+2 oy
686 göst.
Aile kategorisinde (292 puan) tarafından
Eskidende bu sorunlarimdan biraz bahsetmistim kizlar artik tutamiyorum icimde inanilmaz kötü hissediyorum. Eşimle 10 yili aşti evliligimiz ve hep destekci oldu banada annemle kardesimede onlar yurt disindaydi türkiyeye gelmek istiyordu evlerine kadar eşim düzdü faturalari öder mutfagi alir kisaca 2 eve bakardi. Annem bosancam dedi memlekette avukat tuttu masraflari karsiladi annem hastalandi kredi cekti ameliyatini pahali bi hastanede yaptirdi ne lazim olsa eşim koştu manevide hep destekcisi olmuştur annemin ama annem hala sebebini bilmiyorum eşimi sevmez satasir terslr devamli mesela oturur sohbet ederiz eşim gelince annemin hali tavri degisir. Esimde herseyin farkinda ama benim icin yinede aileme destek olur cünkü anneminde kimsesi yok arkadasi bile yok. Ayni evde yasiyoruz televizyonda bile annemin istedigi dizi acik kalir yinede cok kavgalarimiz olur eşime cok satasiyo cunku hatta bikere dediki onu seytan gibi goruyorum ne dese batiyo falan iyide anne diyorum kendi annesine yapmadigi evlatligi sana yapti daha ne istiyosun biliyorum diyo. Ayy cok uzattim Hakkinizi helal edin ama kardesim simdi nisanli ve onun nisanlisina annem bayiliyo kiza hayran o benim gönlümü fettetti evladim o benim her gecen gün dahada seviyorum yok boyle bir kiz falan devamli övüyoki bende seviyorum kizi iyi bir kiz kardesimle evlenmelerinide cok istiyorum zaten bu arada annem kardesime aşiri aşiri düskündur belki ondan kizida cok sevdi Ama annemin bu ayrimciligi artik beni deli ediyo. Bugun dedimki anneme benim esim okadar sey yapti gözüne giremedi ama kardesimin nisanlisi 2 günde girdi valla bugune kadar bikere bile benim esime bunlari demedin evladim demedin dedim kiskanc oldum nolur bi akil verin napicam ben bide ayni evdeyiz 24 saat hep sonunda ben kotu oluyorum fenalik geciriyo bisey diyince annem yine ben özür diliyorum hakli oldugum halde asla kabul etmiyo yaptiklarini aslaaa

19 Cevaplar

+5 oy
(6,053 puan) tarafından
Walla azda gelini baksin o zaman elin ogluda annenin pervanesi deil istedigi yone cevirsin
(374 puan) tarafından
Ne guzel.demissin agzina saglik bizde ki damatlar da anamizin evine zor goturur ayda yilda bir aryip sormazlar bile ne damatlar var masallah boyle damatlari duyunxa hayran kaliyorum anam babam da hic nisey demez kotu olsalardi disli olsalardi onlarda daha iyi olurdu eminim kader iste nasip
(6,053 puan) tarafından
Walla benim esim ailme karsi cok iyidir saygilidir ailemde el uatunde tutar benden kiymetlidir boyle nankorlukte baska bi boyut
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Anneni çok şımartmışsınız bıraz destek vermeyin o zaman en ıyı damat olur kocan, ne yaparsa yapsın iyi davranırsanız kafanıza eder tabı
tarafından
Çocuğu anca büyüttüm :D ne zormuş beee çocuk buyutmekkk
tarafından
Kaç aylik oldu
tarafından
13 aylıkkk :)
tarafından
Kiz daha dun gebeydin valla helal olsun masallah bebeğe:)
tarafından
Sana dünnn gıbı gelmıssss benım ömürden 5 sene gitti :D
+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Kimseye iyilik yaramıyor yani biliyordum zaten :)
+1 oy
tarafından
Kardesin calışmıyormu annende calişsın ayri bir evde otursunlar canm niye birliksiniz 

