0 oy
139 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar öksürüyor bugun ne yapabilirim ilerlemenesi icin

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bacım benim bebede 1 buçuk aylıkken başladı öksürmeye oda boğaz enfeksiyonundanmis bence bir doktora götür neden oksuruyor
tarafından
Götürdüm hiriltisi var diye antibiyotik ve ateş dusurucu verdi antibiyotik bir hafta doldu diye vermeyi biraktim
tarafından
Evde bişey yapmazsın 2 aylık bebeğe ama kuzum
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Doktora götürebilirsin mesela 2 aylık bebeğe evde bişey yapamazsın canım 
(12 puan) tarafından
Tesekkur ederim sizede cok gecmis olsun evet salgin maalesef ne kadar dikkat etsekte geliyo buluyo
(25,224 puan) tarafından
Ben bu akşam keçiboynuzu özüne başladım soguk sıkım, bronşları açıyo balgam atmasına yardım ediyo öksürük kesiyo yatmadan önce 1 yemek kaşıgı verdim sabahta aç karnına vericem  baya iyi geldi sende verebilirsin canım arkadaşın ki küçükmüş ama sana uygun. Ekstra olarak gül hatmi çiçeği kaynatıp içirebilirsin öksürük ve hırıltıya bire bir. Birde keçiboynuzu alıp 2 parçasınıj kırıp içme suyunda bekletiyorum 1 gece sabahı onu kaynatıyorum içiriyorum meyve suyu niyetine oda çok iyi. Hergün 1 çay kaşığıda udi hindi yağı veriyorum. Belki biliyorsundur bunları ama bizde çok etkili oldu belki işine yarar
tarafından
Kizlar cok teşekkür ederim serum fizyolojik vardi evde pnu kullanayim
(25,224 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Bol bol sık sabah öğlen akşam ve gece yatarken sık hiç elleme aksın o öyle genzine doğru içerisi eritsib yumuşatsın
tarafından
Canim izotonik su vardi evde serum gibi post actim orda resmi var ustunde tekrar kullanilamaz yaziyor da bir suru bu nasil tek kullanimlik ben mi anlamadim acaba
0 oy
(113 puan) tarafından

Bol bol burnunu temizle odayı havalandir buhar makinesi  çalıştır odada bunlarda ise yarar canım çok geçmiş olsun  tez zamanda iyilesir insalah yakın takip ettir ciğerlerine düşmesin balgam.

0 oy
(3,681 puan) tarafından
Başka bir doktor götür canım istersen ilaca rağmen hala devam ediyorsa baksa birsey vardır benim  oğlumda öyle oldu alerjisi çıktı alerji ilacı verdi geçti 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Doktora götür daha cok küçük
0 oy
tarafından

image

bunu dene ben oğlumda denedim öksürük kesildi ama bir doktora götürmekte de fayda var 
0 oy
tarafından
Sırtına zeytinyağı sür göğsüne bide canim havlu ile kapat zibinini kapat hemen geçer ama doktora goturmen de fayda var

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 100 göst.
0 oy
4 cevap 125 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yaren kartal (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 205 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 79 göst.
21 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lillte garden (539 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,435 cevap

34,830 kullanıcı

...