+1 oy
362 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi

baydik yine parayi trendyola .

Az once bi findigim ne aldin diye sormustu :D

Bunlari aldim ☺️❤️ 

Allahim hediye paketi acarken bile su kargo acilisindan aldigim hazzi almiyorum bee .

Napiyosunuz bakalimmm :D 

image

image

11 Cevaplar

0 oy
(119,461 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

image

image

image

tabak canak bakiniyim diye geldim fiyatlari gorunce bi bakinip cikim dedim tr de daha ucuza alir getirrim ☺
tarafından
Offf evet onun stresi de cok kotudur jdjdjd Yaa insan bi de geriliyo ister istemez .Ekstra veridniz mi artik parayi ?
malesef aldar 200 euro
(7,778 puan) tarafından
Sizin kıyafet anlamında da Türkiye'de bir dolabınız olmalı. Tanıdığım bazı insanlar öyle yapıyorlar. Valiz olarak da rahat rahat geliyorlar ☺️
@mimar,anne giderken kendim uzerimdeki giyimlerle gittim esime 1 tisort bi pantolon koydum kuzeyede 3 parca yedek aldim gerisi hep hediyelikdi cunku benim turkiyede dayali doseli evim var orda giyimimiz var ben hediyelikleri abartiyom hep
(7,778 puan) tarafından
Hımm anladım. O konuya bir şey diyemem canım ya
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Güle güle kullan canm hayrlı doğumların olsn inşallah
tarafından
Sag ol gozdemmm , aminnn❤️
0 oy
(100 puan) tarafından
Maşallah kuzum sağlıcakla kulan inşallah 
tarafından
Amin insallah canim benim sen napiyosunnn???
(100 puan) tarafından
Öyküyle uğraşıp duruyorum canım napim gene bişi yemiyor
0 oy
(2,593 puan) tarafından
güle güle kullanırsın inşallah canım valla bende eve geldim evi toparladım sabah süpürgeyi çalıştırıp çıkmıştım şimdi sildim çamaşırları katlıycam o zamana kadar da bebitom gelir zaten babaannesiyle büyükbabası dışarı çıkartmıştı :)
tarafından
Ayy ne guzel bitirmissin temizligi de ohhh miss ❤️☺️ minigin gelene kadar dinlenirsin
(2,593 puan) tarafından
annemlerde geldi güzel bir kahve içip oğlum geldi sonra oğlumla da biz çıktık bu sefer bugün çok yoruldu ♥️
0 oy
tarafından

25 ₺ aldığım ayakkabı ve 11 ₺ ye aldığım cüzdan gel benimde çok seviyorum paket açmayı kele kartla ödeyince bedavaya alıyorum sanki kargocudan ahahhahhaha :D

Güle güle kullanın inşallah 

tarafından
Hahahaha :D ayyy benim de biberonum belese geldi :D 100 tlydi normalde .hem o gunluk indirimdeydi hem de kuponumla aldim ❤️☺️ cok guzel bi hisss
(44,744 puan) tarafından
O his banada oluyo kapıda nakit ödeme yaparken bı icleniyom ama karttan ödeyip kapı çalınca direk alıp kapatmak sanki beleşe almışım mutlulugu oluyo :D
tarafından
Hahaahsh :D aynen hee .
0 oy
tarafından
Lansinoh krem inşallah ise yarar bende az önce aldım ezcaneden içim acıdı çok pahalıydı bari hemen etki etse ❤️

Kargo açma hazzı ayrı birşey ♥️
tarafından
Kuzu deniycez gorcez bakalim .Denemeden bilemeyiz ❤️☺️ kotu gelirse baska caresine bakcaz artik
tarafından
Minigimmm iyisin demi ? Yorginlugun gecti mi ?
(23 puan) tarafından
Dugum dan 2 hafta once gumus kapak kulanmaya baslayin Dugum yapican da devam edin sifir yarasiz rahat edin bende aldim o kremi sifir fayda dedigimu mutlka uygalayin
tarafından
Beden dili  abla bebek iyide benim dikişler biraz skntili eve geldim ❤️
tarafından
Pozitif lik abidem hiç dinlenmeimki ☹️
0 oy
(44,744 puan) tarafından

Yaaa hele o mini mini minnak beyaz çoraba hele<3gule güle kullanin serife<3

tarafından
Ayy evet ya onu hediye koymuslar ☺️❤️ cok datliiii cooook ❤️ insallah kuzuuu hayirlisyla dogurayim şoyle
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Şerifem güle güle kullan inşallah bende kahve içiyorum ❤️☺️
(4,698 puan) tarafından
İç kuzum benim ❤️❤️geceleri bakınıyorum buraya ☺️☺️ nasılsın iyisin inşallah ❤️
tarafından
İyiyim cok sukur ❤️☺️ bizimkiler gelcek az kaldi .Gun sayiyorum ❤️
tarafından
Sen nasilsinnn??
(4,698 puan) tarafından
Çok şükür iyiyim kuzum☺️ Allah kavuştursun inşallah sayılı gün çabuk geçer ☺️
tarafından
Aminnnnn ❤️☺️
0 oy
(8,969 puan) tarafından

Bana da kargo getiren çocuk abla biraz da bizim esnaf kazansın demişti :D

tarafından
Hahahahahhahahahaha :D ne kadar cok aliyosan artik shshhs ayyy sey cok komik oluyo .Zil caliyo mesela hep ayni kargocu cocuk .Sanki uzun yilkardir taniyomussun hissi.Bi akrabalik var gibi geliyo insana .Bana genelde aynisi denk geliyodu :D
0 oy
tarafından
Şerifemmm hayırlı olsun kuzum 
tarafından
Hulyammm ☺️❤️ sag ol kuzu napiyosunnn
tarafından
Ne yapayım kuzum yemek yaptım öyle oturuyorum cnm benim sobayı yakacm birazdan gelinin üşütmesin diye :-)❤
tarafından
Ayy usumesin tabi guzel gelinimmm☺️❤️ sicacik uyusun boyle ohh miss gibi .Soba sesinde de guzel guzel uyurr
tarafından
1 saattir uyuyor şimdi uyanmadan yakayım dedim de akşamları buz gibi oluyor yaa ne yapayım ona tulum bakıyorum ama bulamadım nasıl alacm bilmiyorum kuzum
0 oy
(2,975 puan) tarafından

Dün ki yaptığın şaheserlere yazamadim burdan diyim çok beğendim bebeim güle güle kullanın eline sağlık❤️

Bende oğluma yemek yediriyorum. Keşke artık kendi yese☺️☺️

tarafından
Ayyyy kuzummm tesekkur ederimmmm . valla bi heyecanla giristim ❤️☺️ oldu sanki ya .İlki pek istedigim gibi olmadi ama 2. Ye bayildimmmm ❤️

Ayy zorluyo mu?? Kac yasindaa su an ☺️
(2,975 puan) tarafından
Bence ikiside guzel ama ikincisini bende daha fazla beğendim ☺️
Kıpır kıpır 16 aylık artik iyice zorluyor❤️

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 458 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 387 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy