0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından
Kızlar arkadaşım 1 bucuk senelik evli çoçugu olmuyor doktorlara gitti arkadaşımda sorun yok herşey temiz ama eşinde sperm yetmezliği var eşinden dolayı olmuyor muş böyle olup hamile kalan var mı 

8 Cevaplar

0 oy
(12,773 puan) tarafından
Eşinde yetmezlik var ise biraz zor olabilir en güzeli eşi tedavi olması lazım yada sağlıklı sperm ile tüp bebek denemeleri lazım 
(38 puan) tarafından
Doktor tüp bebek için erken demiş
(12,773 puan) tarafından
O zaman taktırı ilahi cnm rabbim ins biran önce kucağını doldursun sperm artırıcı kürler denesin arkadaşında ovulasyon testi alsın yumurtlama günleri ni değerlendirsinler
(386 puan) tarafından
Cok sasirdim oyle demesine benim de esimde ayni problem vardi 3 kere test yapildi emin olmak  icin ve sonra doktor vakit kaybetmeden imkaniniz varsa tup bebek deneyin demisti ki o zaman 6 aylik evliydik
(12,773 puan) tarafından
Bnde şaşırdım çünkü zamanla sağlıklı sperm de kötu olma ihtimali var iyiyken tüp bebek düşünsün bence başka doktkr gitsin
(386 puan) tarafından
Tup bebek dokttoru cihangir cakiciyi tavsiye ederim
-Reklam-
0 oy
(119,001 puan) tarafından
beyefendinin tedavi olmasi lazim yoksa isi zor
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Sperm güçlendirici kürler var onları yapsın 
0 oy
(494 puan) tarafından
Bizdede ayni sorun vardi canim 3sene once doktorumuz esime bitkisel karisimli bi hap verdi banada normal rutin vitamin bnm sut horminlarimda sikinti vardi onun icin bi ilac ertesi ay hamile kaldim doktor bunu kullanin kalmassan hemen asilama yapalim beklemek istemessen dedi biz asilama icin para topluyorduk gerek kalmadan 1 ay gecmeden hamile kaldim ilacin adi aklimda degil canim da doktoru iyi arastirsin hangi ilde arkadasin 
(38 puan) tarafından
Gebzede oturuyor canım
(494 puan) tarafından
Him orayi bilmiyorum canimda doktor arastirsin iyi bisy
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Rabbim yüzlerini guldürsün inşallah
(38 puan) tarafından
Amin inşallah canım kimseyi boş bırakmasın
0 oy
tarafından
Tup bebek denerlerse olur 
0 oy
(14,005 puan) tarafından
Eşi ameliyat olabilir çok basit bir işlem
0 oy
(2,271 puan) tarafından
Eşimde öle bi sorunu var saniyoduk meğer se test sonuçları yanlış çıkmış ama doktorun esime verdiği ilac var istersen atabilirm canım 
(38 puan) tarafından
Onlar hem devlette hem özelde yaptırdı sonuç aynı canım atarsan sevinirim ilaçları

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 88 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 187 göst.
0 oy
1 cevap 66 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Narin Can (4 puan) tarafından soruldu

377,327 soru

11,291,920 cevap

34,710 kullanıcı