Kusura bakmada annen bulmuş bunamış 
0 oy
tarafından
Sadece sorum su esinn neden annene bu kadar destekçi kimse ana babasına dahi kule olmaz damat yaptı mi lafi da eder esin neden boyle iyi ona karsi sana asiri kiymet veriyor seviyor diye mi acima duygusuyla mi neden?
0 oy
tarafından
Annen şımarıklık yapıyor hiç kusura bakma eşin elini etegini çeksin biraz yüz vermeyin bak nasıl mum olur geri bulmuş bunuyor 
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Esınız sureklı ıyılık yaptıgı ıcın onun gorevı gıbı gormus annenız. Bırakın bundan sonrasını kardesınız ve nısanlısı halletsın. Esın daha ne kadar dayanır senın hatrına bılmem ama ben olsam boyle muamele yapsa kaynananam oglunuda  gozden cıkarır restı cekerım. Yanı esınızın sıze olan hatrı bıtmeden annenızden esınızı uzak tutun. 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım annen fakat benim kocam bunları yapacak eşime annemse şeytan gibi görüyorum onu diyecek anndmin kocamı rahatsız etmesine asla izin vermem eşinin ekmeğini yiyor hemde tersleyip yüz veriyor ben katlanamazdım madem öyle yolun açık olsun anne bizim keyfimizi bozma derdim 
0 oy
(460 puan) tarafından
Esin ne kadar iyi bir damat aynı zaman da eş ve insan mis gerçekten bunu kimse yapmaz yani ayrıca sana da annen böyle diye başına kakmiyor anladığım kadarıyla bence tamam annen falan ama ayrı bir evde yaşasın sizde bir ailesiniz sonuçta esin bir süre sonra bıkabilir bu sefer sizin aranizda soğukluk olmasın biraz da annene verdiğiniz desteği kisin verdikçe k.bakma senin de annen ama şımarmış ne de olsa ben ne desem onlar benim pesimde diye düşünüyor biras elinizi çekin özellikle de esin biraz tavrını koysun bu seferde canım damadim der çünkü insanoğlunun yaradılışı bu :/
0 oy
tarafından
Bundan sonraki ihtiyaclarinı karşılamayın anlar o . Dersin şeytan gorudgun damadından isteme git oğlun yapsın
0 oy
(294 puan) tarafından
Annen bşraz bol bulmus her seyi ondan öyle yapıyor anne ne de oglunda evleniyor artık onu da ben bakacak degilim Bi ev tutun gidin evimden biraz da o cok sevdiğin gelinin le oğlun baksın sana diye 
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Eşin tersleseydi severdi kesin. Yapan yarıyor damatta olsan gelin de olsan böyle insanlar iyi olanı sevmezler. 
0 oy
tarafından
Kardeşin evlenince yolla gitsin onunla o ki evladı o imiş. Benim eşim aileme o kadar destek olsa ben izin vermem açıkçası. Hele de değer görmüyor ise.
0 oy
(87 puan) tarafından
Canım benim sen anlattıkça benim esim neden hiç böyle yapiyor dedim içimden inanki oz evlat kendi annesine yapmaz bu anlattıklarını ben annene anlam veremedim belkide damadının yaptıklarını kabul etmek istemiyor gururu incilir üstüme kalkarlar yaptıklarını gibisinden ama ne kadarda olsa böyle dusunse bile çok yanlış yapıyor oyle bir damadı öpüp başına koysun benim esim bu saydıklarının 10da 2 sini falan yapmistiir ama annem her annemlere gitmemizde el üstünde tutar damadini hep över hep konuşur sohbet eder cok şükür hiç bir sorun yapamadılar hem kocam annemi çok sever hemde annem eşimi zaten bir kiz annesi yapıcı olmazsa o damat napsin gerçekten iyi niyetine haksızlık icim yandi esine kusura bakma ama ben yerinde olsam eşinin asla o yaptığı iyilikleri birdaha yapmam benim esim annemden bir ters laf duysa burdaha evine gitmez o kadar inat ve benim annem onun gönlü herseyde olsun kızımla iyi olsun diye herseyi yapar biryere kadar sabreder bundan sonr dikkat et esinle kötü olmaya baslamasan iyidir çünkü bir erkek bu kadar lafı kaldırmaz ters hareketi gele gururları yedirmezler erkek diye değil ben kadın halimle bir yere kadar sabrederim kimse kimseye sabretmek zorunda değil kuzum sen ne kadar annede olsa haksiz olan yerlerde annemdir diyip anneni tutup esini dışlama annen yeterince dışlıyor madem oğluna o kadar düşünse damadının yaptığını gitsin cok begendigi geliniyle oğlu yapsin bakalim
0 oy
(222 puan) tarafından
Şeytan gibi görüyorum dediyse büyü vardır, insan bu kadar iyilik gördüğü birini o şekilde görmez çünkü, bu tarz tabirler ondan kaynaklanıyor genelde. Seni zamanında ona vermesin diye biri büyü yapmış olabilir 
0 oy
(176 puan) tarafından
Haksızlığı anam da yapsa gelemem eşimde..

Hayat kısa bırakın onları başbaşa gidip kendi yuvanızda mutlu olmaya bakın değer mi insanın annesi bile olsa.. 
0 oy
(169 puan) tarafından
Annem senede bir bizim olduğumuz şehre gelir . Esim fazla birşey yapamaz maddi açıdan sadece yöreye ait çerez yiyecek meşhur seylerinden alır.  Annen onu bir sene boyunca söyler beni düşündü aldı çok teşekkür ederim ne gerek vardı felan böyle ama gör dilinden düşürmez benim damadım böyle benim damadım şöyle.  Annene hayret ettim valla bu biraz da nankörlük ama hem adamın evinde kal hem bı dediğin iki olmasın hemde sevme şeytan olarak gör çok ayıp valla .
(292 puan) tarafından
Masallah canim Allah bozmasin yani bence anne dedigin oyle olmali inan akrabalar bile bizede Allah boyle damat versin diyo ne sanslisin diyo onlarin yaninda evet cok iyidirr sagolsun diyo ama kimse yokken habire tersliyo bugun benden sonra tartismislar ben bebegimi uyutuyorum ve acikca demis seninle kavga etmemek icin kendimi tutuyorum dürüstce söyluyorum seni sevmiyorum beni kabul etceksen boyle et demis acikca söylüyoda inan böyle sacma bi duruma düsmek beni cok yordu utandirdi. Esimin annesinin ona büyü yaptigini o yüzden artik eşimi sevmedigini söyluyo bi imkan olsa hemen evleri ayirmayi bende istiyorumda suan zor :(  yillardir düzelmedi dahada kötülesti
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Evlendikten sonra az da kardeşin o çok sevdiği kız evladı baksın canim.... senin eşini de seveeeer kıymetini de bilir merak etme
0 oy
tarafından
Evlenince kardeşindede kalsın kıymetini anlar o zaman 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 557 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde Emine buzlu (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 816 göst.
10 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 871 göst.