0 oy
276 göst.
Aile kategorisinde (83 puan) tarafından
Kızlar dün ben temizlikçi çağırdım çok memnun kaldım kadın bir günde bütün camlarımı mutfak dolaplarını bütün dolaplarımın içinde ya hepsini temizle diye Ütü mi yaptı yemeğini yaptı gitti benimaf komşuda kadın çağırmıştı sözde onunki daha iyiydi benimki yabancıydı iki çağırma ama onunki sadece mutfağa temizlemiş ve ben 200 vermiştim oda 300 vermiş kadın demiş senin mutfağın kirli tam gün sürdü gerçi bir memnun ki ne kadar temiz yine sizce fazla vermemiş mi

9 Cevaplar

0 oy
(718 puan) tarafından
Hic bilmem temizlikci isleri ni de mutfak buyuksr ve yagli pisse 1 gune ancak isin icinden cikmistir
(83 puan) tarafından
Yok çok büyük degil kız olsun kirli zaten de ben şaşırdım şimdi bana diyor senin Rus hizmetliyi çagırıcam
-Reklam-
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Mutfak işi fazla zaman alıyor birde çok kirliyse detaylı bir temizlik yapmışsa çok değil gibi sanki. 
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Çok artmıs ücretler canım ya bende daha az diye biliyordum hamileyim diye camlar mutfak dolapları detay temizliğe birini çağırayım dedim komşum taşınırken boş eve 500 e çağırmış düşün diğer komşu ben çağırdım gün boyu çay kahve kahvaltı yemek yetiştirmeye çalıstım onlardan çok yoruldum dedi :) keşke bende güvenilir temiz birini bulsam istiyorum valla 
(83 puan) tarafından
Nerede kız o kadar verseler ben çağırman giderim
(4,171 puan) tarafından
Antalyada canım :D komsum da öyle diyor valla bu işe gireceğim ben diye :)
0 oy
(10,073 puan) tarafından
Neresindesin canım avrupa yakasinin her yere geliyormu acqba birde yaşı nasıl :)
0 oy
tarafından
Gayett normal hak edmis kadin demekki mutfağı pişmiş cnm
0 oy
(5,534 puan) tarafından
Bence fazla değil sen uyguna temizletmişsin çevremde yapan var evin durumuna göre para alıyorlar
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Kazıklanmış 
0 oy
tarafından
Valak temizligci hiç cagirmadim şu ana kadar fiyatları d abiknem ama 300 bana çok fazla.gelfi yaaa temizlik öte vereceğime cebime atarım yazık günah bı mitfak için

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 642 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.
0 oy
8 cevap 233 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,051 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 110 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Gamzefb (51 puan) tarafından soruldu