0 oy
1,136 göst.
Diğer kategorisinde (1,292 puan) tarafından

image

Biri yanlış görüyorsun desin adetime 4 gün var çok migdem bulanıyor diye test yaptım ve bebeğim daha 5 aylık durmuyor susmak nedir bilmiyor Rabbim isteyen herkese versin ama benim acelem yoktu bide hap kullanıyordum eşimden gizli :((((

24 Cevaplar

0 oy
(1,310 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Uzulme alismaya bak olan olmus Allahim saglicakla versin napalim olsun varsin kim.bilir ne sirindir oda dogdugunda yuzune baktiginda nasil mutlu olacagini dusun<3

(1,292 puan) tarafından
İnşallah kuzum ne güzel yazmışsın
(1,310 puan) tarafından
Gercekleri yazdim canim hayrli evlat olur insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım walla hamilesin hayırlı olsun öyle deme wardır Rabbimin bir bildiği 
0 oy
(762 puan) tarafından
Var cnm hayırlı olsun 
0 oy
(588 puan) tarafından

:D esin ah mi etti napti kiz ama hamilesin Rabbim güç verir korkma doğana kadar zaten büyümüş olcak

(588 puan) tarafından
Sanki kendileri bakıyo ya azcık sevip gidiyolar gerisi bize ait esin korunmadi mi canim
(1,292 puan) tarafından
Yok ben korundum ondan habersiz
(588 puan) tarafından
Bazılarına ters tepki yaparmis o ilaclar canım emziriyomusun
(1,292 puan) tarafından
Yok sütüm bebeğim iki aylıkken kesildi
(588 puan) tarafından
Emziriyo olsan sorun olurda nasilsa emmiyo üzülme allah sabrını verir
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Kesin var canim hayırlı olsun 
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Ben adet olmuyorum hala benim kızimda 5 aylik ve gecenlerde test yaptim ayni boyle cikti test bozukmus. Ondan sonra 3 test daha yaptim negatif cikti hep. Rabbim isteyen versin inşallah 
(174 puan) tarafından
Bende 5aydır 2kere adet oldum rabbim isteyen herkeze versin ama bebek daha cok kücük ya biz sıkı bi şekilde korunuyoruz eşimde istemiyor şimdi bnm kızım rezil olur sen hamileykn diyor
(1,292 puan) tarafından
Eşin çok haklı bende smdi olması taraftarı değildim lan verdim 10 dakka ya sonuç çıkar bakalm
(174 puan) tarafından
Haber et canım rabbim gönlüne göre versin benm eşim benimle pek ilgilnmez ezdirr ses cıkarmaz ama kızına acayip düşkün ona hic bişy yaptırtmaz ufacık öksürsün basar yargarayı
(1,292 puan) tarafından
Post açtım canım varmış
(174 puan) tarafından
Tamm kuzum gördüm hayırlısı
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun var gibi görünüyor 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Ben burdayim demis resmen olsun hayirlisi olsun gelen rizkiyla gelir üzülme. 
0 oy
(35 puan) tarafından
Var gibi görünüyor ama yenile istersen testi bazen yanılabiliyoruz simdiden hayırlı olsn 
0 oy
tarafından
Rabbim bir kolaylığını verir kuzum benim karamsarlığa kapılma allah hayırlı evlatlar nasip etsin cümlemize inşallah 
(1,292 puan) tarafından
Amin kuzum ama korkuyorum çocukları çok seviyorum ama bu velet beni bezdirdi :)
tarafından
Bilirim biliriiimmm ")) benim büyük kizim çok zor bir çocuk bebekliği desem ayrı eziyetti ama allah yardım ediyor ya uğraşırken uğraşırken bir bakmışsın ki büyümüş gitmiş benimde iki kızım var gün ne ara başladı ne ara bitti farketmiyorum bile ")
(1,292 puan) tarafından
Allah bağışlasın cnm
0 oy
tarafından
Hayırlı upurlu olsun :)
(1,292 puan) tarafından
Saol canm nasıl baş edeceksem
0 oy
tarafından
Bi kaç tane daha yap hatta en iyisi kan ver canım bu testler bazen bozuk oluyor 
(1,292 puan) tarafından
Gidip verecem kan canm
0 oy
(388 puan) tarafından
Bir tane daha alıp yap canım test bozuktur belki eğer varsada herşey rabbim den hayırlı olsun sağlıkla gelsin 
0 oy
tarafından
canım Rabbim nasip etmişse rızkıyla yollar hiç korkma
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Hamilesin kuzum yaa hayırlısı olsun  Ay bende çok korkuyorum  ya yeni doğum yaptım. Eşim sonrasında korunmama izin vermiyor napicam bilmiyorum. Şuan lohusayum bir sekilde korunmaya ikna etmem lazim :ermm:

(1,292 puan) tarafından
Ben gizlice hap kullandım ama 5 ay idare etti sadece
(3,078 puan) tarafından
Bir ara ihmal felan mı  ettin kullanmayı yoksa kullandığın halde mı hamile kaldın canim
0 oy
(749 puan) tarafından

Valal hamilesin :) ayy en korktugum sey daha birini dogurcam allahimm :( okadarr zor geciyorkii hamileligimm anlatamam bidaha ayni seyi yasamak  

0 oy
(1,509 puan) tarafından
Canim hayirli olsun merak ettigim bisey var bebegin daha 5 aylik esin neden korunmuyor senin korunmani neden istemiyor anlamadim yani cocuk oliyosa olsun ben korunmam mi diyor bide neden o kadar olumlerden olum begen gibi tehtid ediyor ilginc ya cok merak ettim 
0 oy
(707 puan) tarafından
Hakkinda hayırlısı olsun 
0 oy
(126 puan) tarafından
Hamilesin canim hayırlısı normal doğum mu yaptın
0 oy
(548 puan) tarafından
Şükür hayırlı olsun canım.deme öyle Allah öyle güç veriyoki benim ablamda ayni durmu yasadi ilk başta zorlandi ama Sora iyiki olmuş dedi.Allahim riskin şansın versin 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 1,128 göst.
29 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Sesese12 (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,101 göst.
7 Eylül 2019 Aile kategorisinde Sena kyhnlr (174 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 781 göst.
+4 oy
4 cevap 178 göst.

379,575 soru