0 oy
519 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar sizin kaynananiz sizi hic aramazsa ararmisiniz. ;)

40 Cevaplar

0 oy
(3,099 puan) tarafından
Aramam aramiyorumda dogum yaptim aramadilar misal kayinbabam rahatsizlanmis bende onlari aramadim kısasa kısas
-Reklam-
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Ben hic aramam o 7  24 arar tabi yarisini acmam.beni aramasa da aramam valla hic aklima bile gelmez 
(240 puan) tarafından
Bir şey mi yaşadınız neden acmiyorsunuz
(1,667 puan) tarafından
Yo bu kadar aramasi sacma geliyor bana .hayatima cok müdahale etmek istiyor herseyden haberim olsun hicbirseyden eksik kalmim diye arar genelde bide isim gücüm var oturup onunla dedikodu yapamam
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Aramaz bende onu aramam gelir torununu görür gider 
(1,862 puan) tarafından
Olmak zorundayım artık çünkü dediğim gibi görümcem için barıştım çünkü görümcem bana çok büyük bir iyilik yaptı yani muhattap oluyorum lakin çocuklar için geldiğinde birşey söylerse konuşuyorum soruyorum o şekilde oturup çay sohbet yada eskiden kumanda onun elindeydi altı sene boyunca tv ye ben bakmadım hep ona verdim kumandayı şimdi o geldiğinde sımsıkı tutuyorum elimde bugün ne var çukurova vardı heralde diyor ben başka birseye bakıyorum diyorum
tarafından
1 yıl oldu ne gördüm ne sesini duydum vallahi psikolojim düzeldi çocuğumu görse tanımaz bana yaptıklarını bana yaptığı gibi çeksin
(1,862 puan) tarafından
Işte eniyisi böylesi:) Benim çoğu zaman postlarda bu konularda sert buluyorlar ama görmezden gel yazanları görünce sinirleniyorum çünkü kaynanayi görmezden gelmek onu resmen istediğini yapması için serbet bırakmak oluyor
tarafından
Başımızda ki kayanana adlı rezilleri bilmeyenler kendi kaynanalarıyla karıştırıp ayy onun oğlu senin kocan diye eleştiriyorlar benimkiyle ** anlaşamaz yalan değil kapıda ki köpek le kavga ediyor o kadar kötü ki eltimi kaç kere dövdürmü kovdurdu oğluna eltimin kimsesi yok gariban bir kadıncağız intihar etti onun yüzünden kadının iş yerine gitmiş patrona bununla yatıyorsun ki para veriyorsun diyor birde çarşaflı amacım çarşafı kötülemek değil haşa ne haddime ama çarşaf giyip bunu yapması daha günah değil mi? Birde pandeminjn başından beri Aygaz gibi kar kış demeden geziyo elini asla yıkamaz dezenfekte nedir bilmez maske takmıyo millet kızarsa diye çantada taşıyor korona olmadı düşünün büyük bir dert kendisi.. çok isterdim iyi bir hanımefendi kaynanam olsun tabikide dört dörtlük olamaz ama hanım olsaydı ben gelinliğimi yapardım ağırlamak isterdim bebeğime çekirdek almadı araba aldı kendine bebeğinize para kalmadı kusura bakmayın dedi  hamileyken kocamı doldurdu kovdum evimden yine gelmem istiyor ahh derdim taşı çatlatır eşim onun oğlu kesilip atamıyor
(1,862 puan) tarafından
Vallahi yaşamayan bilmez bilende kınamaz:)
0 oy
tarafından
Okuma yazması yok aramıyor kendisi ben arıyorum hep
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Ararım napıyorsunuz sesiniz çıkmıyor derim :D 
0 oy
tarafından
o aramaz bende aramam haftada 1 yada 2 ziyarete gideriz o kadar..
0 oy
(430 puan) tarafından
Aramam tabikide ben evleneli 3 sene olcak nisan da aramadı 17 aylık oğlum var hamileyken bile aramadı bende onu  hiç aramıyorum ameliyat oldu onda aradım sadece 
0 oy
tarafından
Acıl bışy olursa ancak yoksa aramam. Benı aramayn bırını nıye arayım kı
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Ararım  arada sırda oda bebi arar sağolsun
0 oy
(481 puan) tarafından
Ameliyat oldum aramadılat, hamileydim doktora giderdik aramadılat 1 kere hatırlamam aradıklarını sonrada bana niye aramıyorsun diye sitem ederlerdi. Ben  Aramıyorum eşim 2 güne 1 arar torunlarını görmeye o arada bizde konuşuyoruz
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Yoo neden arıyım ki
0 oy
(238 puan) tarafından
Aramıyorum valla daha önce arardım baktım o aramıyor bende biraktim hasta olsam bile  arayıp nasılsın iyileştin mi demiyor
0 oy
(930 puan) tarafından
Aslında şöyle cevap vereyim kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygı göstermek zorunda bence o eşimin annesi bende oglunun eşiyim kim ne ekerse onu biçer 
tarafından
Peki ya hayrinı hiç istemiyorsa seni dar gününde aramiyorsa
0 oy
tarafından
Ararım tabi niye aramayım kocam için yaparım ben ne yaparsam 
0 oy
tarafından
Ararım sorarım oda beni sorar yakın olmamıza rağmen görüntülü konuşuruz görümcelerim lede öyleyim bende hiç o aramazsa ben hiç aramam tipleri yok kimseden incinmedim kin niye tutayım :) 
0 oy
(1,314 puan) tarafından
4 yildir evliyim 2 kez kaynanamı gördüm sadece şimdi görsem zor tanırım aramam oda aramaz asla birbirimizin dilini anlamıyoruz 
0 oy
(200 puan) tarafından
Benm kaynanam 5 snee oluyor evleneli 5 kere aramamiştir o kadar dogum yaptım cocuklar hastanede yattı bir sürü kotu olayda bile aramadı hep kayınbaba arar sorar günde 1 kere mutlaka arar yani. Bir kere konu oldu söyledi eşim bende söylemedim kaynananda babanız arıyor ondan ögreniyorum benm daklam olmaz falan filan dedi. Neyse gecen kendisi dedi gelinler beni hic arayıp sormaz dedi bende sen de araman hic kızım japıyon deyop aramadın dedim bişey demedi sonra 
0 oy
(256 puan) tarafından
Aramam onu hic.Oda beni mümkünse aramasin eksik kalsin
0 oy
(4,174 puan) tarafından

Valla sırayı bana hıc vermıyo ki 1 gun aramazsa 2. Gun mutlaka arar :D

0 oy
(2,886 puan) tarafından
Aramıyor aramamda 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 355 göst.