0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar akşama misafirler var gelmelerine de az kaldı. ( Not : Çift doz aşısı olmayanlar kabul edilmedi :) Ortaya mezeleri de koyacağım sadece şuan tabakları yerleştirdim. Sizce çiçek şart mı?

image

9 Cevaplar

0 oy
(1,863 puan) tarafından
Dart değil ama çok yakışıyor 
tarafından
Bende çok beğeniyorum ama masa uzun olduğu için mezeleri çift çift koyacağım uzanma sorunu olmasın diye fazlalık olur mu diye düşündüm
-Reklam-
0 oy
(120,759 puan) tarafından

cok gerekli degil ama goze guzel gorunur <3 ayin 17. ikinci dozum var 20 sinde sendeyim ona gore

tarafından
Bende çok beğeniyorum ama masa uzun olduğu için mezeleri çift çift koyacağım uzanma sorunu olmasın diye fazlalık olur mu diye düşündüm..

Seve seve kapım 2. Dozu olan herkese açık ❤️❤️❤️❤️❤️ :)
0 oy
tarafından
Kim gelirse gelsin yer Sofrası kurduğum için hiç çiçek kullanmadım bizim Doğu kültüründe olamadigi için alışık değilim tuhaf geliyo bana
tarafından
Tercih meselesi canım doğu batı ile çok alakalı görmüyorum ben bu durumu eşimle bizde bazen yer sofrasını tercih ediyoruz. Ama pandemi döneminden beri evime çok nadir insan geldi. Herkesi kabul edemiyorum. O yüzden özenmek istedim
tarafından
Özendiysen koy cnm ben sadece hiç çevremde ve geldiğim yerde gormedigim için öyle yazdım yoksa herkesin zevki ve tercihi Kendine
0 oy
(675 puan) tarafından
6 sandalye 

10 tabak var farklı sandalyemi koyacan koyacaksan da nasıl sığacak kız merak ettim 

Sade bi cicek koysan yakışır bence güzel olur 
tarafından
Diğer sandalyeleri daha koymadım canım farklı sandalye değil aynısı olacak. Şuan hala masaya birşeyler getirdiğim için gelip geçerken çok zor oluyor otururken konur diye kenara çektim. Bana yaptırdığın açıklamaya baaaak ya :D

Sade ufak birşey koydum
(675 puan) tarafından
Ahahahahahhh kusura bakma cnm o kadar işin ortasında yazdırdım baya hatta menüyude merak etmiştim o kadar misafire ne yaptın diye ama neyse :):D
0 oy
(4,601 puan) tarafından
cok guzel gorunuyor mezeleri cift koyucajsab ortada cicek guzel olur
tarafından
Aynen canım masa uzun olduğu için mezeleri çift çift koyacağım uzanma sorunu olmasın diye fazlalık olur mu diye düşündüm. Ama ufak birşey koydum şimdi
(4,601 puan) tarafından
iyi yapmissin  buyuk cicek kotu olurdu ama ufak guzel durmustur
0 oy
tarafından
Cok şık görünüyor . Olsa güzel olur . Ama olmasa da olur 
tarafından
Tamam kuzum ufacık birşey koydum :) çok kalabalık yapmayacak şekilde
tarafından
Evet iyi yaptın afiyet olsun ☺️❤️
0 oy
tarafından
Kibar bir çiçek konulabilir 
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Valla yemek masasında sadece yemek yenmediği zaman çiçek hosuma gidiyo yemek varken rahat edemiyorum :))
0 oy
(803 puan) tarafından
Varsa şamdan koysan daha sade ve şık olur.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 108 göst.
26 Kasım 2021 Aile kategorisinde Betulnsa (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 739 göst.
28 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mlknkrc (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 355 göst.
11 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,063 soru

11,875,937 cevap

35,990 kullanıcı

...