0 oy
602 göst.
Diğer kategorisinde (380 puan) tarafından
Az öncede post açmıştım kavga ettik normalde çok çok iyiyiz ama eşim çok dengesiz biri veartik çok yoruldum hep alttan almaktan bizim kavga sebebimiz hep aile ve ailesi için benim üstüme yürüdü bide bana sürat yapıyor bndeagzima geleni dedim seninle evlendiğinde pişmanım keşke senin gibi dengesiz biriyle evlenmeseydum senin rengin belli değil bir iyisin bir kötüsün flan diye buda şöylendi durdu ama saatler geçti hala tık yok elinde telefon bnde Buna laf atttim hala böylemi durucaksin ya neden konuşmuyorsun neden ortamı düzeltmeye çalışmiyorsun diye ben duyucagimi duydum flan dedi ustume yürüdü kolumu skti ben abime babama benzemem dedi küfür etti bnde dedim eğer beni yarın ailemin yanına gotirmezsen adam değilsin bnden sikayetciysen götür senden nefret ediyorum dedim smdi yatıyor öküz gibi ya anlamıyorum neden ya bu kadar iyiken herkes maşallah çok iyisiniz derken neden hep bu aile yüzünden biz kavga ediyoruz artık çok yoruldum lütfen bana biseyler deyin

5 Cevaplar

+1 oy
(118,484 puan) tarafından
ana kuzulari cunku bekarken anansi babasi yuzune bakmaz evlenince poh pohlarlar el ustunde tutarlar o zaman boyle tiplerde bi duskunluk olusur
(2,951 puan) tarafından
++ katılıyorum çok doğru
(380 puan) tarafından
Bekarken düzenleri yoktu evlendi adam ettim karnına sıcak yemek girdi bir düzeni oldu anneci kesildi
(118,484 puan) tarafından
haah tam anlatmaya calistigim tip iste bak bekarken ayagina giycek temiz corap bulamaz 1 kap sicak yemek gormez snrdan gordumu anaci olur
(380 puan) tarafından
Aynı kafadayiz. Bu kadar anneci aileci olicaksalar yakmasinlar başımızı ya
-Reklam-
+1 oy
(1,243 puan) tarafından
Ailesi ni sevmeme nedenin ne sorunlar niçin aile kaynaklı. 
(380 puan) tarafından
O kadar SİKİNTİMİZ OLDU HEP DESTEK OLDUM AMA BENİM BİR SKİNTİM OLDUUGNDA HEMEN SKİLİR AİLESİ SORUNLU BİR SURU SEYLER OLDU VE ARRİK YORULDUM İSTEMİYORUM AİLE YUZU DEN HUZURUM KACSİN
(1,243 puan) tarafından
Haklısın cnm aslında da işte kabul lenmiyor eşin hep yaşadık iyi kötü birsekilde destek olduk kimi zaman sustum aman içini bana döksün sabrediyim dediğim çok oldu aman ailesidir bize bulasmasinlar he he der geçerim kocamla iyi oluyum dediğim çok oldu amann askm aslında erkeklerde bir kere alttan alsa doğru hanım aile işte atılmıyor boşver eve yansıtma sen beni bil ben seni dese olmuycak sanki
(380 puan) tarafından
Aynen haksız olduğu halde yapiyor bide allah yola getirsin diyorum artık kendi ailesi icin kaç kere kotu oldu benimke pişman oldu yine aynısı olucak ama bu sefer burnunu surtucem affetmicem
(1,243 puan) tarafından
Sen bilirsin cnm ne diyim inşallah iyi olur.
(380 puan) tarafından
İnşallah canım çok sağol yazdığın için
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Nazar hep canım
(380 puan) tarafından
Gerçekten artık herşeyden şüpheleniyorum o kadar.iyiken eşim üstüme titreken neden böyle biri oldu bana düşman kesildi resmen ya neilgi var nealaka
0 oy
(891 puan) tarafından
Merak ettgm bunca sozden sonra gercektn aranız eskisi gibi düzelecek mi samimi olabilecek msnz. Bu sözler normal değil!!!
(380 puan) tarafından
İnanki yaşadığım şeylerde ağır artık sabrım taştı eşim anlayissin kötü biri olsa dedimki huyu bu he de geç ama eşim böyle biride değildi ama konu ailesi olunca bu aralar beni parçalıyor resmen ağır dediklerim ama HAKETTİ
(603 puan) tarafından
Detayları bilmiyoruz canım biz. Neler yaşadın ki bunları saydın eşine. İnşallah tez zamanda aranız düzelir. Aileleri çok karıştırmayın hayatınıza yoksa çıkamazsınız çıkmazdan.
(380 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim yazdiin için böyle konuşarak açıldım biraz
(891 puan) tarafından
Ailesi esini dolduruyor olabilir mi belkide ondan sana karsi degisti
(380 puan) tarafından
Bilmiyorum aetik herkesden herşeyi bekliyorum ya
0 oy
(53 puan) tarafından
Bence oda ailesinin baskısından sıkılmış sakin bir şekilde ne gibi bir problem yaşadığını nelerin seni rahatsız ettiğini anlat bence bu sözleri unutarak bir kahve yap balkona çıkıp için sakince ailesine her zaman söz geçiremiyor insan, sizde hatalarınızı düşünün benimde buralarda hatalarım var ama lütfen aradaki dengeyi sağla bu ailemizin mutluluğu için çok önemli diyerek konuş benim fikrim bu yönde en azından denedim dersin karşılık alamasan bile elimden geleni yaptım dersin 
(380 puan) tarafından
Ya kendimi parcwdim umursamadı beni işten geldi 4 saat bekledim konuşsun diye bnde en sonunda patladım bunları söyledim ağır konuştum evet ama gerçekten HAKETTİ artık sabır taşım çatladı ya ben iyiken çok iyi ben az sürat uapinca kötüyüm artık ailesi yüzünden üzülmekten biktim insallaj kendini toparlar
(53 puan) tarafından
Daha kötü durumdayım şuan ama benim içimden gelmiyor bile konuşmak o zaman kendi haline bırak ama üzerine yürümesine veya zarar vermesine asla müsaade etme sonu gelmez öyle şeylerin

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 1,446 göst.
15 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Ayşeefeali (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 832 göst.
30 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,740 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 717 göst.
0 oy
2 cevap 352 göst.
25 Ekim 2023 Aile kategorisinde Semos (341 puan) tarafından soruldu