bekliyor. Rabbim derdini böyle verip dermanini en güzel şekilde vericek bunları bilemezsin. Sana kötü davranıyorlarsa git ailenin yanına esin gelince alsın seni. Bunları yapabilirsin en basiti bunlar. Ama öldükten sonra geride biraktiğin acılarla hergun ağlayarak büyüyecek evladını düşün. Rabbimin verdiği canini ve sana verdiği emaneti düşün. Allah yardımcın olsun 
(56 puan) tarafından
Biran önce kurtulayım dua edin
(2,102 puan) tarafından
Eşini ara o zaman ailenle konuş ya bana dokunmasınlar yada ben anneme gidicem diye nabzını ölç en azından arayıp ailesine lafını söylesin karışmayın dokunmayın diye. Ahh yavrum ne diyim valla allah yardımcın olsun kafama silah dayadım diyosun büyük konusmiyim ben o silahı kendi kafama değilde onların kafasına dayarım kendi canını düşün bundan sonra senin bi evladin var unutma
(446 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ins en yakın zamanda kurtulursun
(56 puan) tarafından
Duadan başka sığınacak yerim yok
(2,102 puan) tarafından
Rabbim tez vakitte kurtulmanızı nasip etsin inşallah
+1 oy
(55 puan) tarafından
Yani yanlış anlama burda yazarken bile savunmasız konuşuyorsun yapamam gidemem falan diye, kendine güven kendini ezdirme nasıl dövüyorlar sen nasıl tepki vermiyorsun anlamadım, karşılığını ver sende Kocan bişey yapamıyorsa çocuğun için kendini koru 
(56 puan) tarafından
2 tane kadına karşı çocuğuma tehdit ediyorlar ne yapayım yaşamadığınız için bilmiyorsunuz  çocuğunu alıriz seni evden kovarız  iftira atarız  sizce öyle birseyde eşim bana mi inanır annesi bacisina  mi
0 oy
(154 puan) tarafından
Annen baban ne diyor canım. Ölüp gideyüm ne demek madem işkence ediyorlar kocana söyle annene babana söyle baba evine dön bekle yada diren izin verme güçlü ol çık bunalımdan 
tarafından
Hic gorusmuyon mu ailenle normal oturmaya falan gitmiyon mu oyle git gelme bi daha
(154 puan) tarafından
Kim alacak senin oğlunu elinden sen doğurdun onu hiç bi bk yapamazlar çık git ananın evine baban gelsin alsın.Kendi ailene güvenmiyosun sen. Kendine güven bari. Git şu pisliklerden kurtul. Kocanıda bekleme gelsin görsün ailesini.
(56 puan) tarafından
Konuştum yine bütün suçu bana buluyor eşim
(154 puan) tarafından
Oh bide suçu sana buluyor adam sana acımıyor bile sende onu bekliyorsun. Beklediğine göre sende hatalı olman lazımki bekleyesin. Ama eğer senin bi haksızlığın yoksa cesur ol kurtar kendini canım. Sen kendini düşünmezsen kimse seni düşünmez.
(56 puan) tarafından
Çok şükür bi hatam olmadı  ailemle konusucam
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Eşin hangi sektörde canım ne kadar çalışacak seni götüremez mi ya da kendi ailenin yanına gidemez misin????   olanları eşine anlat mutlaka Bi çözüm bulacaktır. 
(56 puan) tarafından
Anlatıyorum ben napim kafayı mi yiyeyim ben gelene kadar dur diyor ama birşey duzelmicek  biliyorum
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Canim ailen yokmu nasil doverler seni
(56 puan) tarafından
Söylesem bana gel derler ama oğlumu vermezler bana
(1,509 puan) tarafından
Esin le konussan tam olayi bilmedigim icin kendi ailenle yasasan benim esim askere gitmisti evim kiraydi bana kimse bakmadi paralari gider diye evimden mecburi ciktim kendi ailemde kaldim 1 yil esim gelene kadar kaynanama gitmedim ben orda kalmam dedim
(56 puan) tarafından
Eşimle konuşuyorum ne yapayım burdan diyor bekle gelene  kadar diyor ama bu zamana kadar sesi çıkmadı ki şimdi çıksın
(1,509 puan) tarafından
Rabbim seni bir an once ordan kurtarsin esin seni anlasa boyle seyler yasamazsin seni dovduklerinide eşin biliyosa onada yaziklar olsun
(56 puan) tarafından
Amin inşallah kurtulurum
0 oy
(446 puan) tarafından
Nie öleceksin canım eşinin yanna gidersin inşallah gelme yada yanına gitme ihtimali iz yokmi
(446 puan) tarafından
Sende ailen kabul ediosa bundan sonra annemlerde kal yapmadıkları kalmadı Dion esinde teklige alışmış belliki burda ismi yok kız gelsin az kazansın yanında olsun
(56 puan) tarafından
Annemlere gitmeyi bilmiyorum ordudayim  dağın başında  nerden otobüs kalkar bilmiyorum keşke bilsem şimdi kaçar giderim
(446 puan) tarafından
Bacım hicmi aramio annenle r telefonun War bellki gelin beni alın de kocanda seni istiosa en azından ewini ayırır bunlar kökeni ald seni
(56 puan) tarafından
Annemler arıyor ama söylemiyorum  gelseler kavga çıkar aileme oğluma  zarar gelir
(446 puan) tarafından
Alışmış başındakiler ama seni kimsesi Z bulmuşlar eziyet ediolar ve gulum
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Sen niye ölmek için dua ediyorsun şunu anlamiyrm bnm de var başımda kaynana onlara olsun olan bizle ugrastiklari için snn bebeğin var artık sağlam kal ki ona kimse dokunmasn
(6,825 puan) tarafından
Bnm ki o kadar değil arada bir susuyor kaynanm
(56 puan) tarafından
Yok nerde az daha cevap versem beni öldürecekler yetmez bile onlara ölüme bile işkence yaparlar
(6,825 puan) tarafından
Esin ins halleder kendi ailen biliyor mu
(56 puan) tarafından
Bilmiyor söylemedim
(6,825 puan) tarafından
Umarim kurtulun cnm
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Allahindan bulsunlar merhametsiz pislikler yaa beter olsunlar boyle yapan insanlar destek olmalari gerekirken Allah yardimcin olsun canim kotu seyler dusunme.bak evladin yaninda cok sukur sabret esin tez zamanda gelir duzelir insallah

