0 oy
372 göst.
Aile kategorisinde (981 puan) tarafından
Kızlar sabah Bi arkadaş küs olduğu abisine gitmişti ne oldu sonra post açtı mı ben görmedim

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Günaydın bitanem bendim aksam post açtım görmemişsin heralde gittim geldim cnm  çok şükür  barıştım geldim  çok mutluyum  darısı  bütün konuşmayan kardeşlere insallah 

Düşünmeniz beni cok mutlu etti kuzum Allah  razı olsun❤❤❤❤
(981 puan) tarafından
Günaydın  çok sevindim yaa çok mutlu oldum senin adına dediğin gibi darısı diğer bütün küslere... Niyeyse acayip bi merakla bekledim yanii sonucu sanki ben küsmüş de barışmış gibiyim ☺️☺️☺️☺️
tarafından
Canım benim güzel ve temiz kalbinizden dolayı çok öpüyorum sizi Allah razı olsun bitanem ❤❤
(981 puan) tarafından
Teşekkürler
-Reklam-
0 oy
tarafından
barışmış gelmiş mutluydu post açtı 
(981 puan) tarafından
Ayy çok şükür yaa çok sevindim tanımıyorum ama çok mutlu oldum. Teşekkür ederim cevapladığın için
tarafından
rica ederim oda coook mutluydu
(981 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından

Kimse beni böyle merak etmiyo ulan hastayım ben hastaaa:ermm:

tarafından
Ben merak ediyorum seniiii❤️
tarafından
Yaa sen bitanesin çikolatam benim ☺️
Serum yedim yine sjsjsj
(981 puan) tarafından
Geçmiş olsun denk gelmedim heralde postuna neyin var canım senin için ne yapabilirim
tarafından
Oyyy canimmmmm kiyamam ya  iyi geldi mi peki ?? ❤️☺️  Rahatladiysan guzel bi uyku getirir serum
tarafından
şerifecim önceki profilin daha mi güzeldi ne

teee  nerden ben şerife diye bağırırdı
burda isme bakiyim profile bakıyom hala hala diyim kiz
tarafından
Hiç bişey farketmedi şerifem ya yani doktor migreninmi var dedi guatrın mı var dedi yok dedim bilmiyorum dedim sonra bi serum taktı serumu yedim taburcu oldum. Uykumda yok vala şuanda kahve içiyorum :D

Şaka yaptım selmacım takıldım öyle saoalasın☺️
(981 puan) tarafından
☺️☺️☺️
tarafından
Geçmiş olsun sarı japon rabbim şifa versin inşallah canım ❤️☺️
tarafından
Adını bilmiyorum ama Saolasın☺️ (canmert)
tarafından
Ne demek canım buarada adım  Zehra canım bende senin adını bilmiyorum ☺️ tanıştığıma memnun oldum kuzum ❤️
tarafından
Ben kader zehracım bende tanıştığıma memnun oldum☺️☺️ uykun yok sanırım seninde :))
tarafından
Yok malesef  kadercim ☺️kocaninda yok benimde:))) o da bende telefonda takılıyoruz gece gece
tarafından
Benim kızımda eşimde uyudular bende müzik dinliyorum hadi bi şarkı öner bana bakalım ☺️ bu arada Bi arkadaş da rahatsızlanmış ona da kafam takıldı neyi var acaba merak ettim dua istiyo inşaallah kötü bişeyi yoktur bol bol dua edelim ona
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah o arkadaşımızada  Kayahan Seni çok özledim Dinler misin bilmem ama çok eski sarkilardan ben genelde arabesk takılırım ama arada bunlarıda dinlerim ☺️
tarafından
Kayahanın bu şarkısını ilk defa dinledim çok güzelmiş indirdim dinliyorum şuan teşekkür ederim zehracım☺️
Bende genelde arabeskciyim ama bazende ruh halime göre dinliyorum karışık takılıyorum yani☺️
tarafından
Rica ederim canım nedemek  begendigine sevindim  ❤️☺️

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 297 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zambak (2,072 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 628 göst.
23 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 467 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,732 puan) tarafından soruldu