0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (204 puan) tarafından
S aleykm hanimlar ben 2 hamilelik ust uste gecirdim  ve baya kilo aldim 103 kilo oldum  dogum yaptim 95 e dustum emziriyorum diye yedikce yedim yedim 103 e ciktim tekrar 1 haftadir kendimce besleniyorum sabah ac karnina kefir bi bardak sonra kahvaltida  1 yumurta 1 domates 1 salatalik 1 bucuk kepek ekmegi basma peynir ve 5 adet ceviz yiyirum yada 10 adet findik ara ogunde elma yada mandalina sonra 5 bucuukta   aksam yemegi ve uyumadan omce sut yada ayran iciyorum 6 dan snra hic bsey yemiyorum boyle olursa sutume zarar gelir mi yada azalir mi korkuyorum bilmiyorum napicam yasim 23 kilom cok fazla dizlerim agriyo careyi anca boyle buldum oglum bu arada 4 bucuk aylik 

5 Cevaplar

0 oy
(204 puan) tarafından
Cevap please :(
-Reklam-
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Canım bende bı diyetisyene danış emzirdigin için durum farklı olabilir
(204 puan) tarafından
Anladim cnm sagoll
0 oy
tarafından
Diyetisyene gitmede fayda var canım ama sıvı gıdalar sebze yemekleride tüketmelisin
0 oy
tarafından
57 ile hamile kaldım 70 ile doğuma gittim doğumdan sonra 59 a düşmüştüm şu süt olur bu süt olur diye diye herşeyi yedim şuan 64düm bı gram inemedim öyle çok yiyen biri değilim sabah yumurta minik peynir minik helva bu kadar arada ceviz ve havuç yerim akşama doğru da 1 tabak yemeği geçmez yediğim. Yesen kilo yemeden de verilmiyor of ki ne of
(204 puan) tarafından
Napicam peki ya  ben boyle beslenerek verdim 7 kilo ama diyolar ac kalir cocuk
tarafından
6 aylik olana kadar idare et sonra düzene sokarsın canım çok kafana takma
(204 puan) tarafından
Yalniz ben senin gbi 64 degilim 95 kiloyim ondan skinti ediyorum dizlerimde ki agrida cabası
tarafından
Sende haklısın tabiki canım diyetistene git en iyisi o sağlıklı olanı söyler
0 oy
tarafından
sağlıklı beslendigin takdirde birsey olacağını sanmiyorum bol bol su iç 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 260 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Senemmceyhun (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 222 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde asllyd (321 puan) tarafından soruldu