(56 puan) tarafından
Amin inşallah ne kadar ağladım hâlâ ağlıyorum içim acıyor ne bu diyorum resmen eziyet
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım esin ne zaman gelicek 
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Canım bebeğin için ve kendin için öyle beddua etme sakin ailen nerde git bi kaç ay onlarda kal
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Kaynana görümce için mi bu dua bu yakarış sen bu kadar zayıf bi anne misin şayet öyleyse niye bu dünyaya bi evlat getirdin o can senin mii ne yapıyorlar ki sana böyle düşünüyorsun 
(56 puan) tarafından
Nasıl sabrettin peki boşanmak çare değil mi
(56 puan) tarafından
Dişliyorlar beni hep konuşmuyorlar hakaret küfür anca kötü davranışlar şiddete kadar gidiyor bu olay
(3,149 puan) tarafından
Çare bosanmaksa git boşan kendine güvenip yaşayacaksan yap bunu ama ölmek nedir ki
(3,149 puan) tarafından
Bak kimse gelinini bağrına basmıyor inanki sem güçlü olacaksın ayakta duracaksın laf mi söylüyorlar karşılığını vereceksin seni dövmeye mi kalkıyorlar bi tokat atın polise giderim diyecek onları korkutacaksin
(56 puan) tarafından
Canım gittim polise daha önce aile için de olur bir daha olursa mudahele  ederiz dediler inan herşeyi denedim gitmediğim yol kalmadı
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allhim Hayrli kapılar açsın sana canim

İlgili bir soru bulunamadı

378,960 soru

11,343,526 cevap

34,809 kullanıcı

...