0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Kizlar yeni dogum yaptim 5 gunluk bebegim ilk 3 gun pek sutum yoktu mecbur mama da verdim 3. Gun sutum geldi ama bebegime yetmiyo sag memem kucuk zar zor aliyo sagi guzel emiyo sag taraftakini sagip veriyorum bu araca biberon kullanmadim kasikla verdim o yuzden memeye alisti ama her 5 dakikada bi emmek istiyo emziriyorum uyukuya daliyo yerine yatriyorum 5 dakika sonra aglamaya basliyo bu boylr devam ediyo sonra en son mama veriyorum uyuyo ve ondan sonra uyandramiyorum bir tek mama yiyince uyuyo bu hep boyle mi olcak kizlar ne yapayim ben cocugum doymuyo mu sariliktan korkuyorum huzursuzum cocuguma bakamiyorum bide 2 gundur kaka da yapmiyo off :((

3 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Sen anlatırken ben yoruldum sıkıldım önce şey yap iyi şeylerden bahset doğumun da iyi geçen birseyden 
(3 puan) tarafından
Ama bi problemim var sonucta onu anlatiyorum iyi olan seyler tabikide var
(1,862 puan) tarafından
Oyu olan şeyleri hala bi kenara atıyorsun ama :) problemi sen yaratıyorsun herkes o sikintilirdan geçiyor lakin sen daha bi bunalmışsın
-Reklam-
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Bak canm benim de üçüncü gün sütüm geldi emmesi de kuvvetliydi MasAllah. Emzirdim gece mama verirdim bitsin diye zaten açıldıktan bir ay olmadan bitirmen lazım. Benimki de aynı hafta satılık geçirdi beş gün hastanede yattı yavrum bu illa her doğan çocukta olur sıkma canını elinden geldikce emzir. Sakın da yetemicegini düşünme senden iyi kimse bakamaz çocuğuna. Bak bana ben hiç çocuk sevmezdiM hayatta da bakmamisim ilk zamanlar zorlanirsin ama sonra alışınca varya çok güzel 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
İlk iki gün benimde zor geldi sütüm sabırla emzirdim çok şükür bi sorun yok şimdi herşeyin başı sabır sen emzir sürekli sütün elbet artar bebekte bilmiyo sende gayet doğal bu

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 261 göst.
10 Ekim 2021 Aile kategorisinde Cigdem_fetihim (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 233 göst.
22 Şubat 2023 Aile kategorisinde Kayramball27 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 757 göst.