0 oy
513 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (24 puan) tarafından
Hanımlar merhabalar doğum sonrasında doktoruna hediye alan oldu mu aldıysanız önerileriniz nelerdir? Tesekkürler 

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Almadım cnm      
(24 puan) tarafından
Tesekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Ne gerek var bence
(24 puan) tarafından
Kendim için değil bir ablam bana sordu 5 senedir çocuğu olmuyordu ve o doktor sayesinde oldu bir hediye almak istiyor. Bana sordu fakat ben şu an hamileyim öyle bir düşüncem hiç olmadı belki burdan alanlar vardır diye sormak istedim
(1,207 puan) tarafından
Hmmm olabilir o zaman nereliyse oranın nesi muşhursa onu götürebilir cnm bence
(24 puan) tarafından
Çok güzel bir fikir benim aklıma hep hediye sitelerinde satılan ürünler dışında hiçbir şey gelmemişti tesekkür ederim
0 oy
(802 puan) tarafından
Kaliteli afilli çikolatalar gidiyor genelde.. 
(24 puan) tarafından
Tesekkür ederim
0 oy
(93 puan) tarafından
Biz baklava yanında içecek bişeyler götürmüştük canım
(24 puan) tarafından
Tesekkür ederim
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Ebeye bir başörtü yaptım kendim bir çift patik birde lif yaptım götürdüm hediye olarak verdim çok yardimci olduğu için 
(24 puan) tarafından
Bu ablamın çocuğu olmuyordu 5 sene sonra oldu doktor sayesinde o yüzden doktor için istiyor. Ben de hamileyim annem de bana ebeye bir şey alınır diyor hep
(1,314 puan) tarafından
Ebe ablam doğumun da da benim doğumun da da çok yardimci oldu eşim yoktu yanimda doğuma girmem gerekiyordu ebe ben kefilim dedi doğuma alin dediği için ben el emeği ile kendim kaptım goturdum
(24 puan) tarafından
Çok güzel bir düşünce olmuş bence
(1,314 puan) tarafından
Kefil olmasaydı suanda kizim olmazdı belki de minnettarlık bir duygusu olduğu için elimden geleni yapmak istedim bende teşekkür ederim
0 oy
(2,975 puan) tarafından

Biz baklava aldık. Doktor antepli olduğumu bildiği için sen şimdi ne tatlicilar bilirsin her yerde yemezsin falan demişti. Eşimde tatli yaptırmıştı. Hastaneye de normal alelade bir yerden alip dağıtmıştık. Babamda hastaneye lahmacun dağıttı. Düşününce hep yemek dağıtmışız :D

(24 puan) tarafından
Tesekkür ederim ;) çok iyi olmuş bence
(2,975 puan) tarafından
Rica ederim :) bencede
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Genelde yiyecek (çikolata,baklava vs.) veya güzel bir çiçek hediye ediliyor. 
(24 puan) tarafından
Bende çiçek demiştim ya da fanus içinde çiçek tarzında bir şey. Doktor erkek diye kabul etmedi ablam
(4,589 puan) tarafından
Hmm o zaman kaliteli güzel paketlenmiş çikolata olabilir.
(24 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Doktorun hatası yüzünden sezeryan oldum ve az kalsın bebeğimi kaybedecektim. Doktora niye hediye alınır ki sonuçta mesleği o siz temizlik görevlilerine hediye alıyor musunuz sokağı temizlediği için herkes işini yaparak para kazanıyor. Bir tanıdığın o doktor sayesinde çocuğu olmuş diyorsun o doktor sadece vesile vakti gelmiş Allah'ta Nasip Etmiştir. Herkesin kendi düşüncesi tabii
(24 puan) tarafından
Geçmiş olsun tabii ki herkesin kendi düşüncesi
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Çikolata almıştım kontrole giderken götürdum 
(24 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Benim doktorum kahveyi çok seviyordu. İkili fincan takımları oluyor ya ondan almistim. Verdiğimde çok sevinmişti. Hatta hemen kahvemizi içelim demişti kendi yapmisti kahveyi. 
(24 puan) tarafından
Çok iyiymiş teşekkür ederim
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Çikolata, tatlı,çiçek, teraryum, isme özel hediye genelde bu tarz şeyler götürülüyor
(24 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(100 puan) tarafından
Ben kızıma yaptırdığım yasini verdim canım 
(24 puan) tarafından
Çok güzel bir hediye teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Cnm Ben götürmedim
(24 puan) tarafından
Tesekkür ederim
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Valla hiç de hediye göturmedim. Sonuçta babasının hayrına yapmadı. 5 bin TL verdim doğum için o yeter. Onların bana hediye vermesi lazım ☺️☺️
(24 puan) tarafından
:) Bi ablamın 5 yıldır çocuğu olmuyordu sanırım simdi minnet amaçlı düşünüp hediye almak istedi bende götürme taraftarı değilim hiç
(1,381 puan) tarafından
Bayadir olmamış oda mutluluğu dan götürmüştür. Rabbim bağışlasın evladını inşallah. Yoksa kimse kolay kolay götürmez hediye:))
0 oy
(48,731 puan) tarafından
Ben almadım haketmiyodudab☺️ dün kadın doğum doktorunun kapısında gördüm kanevice işlemeli bebek resmi vardı bide ismi uzman dk... Falan yazıyordu işte güzeldi
(24 puan) tarafından
:) teşekkür ederim
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ben frambuazlı pasta ve çiçek almıştım çok mutlu olmuştu sezeryan oldum fakat benimle ilgilenen bir ebe vardı onun içinde bluz aldım 
(24 puan) tarafından
Çok ince bir düşünce tesekkür ederim
0 oy
(1,060 puan) tarafından
En iyisi güzel bir paket çikolata.. 
(24 puan) tarafından
Tesekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 225 göst.
0 oy
4 cevap 150 göst.