0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Prima kullanıyordum sızdırma yapmıyordu iki numaraya geçtik sizdiriyor buyukte gelmiyor daha belini sıkıyorum neden sizdirir bir bez a101 in Sofia aldim 4 numara o sizdirmadi bu iki numaralar bitsin primadada 4 numara alayım diyorum herzaman kilosunu olcemiyoruz bebeğin bezinin numarasının büyüdüğünü nasıl anliyorsunuz

7 Cevaplar

0 oy
(1,279 puan) tarafından
Kenarında ki lastikler bacağını sıkıyosa ben büyüğe geçiyorum çişini çok yapıyosa yani altını geç açıyorsan da sizdirabilir
tarafından
2 saatte bir alıyorum kontrol edip duruyorum sizdirmasin diye yine sızdırıyor primada mi sorun numaradami anlamadım
(1,279 puan) tarafından
Küçük te geliyo olabilir canm
(444 puan) tarafından
Kenarindaki lastikler genelde hep sıkıyor ben onlari çıkarıyorum
-Reklam-
0 oy
(1,278 puan) tarafından

Ben arka popo kısmından anlıyorum yüksek bel pantolon gibiyse tamam yok düşük bel pantolon gibiyse küçük diyorum :D

tarafından
Benimkiler küçük ozaman keşke 3 numara alsaydın dahada çok bu bezler bu bezler bitene kadar yıkanmadik çamaşır kalmayacak direk 4 numara alırım artık
(1,278 puan) tarafından
Ben paket alırım su ikili olanlardan slepy ne pişik yapıyor nede sızdırıyor çok iyi ... O paketlerden aldığımda mesela üç nunarami aldım en fazla üç defe alırım o numarayı sonra bir büyüğüne geçerim
Sende benim gibi yap beli yüksek olsun bez kakasını yaptığında gecirmesin direk arkadan çıkıyor bez küçük olnuca cinste kenarlardan
tarafından
Keşke 2 yerine üç numara alsaydın daha ,70 tane bez var ben bitirene kadar çocuk 4 numara olacak primada
(444 puan) tarafından
İçindeki lastikleri koparın o zaman çok sıkmıyor o şekilde bitirirsiniz
0 oy
(941 puan) tarafından
Canim bebegin kiz mi erkek mi
tarafından
Erkek bebek canım normalde sizdirmiyordu acaba küçük mü geliyordur Prima kullanıyorum
(941 puan) tarafından
Canim benimde 2 aylik oglum var bi ara inanilmaz derecede her bezi sizdiriyodu ama dolu degil bos bez  de oluyordu   gobegini kapatcak sekilde baglamadigimi farkettim  bi numara buyuttum  sorun cozuldu kucuk olumca pipi bi tarafda kalinca  sizdiriyor
tarafından
Bizde 2 aylık olacağız 1 numara olmuyor 2 numara demekki küçük geliyor Sofia 4 numara iyi geldi primaninda 4 numarasını alayım en iyisi erkek bebekler çabuk büyüyor değil mi ne ara 6-9 ay giyer olduk anlamadım
(941 puan) tarafından
Canim aynen bide  cis yonu farkli farkli oluyor oynak bir pipi var tazikli yaliyorlar cikiyor demek ki benim oglum 4900 sleepy 3 numara kullaniyoz ama  bidaki aldigimda 4 alcam
0 oy
(2,593 puan) tarafından
küçük geliyorsa, doluyorsa ya da bezde kayma olursa sızdırır canım bezin lastikleri iz yapıyorsa ve arka popo kısmı belinden aşağı duruyorsa küçüktür 
tarafından
Küçük demekki bunlarda bitmesi lazım keşke bir numara büyük alsaydım halbuki Prima normalden daha büyük yapiyorlar başka bezin 3 numarası primanin 2 numarası
(2,593 puan) tarafından
olsun canım çabuk bitiyor zaten
0 oy
(985 puan) tarafından
Bez neden sızdırır bence uzun süre altında kaldığı için. 
0 oy
(444 puan) tarafından
Bez sizdiriyorsa yanlış baglamadan olabilir ama sürekli sizdiriyorsa muhtemelen küçük geliyordur bi büyük numara alin bizde hep küçük gelince sizdirdi birde o a101 in soffio bezi ne kadar kötü ya ben kullandım o kadar zor bitirdim ki içinde koruyucu tanecikler var poşet gibi primadan ona geçince o kadar kötü geldi ki simdi sleepy kullaniyorum birdaha asla onu almam tercih meselesi tabi ama tüm kaka çiş sirtina kadar gidiyordu hiç emmedi
tarafından
Ben bekletmiyorum ama dediğiniz gibi çok iyi emiciligi yok ondan ucuz herhalde natural diye cbez varmış sleepy e benziyorum bende onu deneyeceğim hem fiyat olarak uygun hem iyi gelirse hep onu alırım

İlgili bir soru bulunamadı

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...