0 oy
249 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
kapalı
İyi geceler kuzular yeni doğum yaptım sayılır. Kırk sonrası hemen adet gördüm. 4gun falan sürdü. 2 aydır görmüyorum fakat çok özrü dileyerek söylüyorum akıntım pembemsi geliyor arada damar gibi kırmızılıklar oluyor nedeni ne olabilir fikirniz varmı acaba?
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
(7,098 puan) tarafından
Yeni doğum yaptın o yüzden için temizleniyor hem 1 yıla kadar duzensizliklerde normal 
tarafından
Anlıyorum teşekkür ederim bilgi için. Fakat bebeğim 5 aylık olucak çokta yeni sayılmaz ama başka birşey olabilir mi
(7,098 puan) tarafından
Başka bisiy olabilir mi bilmiyorum cnm bir kadın doğuma danisabilirsin yaa da sağlık ocağı hemsirenize
tarafından
Tamam canım teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(7 puan) tarafından
Kız yine senin iyi ben sezeryan oldum hemen adetim başladı 55 gün sürdü :)))) 9 ayin acısı iyi çıktı yani benden :)))
tarafından
Oh maşallah sana ya benimde çok ağrım var oyuzden sormak istedim acaba olacakmiyim diye
(7 puan) tarafından
Emziriyosanız ondan da olmuyo olabilirsiniz bünyeden bünyeye değişir bide benim rahim ağzında yara olmuş o çok sancı yaptırıyodu geçen özelde yaktırdım adet oldum hiç ağrım olmadı ben salakmışım bu zamana kadar o kadar sancıyı çekmişim
tarafından
Benimde dundendir var rahim ağzında ağrı ama kasıklarımda ağrıyor benim
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Çok normal daha yeni doğum yapmışsın düzensizlik olabilir bu yaşadığın da çok normal 
tarafından
Agrim da çok oluyor aacaba olurmuyum tekrar
(12,498 puan) tarafından
Olabilirsin olmayada bilirsin bende aylarca adet ağrıları çektim doğumdan sonra ama 8 ay sonra oldum ;)
tarafından
Ayy çok üzüldüm şuan hamileliği ayrı lohusaligi ayrı sonrası ayrı nedir bu kadınların çektiği  ://
0 oy
tarafından

Bi bilgim yok ama sana bişey sorcam eşinle boşandınız mı?

tarafından
Yok maalesef. Birşeyleri yanlis anlamışım fakat aldattığını itiraf etti. Çok çaresiz durumdayım. Kafam allak bullak abim askerde onu bekliyorum. Gerisi Allah kerim diyelim
tarafından
Allah yardımcın olsun inşaallah
tarafından
Saol inşallah

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 91 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy