0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ahhh ahhh en son uykumu 20 su gecesi aldım 21 gece sancidaydim 22 dogrudum dunngece 5 dakika gözümü kaoatamadim ♥️

Bu gece bakalım neler olcak 

Hanımlar birşey sorucsm ?

Bebeklerinz ilk gün sabahı tartildiginda kaç gram vermiş oldu ?

250 gram vermiş diye sabah beni acile çağırdı tartmak için eğer kilo kaybı varsa mama baslicam dedi ?

Ben mama kullanmak istemiyorum dogumm yaptığım gün hicbirsey yemedim sütüm vardı ama demekki yetmedi 

Şimdi geldiğimden beri kaynanam hoşaf ve süt yapıcı şeyler yediriyor bebek hort hort yiyor smdi sizce pazartesi günü sağlık ocağına götürüp tartsam şimdi sütüm daha fazla boşuna yarın gitmeme gerek varmi

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah bağışlasın canım. cook geçmiş olsun 
-Reklam-
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Gidip kilosuna baktırın eğer hala kilo alımı düşükse mamaya başlayın sütünüz belki kilo aldırmıyor olabilir
tarafından
Ama dün hiç birşey yemedim çok kötüydüm
(12,854 puan) tarafından
Sen yine de götür mama kötü bir şey değil ki canım
tarafından
Ama şuan sütüm var hastanede yoktu zaten bende diyorum pazartesiue kadar emzirip bol bol pazartesi sabahtan sağlık ocağına götürüm kilo kaybı varsa hastaneye gideyim
0 oy
tarafından
450 gram gtmişti kzıımda , bebek doymuyosa mama vermen gerekir cNm 
tarafından
Ama hastanede birşey yemeidm sütüm yoktu smdi yiyorum bol bol sütümde var
tarafından
Doyuyosa tamam canm , zaten doymuyosa dedim vermen gerekir die
tarafından
Pazartesi götüreyim o zaman sağlık ocağına kilosuna bakayım yarın goturmiyim dimi abla
tarafından
İçin rahat etsin yarında götür canm istersen , normalde 1 ay sonraya çağırırlar nie çağırdılar anlAmadm canm bol bol su iç rezene çayı iç hoşaf ye bulgur pilavı ye yeşillik ye canm
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Benim oglum 3090 doğdu çıkarken 3160 gramdı cnm 
tarafından
Ama ben hicbirsey yiyemedim ki çok kötüydüm
(7,654 puan) tarafından
5 6 kez idrar yapıyorsa doyuyordur
tarafından
Yapıyor abla ♥️
0 oy
(12,486 puan) tarafından
İnanır mısın kızım 650 gram verdi ertesi sabaha banada mama başla doymuyor demişti sonra ebe aradı işte sordu dedim mama da veriyorum sık sık emzir mama verme 1 hafta sonra gel kilosuna bakar ona göre devam ederiz dedi yani  doğumdan 1 hafta sonra çağırmıştı beni ebe 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bebekler ilk doğduğunda ödem atar zaten sonraki ay kilo takibine gidilir diye biliyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 487 göst.
14 Aralık 2018 Aile kategorisinde flower (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 29 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,610 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 194 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,095 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 117 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (82 puan) tarafından soruldu

378,251 soru

11,321,264 cevap

34,765 kullanıcı

...