0 oy
112 göst.
Aile kategorisinde (3,550 puan) tarafından
Kızlar 29 günlük olduk ite kaka. Yaklaşık 10 15 gündür mama takviyesi yapıyorum. Az Bi sütüm var. Oğlum gayet güzel emiyor meme reddi falan yaşamıyoruz ama anne sütünü kusuyor mamayı kusmuyor. Birde her beslenmede genzine sıçratıyor. Önüne gecemiyorum. Soluk borusuna kacacak dye aklım çıkıyor. Sizce neden kusar anne sütünü. 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Reflü olabilir canım 7 aya kadar olan birşeymiş normalmiş çocuk doktorumuza sormuştum ben böyle demişti 
(3,550 puan) tarafından
Mama da niye kusmaz canım.. Reflü olsa ikisinde de kusmazmıydı acaba?
tarafından
Hım bu konuda bir bilgim yok canım maalesef belki yedigin birşeyi mi beğenmiyor ki süte geçiyorsa
-Reklam-
0 oy
tarafından
: Hocam kızımın biri emiyo kendi memeyi bırakana kadar emziriyorum ama 2 kez emdigini kustu anında kusmuyo biraz zaman sonra ne yapacağımı bilemedim

[: 7. Aya kadar reflu sikayeti yasayabikirsiniz, nornal bir tablo

[: Maflor plus damla gunde 3 kez 5 damla too, 2 hafta kullandirin

[Hocam hemen alıp kullanalım mı bebekler 2 haftalık

[ Alip, kullanabilirsiniz daha effektif olur

[: Teşekkür ederim hocam

Doktora böyle sormuştum canım hatta 
(3,550 puan) tarafından
Kuzum mamayı kusmuyor anne sütünü kusuyor. Mesela ben emziiryoum önce Bi sonraki açlıpına sütüm dolmamış oluyır. Mama veriyorum. Anne sütünde kusuyor mamayı içince bişi yok.

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 183 göst.
22 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umay17 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 351 göst.
9 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Ozlemyyy (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 264 göst.

383,140 soru

11,467,391 cevap

35,069 kullanıcı

...